Jump to content
E-sigareti foorum
Keeru Pulk

Reisimine e-sigaretiga

Recommended Posts

Frankfurdi lennujaamas, tõmmati mingi lapiga mu SS nemmilt proove ja siis masinasse. Ei uurind, mida leida loodeti. Kas kannabioide või lõhkeaine jääke  (psühho)

Aga täitsa piixus muidu. Suitsetajate ruum on, kuid sinna on röve minna. Seega nurgas vaikselt popsin mahvi kaupa ja hoian nõ. sees kunis midagi enam peagu ei tule.

Tehku E-suitsu nurgad rsk!  (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lapp on muidugi uus tase. Eks lõhkeainet otsiti.

Muidu ma ka vaikselt tõmmanud ja kinni hoidnud. 

Singapuris pm lubati lennukile minemise ooteruumis tõmmata, aga ma tegin ikka rahulikult ja lasin aeglaselt välja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lapp on muidugi uus tase. Eks lõhkeainet otsiti.

Muidu ma ka vaikselt tõmmanud ja kinni hoidnud. 

Singapuris pm lubati lennukile minemise ooteruumis tõmmata, aga ma tegin ikka rahulikult ja lasin aeglaselt välja

Reisile tuleb järelikult minna mingite sooduspillidega, mis auru ei tooda. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frankfurdi lennujaamas küsiti,  mis see on, ütlesin e- suits, nii suur :-o ! Küsis kuidas lahti käib, kiskusin juppideks ja siis lasti minna.

Prantsusmaal ei küsitud midagi, seal iga nurgapeal mõni e-suitsu pood, sai ka paar vedelikku kaasa toodud, hinnad umbes 4 - 7 euri 10 ml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lendasin Manchesteri ja tagasi. Polnud ühtegi küsimust. Ka 100ml vedeliku kohta, aga see oli suures pagasis ka. Lennukis tõmbamist ei harrastanud. Kannatab ära küll need mõned tunnid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frankfurdi lennujaamas, tõmmati mingi lapiga mu SS nemmilt proove ja siis masinasse. Ei uurind, mida leida loodeti. Kas kannabioide või lõhkeaine jääke  (psühho)

....

kaugelt vaadates meenutab nemmi ju torupommi (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frankfurdi lennujaamas, tõmmati mingi lapiga mu SS nemmilt proove ja siis masinasse. Ei uurind, mida leida loodeti. Kas kannabioide või lõhkeaine jääke  (psühho)

Aga täitsa piixus muidu. Suitsetajate ruum on, kuid sinna on röve minna. Seega nurgas vaikselt popsin mahvi kaupa ja hoian nõ. sees kunis midagi enam peagu ei tule.

Tehku E-suitsu nurgad rsk!  (lamp)

 

 

Lapp on muidugi uus tase. Eks lõhkeainet otsiti.

Muidu ma ka vaikselt tõmmanud ja kinni hoidnud. 

Singapuris pm lubati lennukile minemise ooteruumis tõmmata, aga ma tegin ikka rahulikult ja lasin aeglaselt välja

Nüüd siis teada, miks lapp käiku läks

http://tarbija24.postimees.ee/3083117/kasipagasilt-hakatakse-votma-lisaproove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Härrased, kuidas kellegil kogemused e-piibuga Põhja-Ameerikasse (Kanada) reisimisega on? Kuidas sealne kultuur on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen nii aru saand, et inimestel on suht pohka sellest, ise olen reisinud nii mõnigi kord esigaretiga euroopas

 

Sent from my MediaPad 7 Youth 2 using Tapatalk

Aga ameerika kogemusi pole

 

Sent from my MediaPad 7 Youth 2 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui sul asjad ikka endatarbeks kaasas on siis ei tohiks keegi midagi kobisega. 

Lennukis on lubatud vahekäigu otsas vahepeal isegi aurada. See oleneb muidugi kuidas personaal suhtub veipimisse.

Aga kuskil lennujaama tollis ehk vaadatakse viltu, et mis asi see on?? :D Aga seletad ja näitad kuidas asi töötab ja saavad kõik aru :)

vähemalt pole minul kunagi probleeme tekkind

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui sul asjad ikka endatarbeks kaasas on siis ei tohiks keegi midagi kobisega. 

Lennukis on lubatud vahekäigu otsas vahepeal isegi aurada. See oleneb muidugi kuidas personaal suhtub veipimisse.

Aga kuskil lennujaama tollis ehk vaadatakse viltu, et mis asi see on?? :D Aga seletad ja näitad kuidas asi töötab ja saavad kõik aru :)

vähemalt pole minul kunagi probleeme tekkind

Siiamaani pole keegi isegi küsinud, misasjad need mul kaasas on. Aga rapped ikkagi lekivad lennukis, nii et võimalikult tühjalt tuleks e-sigaretiga lendama minna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siiamaani pole keegi isegi küsinud, misasjad need mul kaasas on. Aga rapped ikkagi lekivad lennukis, nii et võimalikult tühjalt tuleks e-sigaretiga lendama minna

Ma olen tavaliselt õhuavad kinni keeranud. siis pole nagu midagi kuskilt lekkinud.

Kui mõni vanem piip millel pole võimalik regullida, siis jah on vedeliku voolavus aga muidu on mul kõik timm olnud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen tavaliselt õhuavad kinni keeranud. siis pole nagu midagi kuskilt lekkinud.

Kui mõni vanem piip millel pole võimalik regullida, siis jah on vedeliku voolavus aga muidu on mul kõik timm olnud :D

Kurja, vaat ei tulnud meeldegi viimasel lennul, et tänapäeval saab õhuavad kinni keerata. Loll pea on ikka ihule nuhtluseks   (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli norras isegi autosõidul probleeme. Seal need mäed nii rämedad et kui mööda käänulisi teid sõita ei saagi aru et õhurõhk muutub.

Piip aga pressis mahla mõnusalt vällja. siis pmst koguaeg õhk kinni, ainult tõmbamisel oli lahti. aga siis ka enamusaja oli suht overflow mahlal. tuli liiga rämedalt peale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli norras isegi autosõidul probleeme. Seal need mäed nii rämedad et kui mööda käänulisi teid sõita ei saagi aru et õhurõhk muutub.

Piip aga pressis mahla mõnusalt vällja. siis pmst koguaeg õhk kinni, ainult tõmbamisel oli lahti. aga siis ka enamusaja oli suht overflow mahlal. tuli liiga rämedalt peale :D

Mul oli sama jama mägedes, kui Marbellast Sevillasse sõitsin. Siis viskas ka Goliath poole mahla välja. Subtanki sai selle sõidu ajal tihedamalt tõmmatud, sellega siis probleeme polnud. Õhuaukude peale otse loomulikult ka siis ei mõelnud  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mul lennukis aerotank mega kunagi lekkis ikkagi selle õhuaugu seibi vahelt välja, st alati õhuaugu sulgemine ei aita, kuna see pole ikkagi hermeetiliselt suletud. Aga Goliathi laadsetel on ka vedelikukontroll ehk siis selle saab kinni keerata.

 

Rääkides veel lennukist, siis mina olen ikkagi mahla pudelisse jätnud (eraldi kotti koos teiste vedelikega) ja modilt akud välja võtnud, et ei näeks välja nagu pomm vms :P Nitroglütseriin sees ja taimeriga dna40 torupomm vms :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

2014 jaanuari lõpus tuli ette reis Azerbaidžaani 10-ks päevaks, ümberistumisega Istanbulis. Käsipagasis oli mul kaasas paar kõige lihtsamat egopulka ja umbes 50ml mahla. Ainuke koht, kus keegi nende vastu huvi tundis, oli Riia lennujaam, kus anti mulle üks gripikotike ja paluti vedelikutotsikuid edaspidi seal sees hoida. Mujal vaadati peale ja lasti edasi minna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas nende viimaste arengutega on, kusagilt on meelde jäänud, et 1865 akud ja neid sisaldavad modid peab käsipagasis olema?

Ja palju DIY vedelikku kaasas võib olla (mitmes pudelis)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...