Jump to content
E-sigareti foorum
Keeru Pulk

Reisimine e-sigaretiga

Recommended Posts

ei tule jah, aga lennukis on ikka turvalisuse kysimus. mingi tsurka/pilukas näeb natukenegi tossu, siis kukub karjuma. aru ka ei saa, mida yritab öelda, siis paanika ja maandumine järgmise lennuväljal.

pm öösel saaks teha jah, päeval ei soovita katsetada lennukis (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhud varukasse :) Või teed kna lahti (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muideks nii palju kui ma lennanud olen, siis õhus suitsunälg kordades väiksem, pm olematu.

Pm pikima, 11+h puhult tõmbasin end täis ja öösel magasin. Öösel ärkasin yles ja ei sanud algul aru kus asun, lihtsalt nii suju õhulend oli.

Tagasilend oli parem kui ameerikamäed (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muideks nii palju kui ma lennanud olen, siis õhus suitsunälg kordades väiksem, pm olematu.

Pm pikima, 11+h puhult tõmbasin end täis ja öösel magasin. Öösel ärkasin yles ja ei sanud algul aru kus asun, lihtsalt nii suju õhulend oli.

Tagasilend oli parem kui ameerikamäed (psühho)

Läksid alla-, tulid vastutuult, noh 8-)

Mul lennates nikonäljaga vastupidi.

11 tunni puhul poleks vist muud varianti kui (õlut) ja siis natuke (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kainena ei kannatagi lennata. Kaasa ka kohe juua ja siis käbe magama. Lendamine on röve, pole yhe miili klubi liige (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kainena ei kannatagi lennata. Kaasa ka kohe juua ja siis käbe magama. Lendamine on röve, pole yhe miili klubi liige (lamp)

tyr, ma oleks, kui seal oleks võimalik midagi teha (psühho)

hull punker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin just Gruusias, lend üle Riia. Lätlaste lennujaamas on isegi lennuväravate ees ootetsoonides sildid väljas, et suitsetamine keelatud, aga e-sigaretti (18+) võib. Clearodes üritasin võimalikult vähe mahla hoida, ei lekkinud nad lennul midagi. Kuna lennud olid öised, aga ma lennukis magada eriti ei suuda, siis pikemal otsal ikka servmisel istmel vaikselt imesin - ei seganud see kedagi. Vamo V2 tekitas küll turvakontrollis imestust, kruvisin siis lahti ja näitasun, et akud sees, mitte taskurakett. Siis probleeme ei tekkinud ja lubati aurumasinaga pardale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi egiptuses (sharm el sheikh) on käinud e-sigaretiga?

Tulemas reis, kas võib kaasa võtta? Kas panna käsipagasisse või ära antavasse?

Kellegil kogemusi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lennuki osas tasub helistada lennufirmasse ja täpsustada. Riistvara on üks teema, vedelikud teine. Pool aastat tagasi arvas Balti Õhk, et e-sigaret taskus on OK ja kuni 100 ml vedelikku (ühe pudelina) samuti, aga viimane peaks olema sarnaselt teiste vedelike ja ravimitega liitrises läbipaistvas kilekotis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endalgi kuu pärast minek hurghadasse (egiptus) ja tekkis küsimus, et kas peaksin evici ja protanki juppidena kuskile peitma ning vedelikud väikestesse pudelitesse erinevatesse kohtadesse vöi ei huvita kedagi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin sügisel türgis. Mul olid vedelik ja paar ego pulka fotoka kotis. Minnes ei vaadanud keegi. Tagasi tulles tyrklane tõmbas korra koti lahti, ytles oma kolleegile et "e-sigarett" ja tõmbas luku tagasi kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hurghadas käisin ca kuu aega tagasi, lennu algul kohe õeldi, et kui on soov e-sigaretti kasutada, tuleb esmalt sellest stjuardessiga konsulteerida. ka lennukis kohapeal müüdi ühekordseid e-sigarette.... Käsipagasisse ei tohtinud üle 100 ml anumat võtta vedelike anumad pidid olema kilekottides. Tallinna lennujaamas oli kontroll täitsa olemas, hurghada pool oli suhteliselt pohhui, jalutasime 2 liitrise vee pudeliga tuimalt igaltpoolt läbi. Samuti hurgadas ei huvitanud metallidetektori pinisemine v2ga kedagi.. üle 10 inimese 1 katsuti pealiskaudselt siis läbi korraks. Suhteliselt laadna värk seal.

 

Interface, kus hotellis peatud ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plaan minna SmartLynx-i lennuga Marokosse.

Pole kuskilt infi leidnud, kuda selle lennufirmaga lood on auramise poolest ja kuda marokos sellesse suhe on.

kellegi on infi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marokos ei paista neile piirangut olema, online poed müüvad e-sigarette täitsa vabalt. Lennukis tossamine pigem "ei". Põhjuseks see, et meeskonnal peab olema kindel teadmine, kas salongi tekkiv suitsupahvak on reaalne probleem või e-suitsu aur. Segaduse tõttu tekkinud hädamaandumine ei ole odav lõbu kinni maksta ;)

Aga alati on lennukisse sisenedes võimalik lennusaatjalt üle täpsustada (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töökaaslased käisid kuskil hispaanias, tagasi tulles võeti vedelikud käest.

ytleks, et vedas, et tagasi tulles (Y)

 

-- 02 Mär 2014 10:56 --

 

kuidas indoneesias e-suitsuga lood on?

käest ei võeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... Üks vend rääkis ,et mitte midagi vedelat ei tohtinud kaasa viia. Või siis said valesti aru

kamoon, viimati viskasin kohvrisse 8 purki longerit :lol:

ka yleelmine kord, tyr tead kui hea kui saad kohvri kätte ja siis jääkülm jook kohe olemas (õlut)

vedelikud lähevad kohvrisse, hetkel mõtlen, kas võtta ka lennukisse, samas vahemaandumised on vist alla 2h, otseselt nagu vajadust pole kui i30 just tyhjaks ei jookse.

tyr tavaari tuleb palju:

laadija

coilid

2 purki jooki

baas

tyhi pudel

tagavara clero

:lol:

 

pigem kysisin, et kuidas indoneesias kohapeal sellega on

muideks, kas võtta hotellis suitsetaja tuba või non suitsetaja ? 8-)

non omal on vist suitsuandur keset lage......(vist, ma ei tea)

suitsetaja omal nagu ei tohiks olla, kuigi vist peaks.

ei tahaks nagu tuletõrjehäiret tekitada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marokos probleeme pole. E-sigarette on isegi näha tänavapildis (küll eurooplaste käes).

Tõmba kus tahad ja isegi mõned kauplejad tänaval sikutavad käisest kui näevad sind tõmbamas ja pakuva hiina vedelikke :)

Üldiselt tekitab see siin ikkage suur huvi ja tähelepanu.

 

Lennukis lubati ükshaaval tagaotsas ka kimuda. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...