Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

VAMO

Recommended Posts

Ma olen välja lugenud, et uuel Vamol on tugevam vedru ja pole probleemi flat top 18650 akudega (vastandiks on button top) ning on jäänud mulje, et isegi soovitatakse just flatte, s.o. http://www.fasttech.com/products/0/10001980/1141100 . Aga töötavad kindlasti mõlemad, vbl. keegi kogenum kommentaarib. Kas seal peleoni lingil mitte pole 1 aku pea 11€, fasttechis aga 2-pack 12-13€ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinnitan et vamo töötab ilma niplita akudega (roheline Panasonic) täiesti edukalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge, aga saan ma nüüd õieti aru, et mida suurem nr. mAh seda kauem aku kestab? Näiteks 800mAh vs. 1200mAh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge, aga saan ma nüüd õieti aru, et mida suurem nr. mAh seda kauem aku kestab? Näiteks 800mAh vs. 1200mAh.

Nii peaks olema jah, aga kohati kestab tuntud tootja korralik 800mah aku kauem kui mingi noname 1200mah aku...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

jah see väide on iseenesest õige eeldusel et need numbrid on tõesed / tõe lähedased. Palju hiina kama on laus vale (sinise kestaga ja või UltraFire, mingimuu ..Fire nimedega on tavaliselt saast)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Et siis eelistada tasuks ikka tuntud brände nagu Panasonic, Samsung, Sanyo jne. Aga mis vahe on nendel esimestel tähtedel aku mudeli valikus CGR ja NCR? http://www.fasttech.com/products/1420/1 ... -37v-18650 . Tahaks ikka õiget asja otsida :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin ka tellimuse ära FastVipe e-poest VAMO komplektile ja iclear atomiseerijale. Igalpool siin foorumis on juttu, et soodustus foorumi inimestele aga kuidas seda sooduskoodi saada? Õnneks on pood Pärnus olemas nii et saab vast kohapeal ära asja lahendada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sooduskupong on FastVape.eu teema esimeses postituses kirjas. Huvitav et keegi ei leia seda, täna juba mitu inimest seda küsinud mu käest. Peab vist oma signatuuri panema :-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusagil 30 taala läheb selline kere maksma :D:D ma ei taha teada mis see kaalub :D

Ei saa pihta, mis pea neil olema peab, sest 4 aku järjestikühendusega tõuseb väljundpinge 4 korda. Et vastupidavust (ampreid) saada, tuleks akud paralleelselt ühendada :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei saa ka pihta :D , kui ühe 18350 aku väljundpinge on 3,7v ja panna 2x18350 akut siis peaks ju olema 7,4v aga kui vamoga vaadata laetud akudes olevat pinget siis näitab vamo 4,2v. :roll: seega vahet pole palju neid akusid taha lükata, pinge üle 4,2v ei tõuse. Samas lubab vamo kuni 6v kärsatada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei saa ka pihta :D , kui ühe 18350 aku väljundpinge on 3,7v ja panna 2x18350 akut siis peaks ju olema 7,4v aga kui vamoga vaadata laetud akudes olevat pinget siis näitab vamo 4,2v. :roll: seega vahet pole palju neid akusid taha lükata, pinge üle 4,2v ei tõuse. Samas lubab vamo kuni 6v kärsatada.

No aga siis võib juba auto aku otse taha ühendada (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei saa ka pihta :D , kui ühe 18350 aku väljundpinge on 3,7v ja panna 2x18350 akut siis peaks ju olema 7,4v aga kui vamoga vaadata laetud akudes olevat pinget siis näitab vamo 4,2v. :roll: seega vahet pole palju neid akusid taha lükata, pinge üle 4,2v ei tõuse. Samas lubab vamo kuni 6v kärsatada.

No aga siis võib juba auto aku otse taha ühendada (psühho)

Juhe seina on veel lihtsam variant, sealt saab 220V lausa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei saa ka pihta :D , kui ühe 18350 aku väljundpinge on 3,7v ja panna 2x18350 akut siis peaks ju olema 7,4v aga kui vamoga vaadata laetud akudes olevat pinget siis näitab vamo 4,2v. :roll: seega vahet pole palju neid akusid taha lükata, pinge üle 4,2v ei tõuse. Samas lubab vamo kuni 6v kärsatada.

Imelik. Et ma mingi ühe koha leidsin, kus näidust räägitakse ja seal mainitakse nagu ikka seda kahekordset...

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/vamo/421983-quick-question-about-remaining-battery-life.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai ka foorumi kaudu endale vamo v2 koos novaga ostetud. Ülimõnus ikka. Paarile tuttavale ka proovida andnud kes muidu mingite ego akudega möllavad ja nüüd on 2 tükki lubanud ego nurka visata ja vamole üle kolida :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sai ka foorumi kaudu endale vamo v2 koos novaga ostetud. Ülimõnus ikka. Paarile tuttavale ka proovida andnud kes muidu mingite ego akudega möllavad ja nüüd on 2 tükki lubanud ego nurka visata ja vamole üle kolida :D

(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüdseks Vamot kasutanud ca 3 nädalat ja toimib ilusti. Väikse infarkti sain kui malakas 1,5 meetri kõrguselt vastu betooni lendas. Õnneks oli clearo eraldi, keerasin otsa ja töötab senimaani (Y) . Võiks öelda, et põrutuskindel :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võiks öelda, et põrutuskindel :) .

Üsna pommikindel tõesti. Kümmekond korda kindlasti laualt või käest maha kukkunud koos clearoga ja pole miskit juhtunud. Samuti metsalaagrid üle elanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...