Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hmekk

VAMO

Recommended Posts

amper = volt / takistus

watt = amper * volt

 

siit järeldudes watt = volt² / takistus

 

on selleks tõesti kalkulaatorit või tabelit vaja? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

P - võimsus, vattides

I - voolutugevus, amprites

U - pinge, voltides

R - takistus, oomides

P = I * U, I = U / R ==> P = U^2 / R

4^2/2.8=~6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan et kalkulaatorit on enamusel ikka vaja. Ma kooli matemaatikaga sain hästi hakkama aga peast küll ei viitsi arvutada näiteks 3.7*3.7/1.9 või mis iganes komakohtadega arvutusi.

Teine küsimus on muidugi see, et kui natukene juba kasutanud oled jääb meelde millise voldi juures mingit coili meeldib kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No2 tähendab seda, et wattage ka muudetav ju? Aga kui modede vahel ekselda, siis näitab ikka 3.0v kui tulla w modelt v modele tagasi. kas vamo siis meelde ei jätagi, või ta hoiab meeles?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida te leiutate, vamol ju hoiad vasakut nuppu mõned sekundid all ja näitab palju teine väärtus on. või käib jutt muust asjast?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need on kaitsmega, kõrgemaid volte/vatte ei pruug kätte saada. Ise soovitan high drain IMR akusid, AW on enim kiidetud, Efest on odavam, aga pea sama hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazz oma poe teemas mainis millalgi, et akud on tulemas.

On siiani tulemas... Paraku käivad hiinas asjad kohati väga aeglaselt. Enne ei julge ma midagi lubada kui paki numbri olen saanud, aga peaksid lähiajal jõudma.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raporteeri postitusestTsiteeri bremannRe: Küsimused, mis kripeldavad

Postitas bremann » 08 Mai 2013 19:10

 

soovitan soojalt http://www.taskulambid.eu/pcb-18650-3400-panasonic.html

Ise kasutan neid ja on mõni veel ülegi. Peavad täitsa korralikult vastu ja testide järgi vist olid ka päris korraliku tulemusega.

 

Omale võtsin ka sealt kiiruga, polnud aega odavamalt otsida. Nüüd 5 päeva kasutanud (7,5-8,5w)ja selle aja jooksul 2x laadinud (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamole mõtlen. Mingeid häid (võib-olla isegi tuleproovidele vastu pidanud) 18650 akusid soovitate?

No ise vaatasin näiteks http://taskulamp.ee/?wpsc-product=ampmax-18650-3100-mah -- oleks see lollus?

Sellel lausa kirve hind :lol: Peleonis maksavad head Panasonicu 3400mah ca 11€/tk - osale ühistellimuses ;)

samas peaks mainima, et mina kyll evic otsas vahet ei tunne samsa 2600 ja pana 3400 mahutavuse vahel

Share this post


Link to post
Share on other sites

samas peaks mainima, et mina kyll evic otsas vahet ei tunne samsa 2600 ja pana 3400 mahutavuse vahel

See on küsimus selles stiilis, et kui oled 26 õlut keresse lasknud, kas siis 8 lisa võiks veel olla (õlut)

Juhtisin tähelepanu just ligi 3x hinnavahele :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samas peaks mainima, et mina kyll evic otsas vahet ei tunne samsa 2600 ja pana 3400 mahutavuse vahel

See on küsimus selles stiilis, et kui oled 26 õlut keresse lasknud, kas siis 8 lisa võiks veel olla (õlut)

Juhtisin tähelepanu just ligi 3x hinnavahele :lol:

Teinekord kulub see 2h pikkem tossamise aeg mis võimsamast akust saab marjaks ära.Kättesaadavus paneb asjad paikka- kas ootad nädala või ühe päeva! Mul näiteks oli ülikiirelt vaja ja võtsin mingi odava "reisi laadija" ja selle aku. Reedel tellisin ja laupäeval oli kohal. Esmaspäeval läksin sõtta ja midagi oli ju vaja, et saaks JazZ saadud Vamot kasutama hakata. Kui 24. metsast tulen eks siis ole aega 18350 akusid otsida ja parem laadija veel juurde muretseda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...