Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

VAMO

Recommended Posts

Mul üks panasonicu nibuga aku ja sellega probleeme pole kuid ilma nibuta akudega vahel sama kamm, et aparaat lülib end välja. Arvasin, et akud peetis kuid vist on siiski mingi ühenduse jama siis. Kamryga töötavad kõik akud probleemidetta.

Umbes nagu oleks Vamo aku vastu minev plusskontakt liiga kõrgel või deformeerunud ning punane isolaator takistaks akul vastu klemmi puutuda? Kuigi seal pole nagu eriti trükiplaadil eriti võimalik ülespoole liikuda, kui kõik kere lülid kenasti tuugalt kinni on. Et esiti uuriks vist toru sisemust, kas seal pole tootmisel mingit takistavat kühmu isolaatori juures või toru seinas. Kas akul kriipimisjälgi pole küljel ja liigub torus vabalt? Ja kas kere plussklemm on nähtavalt madalamal isolaatorist?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torul on sees kõik puhas ja ilus, arvan et pigem on nibuta akul pluss klemm kuidagi piiripealselt madal.Eks laadija võib olla ka ajapikku seda aku pluss klemmi madalamaks surunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piiripealselt madal on see küll. Veits kahtlustaks, et kui masinal müts maha võtta, annab elektroonikat millimeetri allapoole lükata. Kui see permanentseks muuta, probl. lahendatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta parem mu sahtlis neodüümmagnet ja probleem lahendatud :P

Olen mõelnud sellele kuid saatmine tuleb kallis :D , eks kui miskit huvitavat veel silma kääb siis võtan magneti ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta parem mu sahtlis neodüümmagnet ja probleem lahendatud :P

Olen mõelnud sellele kuid saatmine tuleb kallis :D , eks kui miskit huvitavat veel silma kääb siis võtan magneti ka.
Alati saab ka lihtkirjaga saata - 0,45€ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen korra seda proovinud seda mütsi torutangide ja kaltsuga keerata kuid minu jõud sellele peale ei hakanud.

Loksutades nagu see onu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, ma pigem keerata üritasin.

There you go. Aga ära seda loksutamist siis kalevipoja haardega tee.

Pigem ürita nagu öises köögis salaja ilma pauguta šampanjat avada.

Muidu tõmbad suure hurraaga need 2cm pikkused juhtmed katki veel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las hetkel olla. Siis hakkan kangutama kui kusagilt uue selle displeid katva pleksi leian(mu oma kukkus vastu betooni ja nüüd jõhker mõlk seal sees)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist seltsimehed.

Kogu nats eelnevat infi, ennem kui lähen koort lahutama.

Sõbral V5 ei lülitu sisse. Kas on sellel isendil mingeid klemmiga jamasid haiguseks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahest on ka selle viga et keskmisel torul on istule mingit liimi möginat vahel ja siis on miinus katkestatud, aga see ilmne vist siis kui clerot kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keskmine klemm, aku poolt oli miskitpärast ära vajunud. Neod. Magnet aitas, capi vedrul varu küll.

Ja buytec.eu annab vaid 2 kuud garantiid muideks.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui tühjaks aku võib saada ? Ma olen siiamaani igaksjuhuks 3.5 peal laadima visanud.

Vamo V5 mingit märku ka annab kui vaja laadima panna ? Aku on muidu Panasonic NCR18650PF

Share this post


Link to post
Share on other sites

peaks olema nn. tühjenemiskaitse peal modil endal.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui tühjaks aku võib saada ? Ma olen siiamaani igaksjuhuks 3.5 peal laadima visanud.

Vamo V5 mingit märku ka annab kui vaja laadima panna ? Aku on muidu Panasonic NCR18650PF

Minu v2 lõpetab umbes 3.2 voldi juures oma töö.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seltsimehed vamo v3 omanikud. Näppides sõbra modi, suutsin kuidagi kuvada aku sümboli ekraanile. Rohkem aga mitte. Oskab keegi nõua anda kas oli tegu mingi imeliku putukaga või kuskil mingi sala menüü?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei olnud. täitsa aku märk oli. Ja kahjuks ei näinud ma seda üksinda. ehk mingi aku tembi hoiatus!?

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...