Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

icleaile täitsa tõsine konkurent on vivi kahe kambriga clearo, maitse edastamisega ei jää teps mitte alla ja aurutab samapalju, ma olen neid kordamööda proovinud nüüd terve päeva, ei saa miskit halba kosta (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka Spezz-i käest kätte ühe... Kas alguses tekkiv selline mitte kõige meeldivam maitse kaob ajapikku ära(Juba pakk haises räigelt) või mu vedelik liiga niru?(Suht no-name E-liquid Apple)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka Spezz-i käest kätte ühe... Kas alguses tekkiv selline mitte kõige meeldivam maitse kaob ajapikku ära(Juba pakk haises räigelt) või mu vedelik liiga niru?(Suht no-name E-liquid Apple)

Kui see on selline kummine maitse siis minul kadus see 2 paagi pealt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pärast läheb maitse pääris hääks, selle isendi puhul ei aita see uuena kõrvetamine ka, kannata see paar paagitäit ää lihtsalt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jusst, jummalal jummala õigus, kyui coile vahetad siis seda maitset enam pole, äkki aitab, kui paak, enne kasutamist üle pesta, või on see maitse kuskil mujal seal aga jahh kannata ära :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka hiljuti antud isendit kasutada, aga ma pean vist õhuavad üle puurima, no kuidagi ei liigu õhk, ime ennast lolliks ja kuna õhk ei liigu imeb vedeliku huulikusse, või ma imen liiga intensiivselt??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka hiljuti antud isendit kasutada, aga ma pean vist õhuavad üle puurima, no kuidagi ei liigu õhk, ime ennast lolliks ja kuna õhk ei liigu imeb vedeliku huulikusse, või ma imen liiga intensiivselt??

Küsiks vastu...

Mis seadme küljes kasutad?

Kas tõmbad otse kopsu (mitte enne suhu ja siis hingad sisse)?

Mis clearot varem kasutasid?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) Olen proovinud vana modi otsas ja nüüd siis ka uue Innokini otsas, ning enne olen nii T3/MT3 kui kui Cartot kasutanud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui vedelik huulikusse tuleb, siis imed liiga intensiivselt. Õhuavades ei tohiks probleem olla, sest seda tuleb T3'ga võrreldes enamvähem sama palju, kui just praak pole.

Mis pinge/takistusega tõmbad? Võib-olla on võimsus liiga madal ja intensiivsemalt tõmmates on lihtsalt coil üle ujutatud? Kuigi see ei tohiks top coiliga nii suur oht olla.

Kui rahulikumalt tõmbamine ei aita (mõni inimene imeb e-sigarette tõesti nagu oleks uppumisohus), siis võid proovida coili ära kuivatada/puhastada ja kõrgema pingega tõmmata. Kui see ka ei aita, siis vast alles õhuaukude suurendamiseni välja minna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ilmselt olen ma seda tüüpi .......uppumisohu...............pikaldasemalt tõmmates ei ole hullu, aga siis tundub et jääb nagu väheks , kuskil 7-8 watiga olen proovinud

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ilmselt ikkagi liiga intensiivne tõmbamine , proovisin uuesti ja no peab tunduvalt pikemalt(vaiksemalt) tõmbama kui cartodega, muidu tõmbab vedeliku huulikusse(vaakumisse)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tegelikult peabki e-sigaretti vaikselt ja pikalt tõmbama...

 

Innokin SVD otsas jäi tõmme üsna kinni kui keerasin selle keermerõnga üles poole vastu clearot (lihtsalt huvi pärast proovisin). Sama effekt on ilmselt siis kui keerad clearo nii kõvasti otsa et clearo on vastu keermeringi. Ega sa nii kõvasti teda sinna otsa ei keeranud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tegelikult peabki e-sigaretti vaikselt ja pikalt tõmbama...

 

Innokin SVD otsas jäi tõmme üsna kinni kui keerasin selle keermerõnga üles poole vastu clearot (lihtsalt huvi pärast proovisin). Sama effekt on ilmselt siis kui keerad clearo nii kõvasti otsa et clearo on vastu keermeringi. Ega sa nii kõvasti teda sinna otsa ei keeranud?

sama on ka evic´iga

sellepärast soovitasingi pool tiiru avada...... mis siis tulemuseks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei see pole pole probleem, SVD-l on seal rõnga sees ka õhuauk ja GS VV-l ei lähegi ta nii ligidale, et õhku juurde ei pääse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulme, kuidas vedelik selle clearoga ikka kaob... 10ml kolme päevaga. Ligilähedale olen saanud ainult hiinakate CE6-ga, millest pool vedelikust välja lekkis. :lol:

Aga siiamaani lemmik, kohe kindlasti.(Olemas/proovinud vapeonly BCC, G5, CE4, CE6, Boge Tank carto jne) (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui sul 10 ml läheb 3 päevaga siis sa saad isegi hästi hakkama ma ütleks (psühho)

Jah, headel päevadel võib seda kogust vabalt duubeldada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui sul 10 ml läheb 3 päevaga siis sa saad isegi hästi hakkama ma ütleks (psühho)

Jah, headel päevadel võib seda kogust vabalt duubeldada.
heal (loe:joogi) päeval või selle koguse ka päevaga imeda (esiga)(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...