Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
admin

Facebooki loosimine.

Recommended Posts

Mina avaldaks spezzile siinkohal toetust ja lubaks tal Priima paki turu peal maha müüa mitte ise ära tõmmata. Väike ulakus lisab vürtsi ja julgen päris kindlalt väita, et siin teemas käinud jutt on ka paljude õrnema soo esindajate jaoks "mitte solvav" jne - ei ületaks piire.

meil on vabateema ja 'vanainimeste' teema ka, seal saab rääkida millest tahes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvestades fakti, et võitjaks osutus Karin ja komplekt eesti adressaadile juba saadetud siis .. mis mul kahe silma vahele jäi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No samas, kui Spezz on nõus ja foorumirahvas ka toetab, siis saab ju veel loosimisi korraldada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas võitja on koos auhinnaga pilti juba teinud? (esiga)

mitte et mul kahtlusi oleks, pigem tulevastele tulijatele , et siin ei tegeleta õhust auhindade loosimistega (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga kena. Seoses sellega tekkis küsimus.

Loosimine toimub vaid uute foorumi kasutajate vahel!

Kui uus on uus? Kas paar nädalat vana kasutaja on uus? Või ainult need on uued, kes registreeruvad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt peaks järgmise loosimise tingimuseks seadma ka osaluse foorumis postituste näol - praegu kogume suurel hulgal inimesi, kes konto ära teevad ja ei plaanigi end asjaga lähemalt kurssi viia :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt peaks järgmise loosimise tingimuseks seadma ka osaluse foorumis postituste näol - praegu kogume suurel hulgal inimesi, kes konto ära teevad ja ei plaanigi end asjaga lähemalt kurssi viia :(

See on asjalik mõte, muidu on "ballasti" ainult

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt peaks järgmise loosimise tingimuseks seadma ka osaluse foorumis postituste näol - praegu kogume suurel hulgal inimesi, kes konto ära teevad ja ei plaanigi end asjaga lähemalt kurssi viia :(

pole hullu ma arvan, eks selline loogika niisuguse käitumise tekitabki. aga mulle tundub et viimase loosimisega on foorumisse kusagil 5-10 aktiivseid kasutajaid tulnud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka loodan võita, pole ammu võitnud midagi :lol:

Aga ma ei saa vist jagada jälle.....mingu "public" istub seal.

Facebuuk on nagu tuumateadus mulle (esiga)[/quote

Ma ka loodan võita, pole ammu võitnud midagi :lol:

Aga ma ei saa vist jagada jälle.....mingu "public" istub seal.

Facebuuk on nagu tuumateadus mulle (esiga)

tee uus konto sinna (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...