Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Henry Rohtmets

Kes müüb vedelikke Tartus?

Recommended Posts

Mida vaja oleks - nätukene varuga on asju võetud - oleneb mille järgi soovi siis saab

müügiteemas on ka pakkuda näutkene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kellegil oleks red energyt oleks väga õnnelik. Seda ei leia mina enam kuskilt, väljaarvatud skysmoke ja nicorex, kus 10ml nikotiiniga maksab 15 ja seda raha päris välja ei tahaks käia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 juba?! Ma arvasin et Pärnu kõige kallim koht on, aga paistab et Tartu on ette läinud. Mina viimati ostsin, siis maksin 8. Olen kuulnud et mõned saavad 6'ga.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kellegil oleks red energyt oleks väga õnnelik. Seda ei leia mina enam kuskilt, väljaarvatud skysmoke ja nicorex, kus 10ml nikotiiniga maksab 15 ja seda raha päris välja ei tahaks käia.

red energy: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1988

hangseni oma pole ise proovinud nii et ei tea kuidas see on. hinnangute tabelis ka ei tuvastanud seda: suur-e-vedelike-hinnangute-tabel-t166.html

 

ühistellimus 18 peleonist pole veel lukus: uhistellimus-nr-18-peleonist-t373.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

peleonis 8.42 eur 50ml, ehk 1 ml hind 0,168 eur/ml, nicorexi oma 0,8 eur/ml - hinnavahe 4,7 kordne

Share this post


Link to post
Share on other sites

peleonis 8.42 eur 50ml, ehk 1 ml hind 0,168 eur/ml, nicorexi oma 0,8 eur/ml - hinnavahe 4,7 kordne

Ainuke probleem on see et need Dekang'i omad ei kõlba (minule isiklikult) tõmmata.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris nii öelda ei saa - paljudele need meeldivad ja tellitakse läbisegi kõike.

Dekangi green mint tundub eriti popp valik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

viide oli hangsen toodangule kuid jah mõlemad peaks hiina toodang olema. samas hangsen peaks natukene parema kvaliteediga olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris nii öelda ei saa - paljudele need meeldivad ja tellitakse läbisegi kõike.

Dekangi green mint tundub eriti popp valik.

Parandasin oma postituse ära, minule need tõmmata ei kõlba. Kõigil mida mina proovinud olen, on mingi ühesugune vastik järelmaik. Ilmselt kõlbavad nad tõmmata seni kuni paremaid saanud pole. Muidugi on veel variant et mõnele see vastik maik meeldib. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi arvab, et skysmoke või nicorex tellib oma vedelikuld kuskilt mujalt, kui Hiinast. Ise ei julgeks pead anda. Osad Dekangi omad tahavad 'tuulutamist' saada. Hangsen on minu meelest kõige 'odavam' valik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osad Dekangi omad tahavad 'tuulutamist' saada.

Ma olen tuulutanud neid nii et vähe pole, ei aitanud. Natuke läks ehk paremaks, aga minule ikka ei istu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...