Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

No kurat, panin suures ootusärevuses siis vedelikku sisse ja eVic laulab "No atomizer found". Dafuuck ma nüüd tegema pean.

Ära keera päris lõpuni otsa eVicule, keera seni kuni näitab automizer found ja proovi kuuma anda, kui hakkab aega võtma siis pinguta kuni töötab (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kurat, panin suures ootusärevuses siis vedelikku sisse ja eVic laulab "No atomizer found". Dafuuck ma nüüd tegema pean.

kergita + kontakti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coil oli sees veits lahtiselt, vaatasin uue pealt, et keere sees, keerasin kinni ja nüüd hakkas nagu tööle aga no pole ei maitset ei tossu. Saab veel midagi teha?

Wati nõuannet, millega peaks töötama?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coil oli sees veits lahtiselt, vaatasin uue pealt, et keere sees, keerasin kinni ja nüüd hakkas nagu tööle aga no pole ei maitset ei tossu. Saab veel midagi teha?

Wati nõuannet, millega peaks töötama?:D

esimest korda kuulen, et pole maitset ei suitsu.

keera nyyd pea lahti ja vaata, kas evic otsast ehk märg, siis tõesti sealt halligi ei tule

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on 6.8 w ja pole julgenud rohkem panna näitab et 2.0 oomi ka et kas kannatab panna ikka 7.5? vedelikuks on vpg 18mg mentool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa nüüd aru, privaatselt kirjutas jutuots mulle 20:30 "Maitset on korralikult", siit loen et pole maitset ega auru...

 

See palju vatte kannatab panna, sõltub vedelikust ja tõmbamisstiilist. Mina olen täheldanud et 60/40 vedelikuga saan 7,5W panna, aga Liqua vedelikuga (ei tea suhet aga pakuks et 75/25) üle 7W ei kannata.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa nüüd aru, privaatselt kirjutas jutuots mulle 20:30 "Maitset on korralikult", siit loen et pole maitset ega auru...

 

See palju vatte kannatab panna, sõltub vedelikust ja tõmbamisstiilist. Mina olen täheldanud et 60/40 vedelikuga saan 7,5W panna, aga Liqua vedelikuga (ei tea suhet aga pakuks et 75/25) üle 7W ei kannata.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

ma viskan natuke vg-d juurde tavaliselt, liqua joogiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

maitse ja toss supper aga hakkab lurisema, liiga hästi wikib, kasutan vpg 50:50 , jama nats selles suhtes

kasutan ka sama vedelikku kuid pole siianu leidnu paremat vedelikku, mis annaks nii maitset kui tossu sama palju .:) kui hakkab lurisema hoian kõvasti kinni ja korra nagu viskaks seda sis lendab vedelik huuliku kaudu välja ja puhastan huuliku kasutan edasi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

maitse ja toss supper aga hakkab lurisema, liiga hästi wikib, kasutan vpg 50:50 , jama nats selles suhtes

Ma olen täheldanud et kui see asi väga kõvasti kokku keerata, siis huulik surub liiga kõvasti selle silikoon mütsi peale ja see surub selle silikooni alt ääre laiali. Võibolla on selles asi?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

maitse ja toss supper aga hakkab lurisema, liiga hästi wikib, kasutan vpg 50:50 , jama nats selles suhtes

Ma olen täheldanud et kui see asi väga kõvasti kokku keerata, siis huulik surub liiga kõvasti selle silikoon mütsi peale ja see surub selle silikooni alt ääre laiali. Võibolla on selles asi?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

tänud nõuannete eest,eks katsetan.... asi muidu iseenesest super-hea (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

proovisin seda 8,1w peal ja kus alles asi tossab (esiga) aga imelik kui on seisnud mingi aja ja algul tõmbama hakata siis algul ei taha eriti tossu tulla võrreldes sellega mis ta pärast tegema hakkab (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

proovisin seda 8,1w peal ja kus alles asi tossab (esiga) aga imelik kui on seisnud mingi aja ja algul tõmbama hakata siis algul ei taha eriti tossu tulla võrreldes sellega mis ta pärast tegema hakkab (psühho)

Kui tahid lähevad liiga märjaks siis tuleb auru vähem.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma olen tähele pannud, et aegajalt tuleb evici otsa (kontakti) kuivaks tõmmata, kui enam ei taha eriti tossu tulla.

sinna tekib pisike kiht vahele peale mingi aja kasutust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

seda olen ma ka täheldanud ,et evici otsa kontakti peale tekib pisike vedeliku kiht ja seda olnud ka teiste clearodega ,eks peab tihedamalt jälgima siis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma olen tähele pannud, et aegajalt tuleb evici otsa (kontakti) kuivaks tõmmata, kui enam ei taha eriti tossu tulla.

sinna tekib pisike kiht vahele peale mingi aja kasutust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IClear ei annagi vist uuest peast korralikult välja. Võtsin testiks 16 (2,4) ja ei saanud seda samuti alguses tööle, keera V palju tahad. Peaaegu oleks minema visanud aga pidin selle peale tagasi tulema kuna teine andis otsad.

16 ei soovita, paak nööri täis ja vedelikku ei mahu sisse, iga mõne h järel vaja täita. Samuti on tal ego keere mis minu kogemuse järgi jooksevad alt vedelikku palju rohkem välja kui 510 keermega clearod.

Hiljuti sain Spezz'lt 30 (2.0, 510 keermega) ja sellega sama jama, ei taha alguses piisavalt välja anda. Nüüd paak tehtud ja palju parem on juba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen iClear 16 kasutanud ja minul see küll ei leki kuskilt otsas. Selles on sul küll õigus, et vedelikku mahub sinna vähem sisse kuna tahid on väikse clearo kohta ikka üsna jämedad ja lisaks on neid veel topelt kogus, aga selle eest on auru ja maitset ka rohkem kui ühelgi teisel väiksel clearol mida mina proovinud olen. Ma kusjuures mõtlesin proovida veel iClear 30 coili seal sees...

 

Seda olen mina ka täheldanud, et paar paagitäit tuleb ära tõmmata, siis tuleb alles õige maitse ja aur. See kehtib nii iClear 16 kui 30 kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka selle siis lõpuks korralikult tööle, lihtsalt oli vaja silikonil nööride kohalt natukene suuremad sisselõiked teha. Kärsakat enam ei ole ja auru ning maitset toodab väga korralikult. Tundub parem olema kui vivi.

Keegi teab kas 16 ja 30 coilid ühtivad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...