Jump to content
E-sigareti foorum
Keeru Pulk

Reisimine e-sigaretiga

Recommended Posts

kuda baliga lood on, yx tuttav läheb sinna.

 

 

eks lennukis treenib kopsumahtu (psühho)

 

tea kas kindlustus pakub ka lennuki erakorralise maandumise vastu kindlustust :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reisil käidud

 

Tallinn - Sharm el Seikh

Võtsin kaasa kaks ego pulka. Üks läks koos laadijaga ja 10ml vedelikuga äraantavasse pagasisse.

Teise panin seljakotti koos 10ml vedelikuga(minigripis).

Ei olnud mingeid probleeme

Lennukis sai küsitud ja lubati tagaosas, kahe wc ukse vahel tõmmata. Smartlynx

 

Sharm - Tallinn

Pakendasin sama moodi aga vedelikud olid otsas.

Ühes clearos oli 3ml vedelikku ja selle panin seljakotti.

Ei olnud mingeid probleeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hetkel eelviimast päeva hurghadas. minnes viskasin vedelikud kottidesse ja neid ei puutund keegi. piibu panin tasku. ei otsind keegi läbi ei tallinnas ega hurghadas. lennukis lubati tagaosas tõmmata jah smartlynxis aga neid eeepiibutajaid oli oma 6-7 kes käisid seal tihedamini kui mina ja jäid pooleks tunniks jutustama. veits häiriv oli :D õnneks jagasid nad vedeliku kuna mu protank lekkis tühjaks poole lennuga ja ega see tõmbamine oli ka pigem pidev puhastamine. rõhuerinevus vms.

 

pool lendu tõmbasin oma istekohal vaikselt :D

 

tänaval olen kahte näind tõmbamas ja needki turistid. kohalikud vaatavad nagu imeasja aga pigem seepärast, et turist kah. hotellist tõmban igalpool ja keegi ei virise. esialgu vaadati imelikult seda pulka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lekkimine on jah tõsine teema lennukis. Lekivad nii salongis kui ka pagasis.

Toppisin õnneks kõik grip-idesse ja muu kraam jäi kuivaks.

Salongis hakkas MT3 näiteks õhuaukudest mahla välja ajama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lekkimine on jah tõsine teema lennukis. Lekivad nii salongis kui ka pagasis.

Toppisin õnneks kõik grip-idesse ja muu kraam jäi kuivaks.

Salongis hakkas MT3 näiteks õhuaukudest mahla välja ajama.

Ma olen aru saanud nii, et tihedamast õhust hõredamasse õhku sattudes, ehk õhku tõustes imetakse coilikamber vedelikku täis, nüüd tihedamasse õhku tagasi jõudes, ehk laskudes, hakatakse seda sealt kambrist välja pressima. Selle vastu peaks aitama, kui õhus olles natukene aurutada, siis põletab coilikambrist vedeliku ära ja laskudes ei ole enam sealt midagi välja pressida. Proovisin seda teooriat viimasel lennureisil rakendada ja mul ei lekkinud küll midagi. Muidugi pidin salaja aurama, nii et näha ei oleks, sest ei hakanud luba küsima ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah selle luba küsimisega on natuke see teema vähemalt mul tekkinud ... vanasti küsisin lubati ja probleemi polnud... olenemata siis kohast. Aga kui russiani ostsin ja 0.5 coili sisse lükkasin siis on natuke piinlik küsida - st küsida pole piinlik aga tõmmata on piinlik - mats ja pool ruumi auru täis (psühho).

Ja see soovitus ka väga ei tomi, et tõmba alla ja hoia :D... siis kaob enamus ära. Cottoni ja madala takistusega coiliga on auru koostis hoopis tihkem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga lihtsam poleks selleks ajaks mingi lahjem junn otsa lükata. Ega see pole ju vabariigi algusaeg, kus mobiil liigutati ülisuure kaarega kõrva äärde, et kõik näeksid (psühho)

Samas ei tea, pole veel subi proovinud, ehk sama nagu RBA´ga. Clearod seisavad niisama nüüd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma ei tea... kui juba hea asjaga harjutud siis keeruline muud teha... olen proovinud ... tunne nagu 3 kummi oleks vahel. Auru ei tule.. õhk ei liigu ja maitset pole :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah selle luba küsimisega on natuke see teema vähemalt mul tekkinud ... vanasti küsisin lubati ja probleemi polnud... olenemata siis kohast. Aga kui russiani ostsin ja 0.5 coili sisse lükkasin siis on natuke piinlik küsida - st küsida pole piinlik aga tõmmata on piinlik - mats ja pool ruumi auru täis (psühho).

Ja see soovitus ka väga ei tomi, et tõmba alla ja hoia :D... siis kaob enamus ära. Cottoni ja madala takistusega coiliga on auru koostis hoopis tihkem.

No vaikselt imed, hoiad sees ja hingad vaevumärgatavat auru välja. eesmärk on ikkagi liigset vedelikku põletada, mille tulemusena saab muidugi ka nikotiininälga leevendada ;). Aga jah, endal oli kayfun tühi ja lennuki kõhus olevas kohvris, salongis oli kaasas ego pulk mini protankiga. Ma ka ei taha väga eksponeerida e-suitsetamist avalikes kohtades, lisaks on väikest pulka mugavam kaasas tassida, eriti lennukis või siis, kui ülikond peab seljas olema ;). Nautida jõuab pärast, vabamas õhkkonnas ka (esiga).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi Rhodos-el on käind (esiga) ?

Kuidas seal asjalood võiks olla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unustasin kirjutada, et hurghada lennujaamas nö lahkudes oli topelt turvaväravad ja läbiotsimine.

esimesel korral jätsin vestitaskusse ja kui katsus seda siis käskis pulkadeks võtta ja küsis wtf is that.

teinekord viskasin vesti xray masinasse koos eviciga ja see kukkus piiksuma ning kutsuti aru andma et wtf is that. läbi lubati ilusti pärast.

ahja. soooooo biiiig oli ühe kommentasr :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 lennujaama, 3 lennukit 24h-ga.

Alustuseks tln lennujaam-mõtlesin, et olen viisakas ja käisin suitsuruumis. Peale minutit lahkusin, haises rsk.

Tegin vaikselt, ennem ringivaadates. Mahv sisse ja 10 sek pärast välja, auru pole.

Helsinki- juba kõndides tirisin, suitsuruumi ei viitsinud minna. Taktika sama mis tlnas, aga ei viitainud ringi vaadata.

Singapur-loe eelmist lauset

Denpasar-seal oleks võinud vist normaalselt ka tõmmata, vennad tegid lennujaamas tavalist suitsu :lol:

 

Est-fin lennul ei tõmmanud

Fin-singapur tõmbasin kogu aeg, ei varjanud midagi, keegi ytlema ka ei tulnud midagi (auru ei väljastanud)

Singapur-denpasar tõmbasin samuti. Mõni kyll vaatas, mis ime riist see veel on .

Ainuke kord, kus kysiti aparaadi kohta, oli singapur. Vastasin, et e-sigaret. Öeldi ok ja vsjo.

Tln lennujaamas unustasin crip koti võtta ja hakasin tagasi minema, siis öeldi, et pole vaja võtta, viskawin kogu tavaari lahtiselt kaussi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesusele, et kui kohalikud näitsikud hakkavad pinda käima, siis löö jalaga munadesse (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 lennujaama, 3 lennukit 24h-ga.

Alustuseks tln lennujaam-mõtlesin, et olen viisakas ja käisin suitsuruumis. Peale minutit lahkusin, haises rsk.

Tegin vaikselt, ennem ringivaadates. Mahv sisse ja 10 sek pärast välja, auru pole.

Helsinki- juba kõndides tirisin, suitsuruumi ei viitsinud minna. Taktika sama mis tlnas, aga ei viitainud ringi vaadata.

Singapur-loe eelmist lauset

Denpasar-seal oleks võinud vist normaalselt ka tõmmata, vennad tegid lennujaamas tavalist suitsu :lol:

 

Est-fin lennul ei tõmmanud

Fin-singapur tõmbasin kogu aeg, ei varjanud midagi, keegi ytlema ka ei tulnud midagi (auru ei väljastanud)

Singapur-denpasar tõmbasin samuti. Mõni kyll vaatas, mis ime riist see veel on .

Ainuke kord, kus kysiti aparaadi kohta, oli singapur. Vastasin, et e-sigaret. Öeldi ok ja vsjo.

Tln lennujaamas unustasin crip koti võtta ja hakasin tagasi minema, siis öeldi, et pole vaja võtta, viskawin kogu tavaari lahtiselt kaussi.

Kasutasin siis sinna minnes i30, ei lekkinud halligi ja nagu eelpool ytlesin, tõmbasin lennukis suht pingevabalt.

 

tagasi sõites tõmbasin i30s ja see lekkis......esimese lennu ajal, samas lekkimise vea võib minu kapsaaeda kirjutada, ma ei teinud ylevalt natuke lahti, et õhku saaks peale tulla.

teise (11,5h ) ei lekkinud, tõmbasin jätkuvalt (esiga)

 

taevas olles (max kõrgus oli 11 582.4m) tundub kuidagi vähem pauerit olevat, pidin volti juurde väntama (psühho)

korra tõmbasin ja laps ajas just naerma, siis mõtlesin kyll, et nyyd on vsjo, kogu pahvakas lendas õhku, aga ei tuldud midagi ytlema :lol:

nii et, kel soovi ja isu, tõmmake mõnuga, hoides natuke kopsus seda meeldivat auru (Y)

 

 

yhte ytlen veel, et ärge sellist asja nagu videos on, rahakoti vahele unustage, mul läks indoneesias õnneks......võeti kyll ära, aga kinni ei pandud (relv)

röntgenist, peale pisikest mõtlemis, ytles piirikas, et mingi asi on rahakotis. ma vaatasin lolli näoga algul vastu, et möhh.

siis tegin rahakoti lahti ja tyr, nägin seda nuga. oh pekki :lol:

ytlesin, et unustasin rahakotti ja see matkamise jaoks. vennad nats vaatasid ja ytlesid, pole hullu, ikka juhtub.

siis yx avastas, et seal "liikuvad osad". ma siis ytlesin, et ma võin näidata kuidas see asi funkab.

voltisin selle siis noaks kokku, vendadel oli imestus ikka väga suur. Ma arvan, et nad algul ei saanud yldse aru, millega tegu, nyyd kindlasti pilt stendil :lol:

Euroopas, ei pruugi pisikese naljaga see lõppeda (Y)

 

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=gb9q1HyIQoY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vot nii juhtub niiskes kliimas ookeani ääres.

 

Lisaks s70 lõpetas vahepel koostöö , ei saanud asjale pihta algul. Aku oli täis, vahetasin ära, sama jama ikka. Korra töötab, siis ei mitte.

Põhjakork oli soola vms täis, vedru roostetas ja seda juba teisel päeval.

Puhastasin ära ja hakkas tööle.

Sorry kehva pildi pärast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna küsimus natuke selle teemaga haakub, ei hakanud uut tegema. Kus/kuidas igapäevaselt oma e-sigaretti kaasas kannate? Ise kannan põuetaskus, aga ta kuramus kipub sealt kergesti välja kukkuma, kui natukenegi kummardada ja ühe clero olen nii juba ära lõhkunud. Homme peaksin Evicu ja Kangeri kätte saama, see on juba kallim komplekt kui icler16+ego pulk ja seda väga loopida ei tahaks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna küsimus natuke selle teemaga haakub, ei hakanud uut tegema. Kus/kuidas igapäevaselt oma e-sigaretti kaasas kannate? Ise kannan põuetaskus, aga ta kuramus kipub sealt kergesti välja kukkuma, kui natukenegi kummardada ja ühe clero olen nii juba ära lõhkunud. Homme peaksin Evicu ja Kangeri kätte saama, see on juba kallim komplekt kui icler16+ego pulk ja seda väga loopida ei tahaks ;)

Kui vööl tahad kanda - kiika taskulambi poodi - mõni lambi vutlar peaks kenasti sobima (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi auruga Tais on käinud? Mis lood seal on? Kõukiga pannakse eluaegne ja mingid muula seadused seal üle mõistuse karmid...teeb kõhedaks.

Töökaaslane käis, ei olnud mingeid piiranguid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2014 algul Luftiga Spain-London ja AirBaltic London-Riga 4x10ml käsipagasis ei olnud probleemi, ainult lennukis ei lubatud aurutada kuna tossab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...