Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
riiel

Küsimus aku ja clearomizeri kohta

Recommended Posts

Selge, eks ma alustan tasapisi oma veel olematu kogu täiendamist :D

Ja siis on varsti sedasi (psühho)

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge, eks ma alustan tasapisi oma veel olematu kogu täiendamist :D

Ja siis on varsti sedasi (psühho)

Posted Image

Ikka väga masiivne kogus :D huvi pärast küsiks mittu clerot ja akut kokku on ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge, eks ma alustan tasapisi oma veel olematu kogu täiendamist :D

Ja siis on varsti sedasi (psühho)

Posted Image

Sellise kogu vastu poleks midagi ju :lol:
Kui hobiga tõsiselt tegeleda siis kogunebki staffi (psühho) Mul kalastushaigus kallal ja selliseid kaste päris mitu mis pungil täis :D Ei saa poest nii välja, et midagi ei ostaks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjaa peaks ka endale uue landikasti soetama ja vana (esiga) jaoks võtma. Igaljuhu paistavad mõlemad hobid päris tõsised haigused olema (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei tea - ei mäleta ise samuti :D ego-t sai paar korda proovitud aga viskasin minema selle jura hoopis ning ostsin algelise clearo kaasatulnud aku otsa - kordades parem kuigi mitte veel Hea. Head asjad on veel paremad :)

igatahes soovitan seda ka Sinul teha Viidu Viies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei tea - ei mäleta ise samuti :D ego-t sai paar korda proovitud aga viskasin minema selle jura hoopis ning ostsin algelise clearo kaasatulnud aku otsa - kordades parem kuigi mitte veel Hea. Head asjad on veel paremad :)

igatahes soovitan seda ka Sinul teha Viidu Viies.

Pilt selge...kahtlused ja kõhklused on hajutatud....tulen siis välja sealt sygavast kiviajast......äkki see 2ml.vivi nova...ei tea kas skysmoke akud sellise luti käima ka tõmbavad? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

äkki see 2ml.vivi nova...ei tea kas skysmoke akud sellise luti käima ka tõmbavad? :?

Ikka tõmbavad, mingi 2,2 oomine otsa ja korras (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul selline komplekt ja töötab hästi, akuks on eGo-C Twist millel saab volti muuta

Posted Image

Lahti võetuna näeb välja selline

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul selline küsimus....... vivi noval on kaasas sisud, 2,4.... 2,8.....1,8 oomi, mis neil vahet ja kui siis milline neist kõigeparem..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul selline küsimus....... vivi noval on kaasas sisud, 2,4.... 2,8.....1,8 oomi, mis neil vahet ja kui siis milline neist kõigeparem..)

Sõltub sellest mille otsas Sa neid kasutad. Kui Sul on mingi asi mis võimaldab pinget muuta, siis pole suurt vahet. Kui Sul on tavaline eGo aku, siis on selle pinge kas 3,3V või 3,7V. 3,3V akuga on ilmselt 1,8Ohm coil kõige parem. 3,7V akuga ilmselt 2,4Ohm. Natuke sõltub ilmselt ka vedelikust ja tõmbamisstiilist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loogiliselt võttes, mida suurem takistuse seda rohkem traati, mida rohkem traati seda rohkem traati hakkab hõõguma ja suudab rohkem vedelikku aurustada. Suurema takistusega coilidel vist ka paksem taht-vaja ju rohkem vedelikku peale anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on ka minu teooria

Loogiliselt võttes, mida suurem takistuse seda rohkem traati, mida rohkem traati seda rohkem traati hakkab hõõguma ja suudab rohkem vedelikku aurustada. Suurema takistusega coilidel vist ka paksem taht-vaja ju rohkem vedelikku peale anda.

nii ta on, PG ja VG hakkavad aurustuma tegelikult tükk maad enne keemis temperatuudi (umbes 50C juures). Mida suurem coil seda suurem pindala saab ühtlaselt kuumutatud ja seda väiksema temperatuuriga saab piisava koguse auru. Mida madalamal temperatuuril toodetud aur seda kvaliteetsem see on (keemilise puhtuse mõttes) ja seda effektiivsemalt saab vedelik kasutatud kuna kõrbema läheb vähem. Mida vähem läheb kõrbema seda kauem coil kestab enne ummistumist. Lisaks saavad coili jalad vähem kuuma kuna moodustavad väiksema osa tervest traadist mis hoiab ära jalgade juures tekkivad hotspotid.

 

Ainukesed halvad küljed on need et, ise keerates on suuri coile keeruline nova pea sisse mahutada (harjutamisega saab hakkama) ja see, et mõned maitse/lõhna ained ei anna madalal temperatuuril effekti. Samas teised maitsed on jälle vastupidi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mitte ei soovita tavalisi ilma reguleerimise võimaluseta akusid. Võid neile clearosid osta palju tahad aga ainult mõned üksikud saab seal suure imemise peale tööle. Võiks vaadata vähemalt odavama otsa reguleeritavaid akusid nagu ego twist, spinner jms - töötavad küll. Loetletud vidinaid peaks ka eestist saama, buytech on akude osas vist eesti poodidest paremini varustatud, varem oli 35 eurtsi tükk.

Spezz ühistellimustest saaks vast odavamalt ka kui jaksu oodata on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...