Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hazar

e-Mahlade laagerdamine ehk "steeping"

Recommended Posts

Sai pisut uurimist tehtud ja ise katsetatud, minu kogemus siiani:

 

Tavaliselt mõeldakse steepimise all seda, kui segada valmis e-vedelik ja siis lasta sellel korgita seista. Idee poolest peaks see muutma vedeliku maitseomadusi ja neid nö rohkem ühte siduma. Mõne maitse puhul töötab, mõnel mitte aga millest selline reaktsioon?

 

PG:

Koosluses teiste e-vedelike komponentidega ei tekita lahuseid. Kui vedelik sisaldab PG'd siis on see alati seguna.

Töötab niiskuse stabilisaatorina, kui õhuniiskust on alla 70% siis aitab kaasa vee aurustumisele(mis sellega kokku on segatud). Kui niiskust üle 70% siis hoopis imeb niiskust. (keskmine õhuniiskus toas on 30%-70%)

Seguneb teiste ainetega väga hästi.

 

Mina olen jõudnud arusaamiseni, et puhtalt PG vedelikke on mõttetu steepida. Kui lasta PG vedelikul seista siis halvadeks omadusteks on

a) Solgi ligi tõmbamine - kuigi PG neto effektina tavaliselt toas niiskust ei ime siis pisike niiskusevahetus toimub siiski ja koguaeg. Tulemusena tõmbab PG ligi tolmu pisut kiiremini kui keskmine riiul.

B) segregatsioon, kuna enamus tahkeid komponente on raskemad kui PG ja vedelad on kergemad siis tekib ajapikku kihistumine (siin juttu üle aastastest perioodidest)

 

VG:

Lahustab enamus maitseainete komponente. Ei lahusta PG ja etanool (ja mõned teised vähem tähtsamad komponendid).

Töötab samuti niiskuse stabilisaatorina, 65% on siinpuhul see protsent millest üle imeb ja alla eraldab niiskust. Suurte kontsentratsioonide puhul (90% mitte lahusena) alates 30%.

Seguneb suhteliselt halvasti, lahustab aeglaselt.

 

VG steepimisega on piut teine lugu. Ühest küljest on sellel reaalne mõte sees, teisest küljest on see veel parem pasa magnet kui PG ning kui segada ilma veeta siis varsti see vesi ka ilmub sinna. Mina olen leidnud, et kõige parem on VG puhul lasta sellel koos korgiga segamis aparaadi sees istuda. Umbes 2 tundi shakeris annab võrreldava tulemuse nädalase steepimisega.

 

Etanool:

Lahustab paljusid maitseaine komponente ja aitab neil "lendu tõusta"

Aurab minema kui lahtiselt hoida, mitte eriti kiiresti aga siiski.

Seguneb ja lahustab keemiliselt sobivaid komponente väga hästi ja kiiresti

 

Etanooli poolt on steepimine minu arvates aja raisk. Lahustajana teeb ta oma töö paari minuti raputamisega juba ära, edasi üritab ta ainult purgist põgeneda ja maitseaineid kaasa võtta.

 

Maitseained üldiselt:

Olenevalt mis baasi peal maitseained on(tavaliselt PG, vahel ka etanool või VG) kehtivad siin samad attribuudid. Lisaks on maitseainete põhiomaduseks oma haisu levitamine seega steepides maitse komponendid vähenevad. Eri komponendid eri kiirusel tähendab, et maitsepilt muutub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik on õige, kui vedelik 'seisma' panna ja lahtiselt hoida, siis tasub hoida teda ikka kinnises kapis. Mingil määral saab siis vältida tolmu kogumist. Minu kogemus näitab, et osad vedelikud on kole terava maitsega ja neid tasub küll 'tuulutada', maitse muutub pehmemaks.

Tundub, et need on just etanooli baasil tehtud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiirem oleks segu lahjendada :P kui kaua maitse vähemaks lahtub oleneb palju üle läks ja mis maitsega tegu, vbl paar päeva, vbl ootad terve aasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tea, kaua pudel lahtiselt seista tahab, et maitse tagasi tõmbaks? Sai ise segu tehtud ning maitseainet läks veidi palju.

Ma lasin mingi kolm nädalat lahtiselt seista , siis sain alles enam vähem maitse. Oli ka veits üle doseeritud (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiirem oleks segu lahjendada :P kui kaua maitse vähemaks lahtub oleneb palju üle läks ja mis maitsega tegu, vbl paar päeva, vbl ootad terve aasta

Kuna sai mõtlematult korralik potitäis (30ml) tehtud, siis lahjendamist esialgu väldin. Pealegi pole nii suurt potti, kuhu kõik see krempel ringi valada. Panin küll anuma uuesti servani täis, hommikul sai üks ProTanki täis võetud. Eks proovin kuskil nädala üärast uuesti :D

 

Maitseks muidu arbuus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tea, kaua pudel lahtiselt seista tahab, et maitse tagasi tõmbaks? Sai ise segu tehtud ning maitseainet läks veidi palju.

Kauata sul üldse juba seisnud on peale segamist?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqual 2 aastat. Iseenesest vaevalt see "hapuks läheb", maitse ehk nats muutub.

Tundub, et peab ka varuma hakkama, krt neid lolle teab seal pukis.

100x30ml + 15x100ml vg0 peaks mulle 2-ks aastaks jätkuma (psühho)

See teeb ca 1000€ vs 5800€ analoogi vastu (tänaste hindadega)

Rõivas imegu ise seda paska (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See teeb ca 1000€ vs 5800€ analoogi vastu (tänaste hindadega)

Rõivas imegu ise seda paska (psühho)

Lihtsalt vahemärkusena - 5800 € eest peaksid sa saama 4 aasta koguse analoogi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

See teeb ca 1000€ vs 5800€ analoogi vastu (tänaste hindadega)

Rõivas imegu ise seda paska (psühho)

Lihtsalt vahemärkusena - 5800 € eest peaksid sa saama 4 aasta koguse analoogi...
Läks nihu jah kusagil arvutamisel.

3.2x36x24=2760 umbes

Share this post


Link to post
Share on other sites

See teeb ca 1000€ vs 5800€ analoogi vastu (tänaste hindadega)

Rõivas imegu ise seda paska (psühho)

Lihtsalt vahemärkusena - 5800 € eest peaksid sa saama 4 aasta koguse analoogi...

Läks nihu jah kusagil arvutamisel.

3.2x36x24=2760 umbes

 

Mida sa siin kokku oled arvutanud?

Kui päevas kulub keskmiselt 1,2 pakki suitsu (nagu mul umbes oli), siis arvutus on selline

1,2x3,2x365=1401,6

Kui arvestada juurde olukorrad, kui kulus veidi rohkem, siis võiks umbes 1500.- aastas suitsu peale kuluda tänaste hindadega.

 

Sinu arvutuse järgi kulus sul 2760/365/3,2=2,36 pakki suitsu päevas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

see vb ei ole päris see teema siin ,aga kaua ültse vedelik säilib( kinniselt)? mul plaan suurem kogus vedeliku tellida

Keegi USA keemik kirjutas ühes foorumis, et nt sügavkümutatult võib puhast PG vedelikku säilitada kuni 10 ja VG-d 5 aastat. Külmutamisel on kõige segavam tegur valmisvedelikes olev vesi, mis kristalliseerub. Puhas PG muutub tahkeks muidu alles kusagil -70 ja VG -14 juures.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...