Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

VAMO

Recommended Posts

Scuall, minu jaoks on modid uus teema, nädal tagasi ostsin Spezzilt evicu ja nyyd veel vamo v5-e.Evicul on 2600 aku sees, vamol 2 18350-st kaasas.Võtan mõlemale Panasonic NCR18650B 3400mah akud ja nitecore laadija ka siis peaks rahu mõisas olema:D Tavasuitsu peale kulus pappi vähem kui e-asjanduste peale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millist clearot tegijamad mehed vamo otsa soovitavad? Proovisin just vivi nova stv-d vamo otsa, aga clearo ja vamo vahele jääb umbes 1mm vahe. Ei julge päris tugevalt ka kinni keerata, pärast vint tuksis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millist clearot tegijamad mehed vamo otsa soovitavad? Proovisin just vivi nova stv-d vamo otsa, aga clearo ja vamo vahele jääb umbes 1mm vahe. Ei julge päris tugevalt ka kinni keerata, pärast vint tuksis.

STV okei, ma sain mingi uuema versiooni v2 kust saan seda ilurõngakest kruttida, Kayfariga täiesti okei, vahe jääb ikka alguses sisse, kuid keeran seda capi kuni kayfari põhi vastu tuleb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõvasti ei tasu keerata, keere on pehmeke ja see valge tihend ei ole ka parim. Põhimõtteliselt kannatab selle tihendi veidi õhemaga asendada, mille võrra saab + kontakti alla. Mul on 510 sisemine keere täiesti otsas, mistõttu võtsin capi eile maha. Tihendi asendasin õhemaga, natuke lihvisin 510 otsa madalamaks, ja sai täitsa hea. Pesa alumises otsas oli veel poolteist keermeniiti jäänud ja hoiab isegi kinni. Probleeme võib tekkida Clearodega, mis imevad õhku põhjast ja millel ei saa + klemmi reguleerida. Uuele top capile katsuks vedruga laetud klemmi nikerdada. Põhjast õhku võtvaid asju ei kasuta, seega ei pea lekkimise pärast muretsema.

 

 

Ei surunud capi lõpuni kinni, pärast lihtsam vahetada. ;)

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen juba pool aastat iClear30 vamoga kasutanud ja julgen seda soovitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on küll Vamo all tunni aja olnud, kuid väike trikk teile(ei mäleta, et oleks siit läbi käinud).

Nimelt saab Vamo-l ka firmware-i vaadata. Eemalda alumine kork, hoia Fire buttonit ning samal ajal kruti alumine kaas tagasi. Ekraanile peaks ilmuma firmware-i number. Endal siis Vamo V5 ning KDS 3.0

Mitte, et see nüüd ülikasutlik teave oleks, aga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ning nagu ma aru sain siis, kõik kellel on KSD1.3 või suurem peaks saama RMS ja MEAN vahel vahetada. Parandage kui eksin.

 

Ning mu esimene reaktsioon Vamo karpi avades: "Niii väike!!!" Ma enne ainult piltidelt ja videodest näinud, kuid ma ei tea kas siis inimestel käed väiksesed või mis, aga ma arvasin, et need MOD-id ikka mingi telekapuldi suurused :D

 

Ja viltu on ta ka, ehk see osa kus on nupud ning see kuhu käib 18350. Veits närib hetkel, isegi kui ei vaata selle poole :D Kuid nagu ma aru saan, siis pole ma ainuke kellel viltune Vamo on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ning nagu ma aru sain siis, kõik kellel on KSD1.3 või suurem peaks saama RMS ja MEAN vahel vahetada. Parandage kui eksin.

 

Ning mu esimene reaktsioon Vamo karpi avades: "Niii väike!!!" Ma enne ainult piltidelt ja videodest näinud, kuid ma ei tea kas siis inimestel käed väiksesed või mis, aga ma arvasin, et need MOD-id ikka mingi telekapuldi suurused :D

 

Ja viltu on ta ka, ehk see osa kus on nupud ning see kuhu käib 18350. Veits närib hetkel, isegi kui ei vaata selle poole :D Kuid nagu ma aru saan, siis pole ma ainuke kellel viltune Vamo on.

sa pole ainuke jah kellel viltune vamo, sain just alle kätte vamo ja sama teema, et mõned "ühendused" natuke parlanksist väljas... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ma järgmine nädal tööjuures natuke tuunin seda vist. Esiteks teen augu top gap-i nagu SVD-l, siis saab selle vastu clearot keerata ning pole enam seda nõmedat vahet ja õhk tuleb ka läbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ning nagu ma aru sain siis, kõik kellel on KSD1.3 või suurem peaks saama RMS ja MEAN vahel vahetada. Parandage kui eksin.

 

Ning mu esimene reaktsioon Vamo karpi avades: "Niii väike!!!" Ma enne ainult piltidelt ja videodest näinud, kuid ma ei tea kas siis inimestel käed väiksesed või mis, aga ma arvasin, et need MOD-id ikka mingi telekapuldi suurused :D

 

Ja viltu on ta ka, ehk see osa kus on nupud ning see kuhu käib 18350. Veits närib hetkel, isegi kui ei vaata selle poole :D Kuid nagu ma aru saan, siis pole ma ainuke kellel viltune Vamo on.

sa pole ainuke jah kellel viltune vamo, sain just alle kätte vamo ja sama teema, et mõned "ühendused" natuke parlanksist väljas... :)

Mul päris sirge sattunud :D

 

vanal (V2) istuvad ego keermega clearod küll nati viltu otsas, 510 on oki (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju 6nne reinolen :D Sain ka oma vamo v5 täna kätte. Nyyd peaks Spezzilt veel Panasonic NCR18650B 3400mah aku ka tellima, kuna kaasas olevad 18350 suht m6ttetud akud.Kas 3400 aku on vamole ok?Kas aku peaks olema nibuga v6i ilma?Paljud kirjutavad siin mingist magnetist...kust seda saab?Ja on teda ikka kindlasti vaja?

...kui siis asjast õieti aru olen saanud, siis Panasonic NCR18650B juures see B tähendab "ilma nibuta" A "nibuga"..... eks targemad parandagu.. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panasonic NCR:

18650 - 2900mAh (värvus enamasti hall)

18650A - 3100mAh (värvus enamasti tumedam roheline)

18650B - 3400mAh (värvus enamasti heledam roheline)

 

"Nibu" ja kaitse olemasolu märgitakse eraldi ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo pea pange kruustangide vahele ja suruge ühtlaselt kokku.Et krasse sisse ei jääks pane vineer kruustangi ja pea vahele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rääkige vamo 35 hingeelust natuke. Mul tibla 1,4 oomi ja kui panen 15W siis annab kärsakat. Keeran tibla vamo v2 otsa ja 15w töötab mis mühiseb . Vamo 35 üle 10w ei kannata panna, kohe kärsakas. Mis valemiga see 35 tulistab ? Aku jääki näitab ka prossades mis suht nõme, 70% annab juba suht pussu kuigi vamo v2 töötab 3,5-3,6v veel suht rahuldavalt. Kas see vamo 35 tuleb kuidagi seadistada või on masinas mingi kala sees?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paistab,et uute Vamode omanikke vähe veel. Endal Vamo 25 Orchid 3,5-ga toimib küll 0,8 oomiga 16 wati juures, kannatab ka juurde watte panna.

Ainuke viga, lööb lambist ette kirja VAMO ehk lülitub välja. Uuesti viis klõpsu ja toimetab jälle, isegi 30% aku juures.

Olemas ka Vamo 5 millega sellist jama pole. Olen lugenud`` hot spoti`` kohta, aga ei ime üle2-3 seki. Kiibid vigased?

Väljalülitusi oleneb päevast 2-5 korda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin vamo v2'ga kui 35 näitas aku jäägiks 60% siis v2 näitas 3,7v seega pole hullu. Tegelikult mul akud ka poolteist aastat vanad juba. Coili takistust näitavad v2 ja 35 vähemalt ühtemoodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...