Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
masmre

Innokin'i iClear30 dual coil klearo

Recommended Posts

Ma kasutan ka Liqua vedelikke ja lekkinud ei ole veel kordagi. Nagu ma juba kirjutasin, siis liiga täis kallates oli nagu liiga märg, aga ikka ei lekkinud kuskilt.

 

Kui täis sa ta paned? Üle tahtide?

Hoiad püsti või pikali teda?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yldiselt hoian pysti, vahel ka pikali, ennem seda vedelikku jama polnud ja uue coiliga samuti mitte (3 korda pritsin tatti yle vasaku õla )

Loodame parimat (Y)

Nagu ma aru saan, siis selle cleroga on asi piixus kui ta peapeale keerata?

Ses suhtes bcc t3 lollikindel, keeruta kuidas tahad. Samas maitse jm ei anna võrrelda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Einoh ma pigem arvan, et asi on coilis, et ümber tahi on palju "ruumi" ja vedelik niimodi pääseb sealt sisse ja hakkab lurisema

mingil vivi coilil lõikasin ka kunagi seal nätukene ära, et ei pressiks tahile peale ja siis ka pikali olles lükkas mahla sisse ja lurises. kui panin "terve" capi peale tagasi siis enam probleemi ei olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei oska peapeale keeramist kommenteerida, ma ei tea miks ma seda tegema peaksin? Ma kasutan teda nagu igat teist clearot, laual seisab püsti, taskus on ka enam vähem õiget pidi, tõmmates kallutan.

iClear 30 on esimene mis minu jaoks toimib originaal kujul, ilma igasuguste probleemideta. Maitset ja auru on rohkem kui ühegi teise clearoga mida ma proovinud olen.

Aga ma olen aru saanud, et see kuidas mingi x asi toimib, sõltub suuresti sellest kuidas keegi seda kasutab, seega teiste kogemus võib olla minu omast erinev.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu ma ytlesin, siis see jama juhtus pärast pesemist. Mytsike istub tihkelt peal ja yle 3ml pole sisse toppinud. Äkki pesemine rikkus ära.......

Samas nende ylemise ja alumise tahide vahel oli suht priske vahe. Yritasin neid ka liigutada, aga kuhugile nad ei liikunud.

Igatahes uus coil sees ja senini täitsa ok.

Kui uued coilid tulevad, siis proovin seda pesta, et uus maitse sisse panna. Ennem ei julge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

panin siis esimese coili tagasi prooviks......funkab.

järelikult oli tõesti lyhises pesemise tagajärjel.

 

krt ostsin igaks juhuks 6 tagavara coili :lol:

aasta aega vist kasutan neid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tegin rekordi, üks iClear 30 coil kestis kaks ja pool nädalat. Seda siis ilma igasuguse mudimise või pesemiseta. Siis läks maitse natuke imelikuks, päris kärsakaks ma seda isegi ei nimetaks.

 

Mitte ühegi teise clearo coil ei ole kestnud mul üle nädala...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tegin rekordi, üks iClear 30 coil kestis kaks ja pool nädalat. Seda siis ilma igasuguse mudimise või pesemiseta. Siis läks maitse natuke imelikuks, päris kärsakaks ma seda isegi ei nimetaks.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

muideks sellepärast ma vahetasingi ära, päris puhas maitse nagu ei olnud, pesin puhtaks ja panin tagasi, nyyd ok.

ja see esimene coil lendas ikkagi prygikasti. sama kamm tekkis, ei saanudki aru, miks ta peale tundi lekkima hakkab uuesti. visuaalselt näha polnud midagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka täna selle väiksema venna iClear 16 kätte. Pole veel jõudnud modi osta ja see 30 oleks mu väikse ego otsas vähe imelik. Röövel on see jubin küll, aga kurat kus selle eest ka funkab. Mulle isiklikult meeldib rohkem kui EVOD mis mul enne oli, võib-olla pean evodile uue coili hankima, aga see selleks. Mulle igatahes meeldib, maitset ja auru annab kõvasti.

 

Edit: Kurat see oli isegi nii hea, et avastasin just, et unustasin õlle lahti tegemata mis enne plaanis oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

röövel?

Mahlaröövel
ei saa mahlaröövel olla, sest ma tean palju 30 tarbib ja kuna ma tean, siis see pole röövimine ;)
Siis on mahlajoodik. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

isegi mitte joodik (oleneb tarbijast) (psühho)

Ja vedelikust :) Pane puhast PG-d sisse siis on joodik :)

Kui maitse ja "vops" on põhjas siis joogu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omal on ka paar korda alla voolanud vedelikku, korra sai kiiruga täites ise törtsu toruse kallatud ja teine kord pikemalt külili seistes oli miskit lekkinud alla :roll: keegi auke on suuremaks puurinud? Ei raatsi veel hetkel puurima hakata, vivi kloonidel puurisin ja tulemuseks on hea õhuvool aga ei taha tahtide peale imeda enam, 2,4om coilid üle 5w pg vedelikuga ei kannata tõmmata :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sul ei tule õhku peale?

mul funkab väga hästi.

vb asi aparaadi kraes, mul evicil pisike vahe krae ja clero vahel. kui nyyd krae nats lahti keerata, siis viskab jah vähe õhku peale. samas clerol iseenesest normaalne auk

Share this post


Link to post
Share on other sites

sul ei tule õhku peale?

mul funkab väga hästi.

vb asi aparaadi kraes, mul evicil pisike vahe krae ja clero vahel. kui nyyd krae nats lahti keerata, siis viskab jah vähe õhku peale. samas clerol iseenesest normaalne auk

ta nagu toimib, aga päris vabalt nagu ei tule peale, mul samuti evic peal ja istub krae peal tihedalt :lol: viimasel ajal on kurgupauk jube kõvaks läinud, 12mg joogi pealt 6se peale minema vist :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sul ei tule õhku peale?

mul funkab väga hästi.

vb asi aparaadi kraes, mul evicil pisike vahe krae ja clero vahel. kui nyyd krae nats lahti keerata, siis viskab jah vähe õhku peale. samas clerol iseenesest normaalne auk

ta nagu toimib, aga päris vabalt nagu ei tule peale, mul samuti evic peal ja istub krae peal tihedalt :lol: viimasel ajal on kurgupauk jube kõvaks läinud, 12mg joogi pealt 6se peale minema vist :lol:

kui see iroonia ei olnud siis nikotiini sisaldus vedelikes töötab vastupidiselt ehk mida rohkem nikotiini seda rohkem kurku lööb

ise kasutan 24mg ja annab korralikult tunda, 12 mg võiski "imema" jääda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...