Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

VAMO

Recommended Posts

Kuna vamo pole piisavalt suur veel, siis siin on lahendus http://www.powerwholesale.net/new-2014- ... -3401.html

(facep)

 

kayfun-iga ei sobi kokku enam, kuigi 26650 peaks kauem vastu pidama

Share this post


Link to post
Share on other sites

muidu võtaks selle suure ligi küll, aga siis jälle vaja akusid otsima hakata, laadjat otsida vaja jne... :D ma jään parem 18650 akut evivate modide peale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joomajooo, paljas kere kaalub juba 380g :o koos aku ja kayfuniga saaks pool kilo kätte.

Väike trenn kulub ju alati ära :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas see powerwholesale on legal place kust osta? tuleb kohale? palju maksab transa?

Ostsin täna sealt erinevaid akusid ja aku karpe, eks paistab kas kohale ka jõuavad.Postitusviisid on ups, dhl. fedex, ems, tnt, hkpost.

Muidugi naljakas on see, et teed tellimuse ära ja siis kalkuleeritaks/lisatakse postituse hind otsa ja arve tuleb hiljem u. 24h jooksul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heh, nüüd vähemalt teada, kuidas sellise pildi saab. Aga kui pilti vaadata siis päris suur vahe sees clearol ja vamol. Kas lihtsalt sügavamale ei annagi keerata?

 

eed2: mina täidan seda vahet võru ülespoole keeramisega, jääb norm väljanägemine küll (esiga)

 

....pikast päevast väsinuna , jõudsin lõpuks ka dussi alla....ja oh imet ..... lahendus vaatas otse seina pealt vastu...

...e. siis 1/2 " nn. dussivooliku kummitihend!!! Saadaval igas ehitus ja muus pudi-padi poes. Võimalikud erinevad toonid (pun,sin,roh,must) ja materjalid (kumm ja mingi papi lähedane materjal)

....nii et ... seltsimehed, kellel vahe vaevab, siis õigest tihendist LEIAB abi !!!!!!!! (psühho)

::: ja kusjuurers toimib ::: :D(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist!

 

Uus kasutaja foorumis ning tekkis plaan veidi areneda e-suitsu maailmas.

 

Plaanis on VAMO V5 soetada. Tekkinud on paar küsimust. Esiteks, kui hästi see "chrome" või "gun metal" nendel peal püsib? Kas tasuks eelistada stainless steel-i? Teiseks see gap ilurõnga ja paksude clearode vahel, on sellele mingi lihtne lahendus? Endal tekkis mõte SVD-d kopeerida - Teha õhuvõtu auk ilurõnga nendesse puuritud lohukestesse(2-3mm puuriga). Siis jääb üle ainult see sisemine väljaturritav osa maha viilida ja siit ka küsimus - kas siis hakkavad need peenikesed clearod veel rohkem seda probleemset "+" klemmi allapoole lükkama. Ehk siis tuleks kohe sinna paksem tihend alla panna(sest nagunii on sellega probleem) või võib juhtuda, et rikun midagi täiesti ära?

 

Siis ka akude kohta küsimusi. Elektroonikas ei ole kõige teravam pliiat, aga olen aru saanud, et akude puhul on ikka mida kallim seda parem? Netist loetu põhjal soovitatakse neid AW akusid. Teie foorumis jääb silma, et kasutatakse palju Panasonic ncr18650B. AW akut üle 2000mah-i näinud ei ole ning Pana oma on 3400. Kas on seal ka tõesti nii suur mahtuvuse vahe? Ning kas pigem kasutada 2x350 või 1x650(kasutust leiaks ta minu käes suurem osa ajast pikas variandis)? Ühesõnaga soovitage parimat kvaliteeti ja mahtuvust.

 

Esimese hooga sai vist kõik...

 

Tervitused,

 

Indrek

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule) Eks kindlasti tulevad kriimud kraapsud peale. Pigem harjatud teras, ei jää näpujälgi ka ;)

Kui clearosid mitte keerata jõuga kinni, siis ei peaks ka tihendiga probleeme olema.

VW, VV modide puhul pole erilist vahet, mis akut kasutad, ei pea high end keevitus element olema, see pigem mechi teema. Peenikesed clearod? Võta pigem kohe Iclear30c või midagi asjalikumat ligi, pole mõtet CEx jamada.

Veelparem, mõne aja pärast uuri aga RBA n. kayfuni. Edasine kulu sul vaid siis vedelik, natukene traati ja vatti/puuvilla.

Siiski, tubli ja edu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
No kui hetkel mingi asi juba olemas on siis ma soovitaks kohe russianit/kayfuni vaadata - lõpuks viib tee niigunii sinna aga vahepeal saab raha kokku hoida. Coile saab osta ka kui ise kohe teha ei taha/suuda ... samas max 30 mini ja on asi selge... sobiva coili leidmiseks võib veel hulga aega kuluda. Aga ka see esimene on reeglina parem kui ükskõik mis tavaline clearo.

Küsimus oligi muidugi VAMO kohta ... kaugelt kunagi nägin lähemalt uurida ei tahtnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Tervist!

 

Uus kasutaja foorumis ning tekkis plaan veidi areneda e-suitsu maailmas.

 

Plaanis on VAMO V5 soetada. Tekkinud on paar küsimust. Esiteks, kui hästi see "chrome" või "gun metal" nendel peal püsib? Kas tasuks eelistada stainless steel-i? Teiseks see gap ilurõnga ja paksude clearode vahel, on sellele mingi lihtne lahendus? Endal tekkis mõte SVD-d kopeerida - Teha õhuvõtu auk ilurõnga nendesse puuritud lohukestesse(2-3mm puuriga). Siis jääb üle ainult see sisemine väljaturritav osa maha viilida ja siit ka küsimus - kas siis hakkavad need peenikesed clearod veel rohkem seda probleemset "+" klemmi allapoole lükkama. Ehk siis tuleks kohe sinna paksem tihend alla panna(sest nagunii on sellega probleem) või võib juhtuda, et rikun midagi täiesti ära?

 

Siis ka akude kohta küsimusi. Elektroonikas ei ole kõige teravam pliiat, aga olen aru saanud, et akude puhul on ikka mida kallim seda parem? Netist loetu põhjal soovitatakse neid AW akusid. Teie foorumis jääb silma, et kasutatakse palju Panasonic ncr18650B. AW akut üle 2000mah-i näinud ei ole ning Pana oma on 3400. Kas on seal ka tõesti nii suur mahtuvuse vahe? Ning kas pigem kasutada 2x350 või 1x650(kasutust leiaks ta minu käes suurem osa ajast pikas variandis)? Ühesõnaga soovitage parimat kvaliteeti ja mahtuvust.

 

Esimese hooga sai vist kõik...

 

Tervitused,

 

Indrek

 

Stainless on ka minu meelest igati vahvam. Mulle peegelläige ei meeldi :)

See "sisemine välja turritav osa" jääb natuke segaseks -- kas mõtled 510 keerme ülemist serva viilida? Ma arvan, et sellisel juhul on küll oht liigselt plussklemmi ja tihendit pressima hakata. Eriti põhjacoiliga clearode ja nt. dripperi kasutamisel kaotab kuumuse ja liigse surve koosmõjul tihend üsna kiirelt oma õige kuju ega hoia klemmi enam õigel kõrgusel (edasi tuleb peene kruvikaga seda regulaarselt kergitama asuda).

 

Kas selline lahendus ei sobiks, et kui paksu clearo otsa keerad, krutid ilurõnga ülespoole, clearo alumise serva vastu (ja vajadusel teed siis tõesti ilurõngasse õhuaugud)?

 

Mis akusse puutub... Et niikuinii pikka toru kasutama hakkad, siis ma soovitaks pigem selle sees 18650 mõõtu kasutada. NCR18650B on muidugi legendaarne oma hinna ja mahutavuse hea suhte poolest. Kui soovid turvalisuse poole liikuda, on AW hea mõte.

 

Kui soovid võimsuse poole liikuda, siis ehk NCR18650PF ?

http://www.taskulambid.eu/18650pd-panasonic.html

Või siis veel võimsam

http://foorum.e-suits.eu/uhistellimus-xtar-18650-30a-akudele-t1349.html

 

Kahte 18350 stackida on riskantne, aga usun et tead seda. Mina seda ei usaldaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis selle 18350 stackimise riskantseks teeb? Ning miks on see 18650PF parem kui NCR18650 või lähen juba sassi omadega?

 

Mis vahe on http://www.fastvape.eu/panasonic-ncr18650b-3400mah-liion-p-57.html ja http://www.taskulambid.eu/18650pd-panasonic.html?

Stackimise riskantsuse kohta tahaks ma ka teada... tegemist elektoroonilise modiga ja kui tootja on seda ette näinud siis miks see ohtlik on?

Mina oma SVD'st saan stackimisega kül pikema kestvuse ja stabiilsema voolu.

Mech modi puhul teised teemad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stackimise riskantsuse kohta tahaks ma ka teada...

Pole ekspert aga tean, et LiPo akusid tuleb kasutada alati ja koguaeg ainult koos(sama kulumine ja vool akus). Kuna kui üks aku on tühjem siis tekib nö üksteise laadimine. See tekitab aku lühema vastupidavuse ja palju kuumust protsessi käigus. Tagajärg võib olla plahvatuslik. Sellepärast alati laetakse 2+ cellist akut balanseeritult.

 

edit: sellest ka natuke varem juttu olnud: post19030.html#p19030

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis selle 18350 stackimise riskantseks teeb? Ning miks on see 18650PF parem kui NCR18650 või lähen juba sassi omadega?

 

Mis vahe on http://www.fastvape.eu/panasonic-ncr18650b-3400mah-liion-p-57.html ja http://www.taskulambid.eu/18650pd-panasonic.html?

Viidatud isenditest PF lubab kasutada suuremaid ampreid ja on kaitsmeta. Kas b on kaitsmega või mitte, ei tea. Aga niikaua kuni kasutad Vamot (või mõnda teist reguleeritavat), pole vahet - Vamo hoiab ise asja ohutuna. Põhiliseks jääb ainult mahtuvuse teema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stackimise riskantsuse kohta tahaks ma ka teada...

Pole ekspert aga tean, et LiPo akusid tuleb kasutada alati ja koguaeg ainult koos(sama kulumine ja vool akus). Kuna kui üks aku on tühjem siis tekib nö üksteise laadimine. See tekitab aku lühema vastupidavuse ja palju kuumust protsessi käigus. Tagajärg võib olla plahvatuslik. Sellepärast alati laetakse 2+ cellist akut balanseeritult.

 

edit: sellest ka natuke varem juttu olnud: post19030.html#p19030

Modidele on lipo akusid ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modidele on lipo akusid ?

Hea tähelepanek.

Natuke uurides jäädakse ikka sama soovituse juurde. Tundub, et plahvatusohtlikus on väiksem aga pikkemat eluiga ja võimsust tuleb seda jälgides ikka. Probleem tekib kui neid 2 korraga laadida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna kui üks aku on tühjem siis tekib nö üksteise laadimine. See tekitab aku lühema vastupidavuse ja palju kuumust protsessi käigus. Tagajärg võib olla plahvatuslik. Sellepärast alati laetakse 2+ cellist akut balanseeritult.

Ja lisaks veel see ka, et tungivalt soovitatakse 18350 paarikesega võimalikult ühtlase vananemise huvides seda Vestmanni ja Piibelehe mängu mängida. Seetõttu tuleb koguaeg skoori meeles pidada või lausa päevikut pidada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju 6nne reinolen :D Sain ka oma vamo v5 täna kätte. Nyyd peaks Spezzilt veel Panasonic NCR18650B 3400mah aku ka tellima, kuna kaasas olevad 18350 suht m6ttetud akud.Kas 3400 aku on vamole ok?Kas aku peaks olema nibuga v6i ilma?Paljud kirjutavad siin mingist magnetist...kust seda saab?Ja on teda ikka kindlasti vaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magneti peaksid saama ka spezzilt, igaksjuhuks, eriti kui sul ilma nibuta aku. Ja miks see NCR ei peaks sobima, igati ok ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...