Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Tanel K

Paar küsimust rebuildimisega alustamiseks

Recommended Posts

Sai nüüd juppideks võetud ja kokku pandud paar mt3, vapeonly BCC mega ja eClear vivi nova koopiat ja põhimõtteliselt on selge kuidas clearod sktuktuuriliselt funkavad. Nüüd tahaks alustuseks keerata ise paar coili ja tekkisid mõned küsimused.

 

Majdan paistab müüvat osasid materjale http://www.majdan.biz/electronic-cigarettes/parts-and-accessories/materials

Nagu ma aru sain, on 0.2mm Nichrome veidi parem (pole liiga suur takistus enda coili keeramiseks), kui 0.16. Kas 2mm silica nöör on okei?

 

Lisaks, kust saab kõige kergemini mingisugust head meshi materjali? Mis suurus on parim, 300; 400; 500? Ja kas meshi kõrvetamiseks piisab a'la gaasipliidi või tulemasina leegist, või tuleks kohe mingi korraliku põleti soetamise peale mõelda?

 

Kas ilma puurita saab hakkama (teha auk mesh wicki jaoks kääride vms suuremaks)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

2mm silica on hea, aga vahest kasutatakse ka 3mm ja 1mm. Traatidest kasutan ise kanthal 0,2mm, aga see nichrome on ka täitsa ok. Seda olen isegi kasutanud. Meshi kohapealt niipalju, et alla 400 ei soovita. 500 pole ise proovinud. Meshi saab osta soomest näiteks.

Kõrvetamiseks jääb tulemasin lahjaks, aga mõned inimesed on ka sellega toimiva setupi saanud. Korralik põleti on ikkagi vajalik.

Aukude suurendamisega peab alati ettevaatlik olema. Liiga suured õhuaugud teevad asja kehvemaks. Tahi jaoks auke tehes kasutan ikka puuri, aga rahvas siin urgitseb igasugu asjadega seal... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene isekeeratud coil vapeonly'le keeratud; 5 keerdu 0,2mm nicrome andis kokku 1,5 oomi; keerasin 2mm wicki ümber ja 1 samapaksu panin veel peale. Tossab hästi, natuke veidralt mullitab, aga eks seda saab lisawickiga parandada. Nüüd siis veel harjutada ja mesh wickidele liikuda (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul oli attyga kaasas 300 ja 400 meshitükk.

üldiselt jääb lugedes mulje, et paksema kraami jaoks hõredam võrk ja vedelama mahla jaoks tihedam.

laias laastus siis oleks midagi nii: VG 300 PG/VG 400 ja PG 500

400 paistab olevat populaarseim valik.

 

kui on gaasipliit olemas siis ma küll ei usu, et eraldi põleti ostmine oleks vajalik :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...