Jump to content
E-sigareti foorum
Keeru Pulk

Reisimine e-sigaretiga

Recommended Posts

Kui politsei seadust ei jõusta, siis on tegemist ainult tähemärkidega paberil. Kui poed on seal olemas, siis veibi terviseks. NB! Ära ainult politseile tossu näkku puhu ja kanna taskus sulli politsei jaoks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga tõsiselt rääkida, mina ei leia ühtegi linki kus on kirjas, et e-cig on Vietnamis keelatud. Mingeid "arvatavasti keelatud"  inglise keelseid lehti ma ei tahaks uskuda.

Ma lapanud vietnami keelseid linke jne. Guugeldamine vietnami keeles on "tore"

 

Ainuke asi, mida ma leian on, et filmides on suitsetamine keelatud

http://kenh14.vn/tin-moi-khong-duoc-dung-thuoc-la-trong-dien-anh-va-san-khau-ke-tu-ngay-15-11-2018-20181018215902446.chn

 

Keegi tore inimene võik mulle puust ja punaseks teha, et see on keelatud või mitte

Linnades on sitaks e-cig poode.. 

Lõustaraamatus ma küsisin ühe e-poe käest ja sain vastuseks, et pole keelatud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellistes riikides ei käi asjad päris nii nagu meil. Tais on e-sigaret keelatud aga ometi paljud kohalikud ikkagi kasutavad neid. Politsei ei jõua kõiki tänavamüüjaid kinni panna ja osad on ametivõimud kinni maksnud. Kokkuvõttes ongi nii, et paberil on üks ja tegelikkus teine või isegi kolmas olukord. Eelkõige peaks siin vaatama maksimaalset karistust e-sigareti maale toomise või kasutamise eest. Tais on see kõige rangem - 10 aastat vangistust. Kui suurim karistus on aga potensiaalne rahatrahv siis võib ju riskida kaasa võtmisega, suure töenäosusega ei jää see äraantavas pagasis kellelegi ette ega sega ka kedagi kui seda otse politseijaoskonna ees ei tarvita.

Kohalikud e-poed ütlevad sulle loomulikult, et on lubatud või siis ongi täpselt see olukord, et kõik on nii segane, et nemad ka ei tea. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See, et Vietnam ja muud sealkandis asuvad riigid on veipiate vaenulikud ei tule paljudele uudisena. Milleks sellisesse riiki reisida kui see fakt ammu teada? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minutit tagasi, raigo83 kirjutas:

See, et Vietnam ja muud sealkandis asuvad riigid on veipiate vaenulikud ei tule paljudele uudisena. Milleks sellisesse riiki reisida kui see fakt ammu teada? 

Sest indiasse polnud häid pakkumisi. Kusjuutes seal on pooles riigis keelatud, pooles lubatud. 

L-ameerika on lihtsalt kirves.

Ja talvel mujale nagu polegi minna  :)

Quote

Eelkõige peaks siin vaatama maksimaalset karistust e-sigareti maale toomise või kasutamise eest. Tais on see kõige rangem - 10 aastat vangistust. Kui suurim karistus on aga potensiaalne rahatrahv siis võib ju riskida kaasa võtmisega, suure töenäosusega ei jää see äraantavas pagasis kellelegi ette ega sega ka kedagi kui seda otse politseijaoskonna ees ei tarvita.

10 aastat vangistust...vangistus üldse on äritsejatele. 1 pulga ja paarisaja mm limonaadiga tegelinskitele tehakse kehvemal juhul trahvi.

ära antavasse pagasisse modi ilma aku(de)ta ....pm tegu ju akulaadijaga :)

Clearo võib ka juppideks võtta :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma käin sellistes riikides iga aasta talvepuhkust veetmas.  Otsustavaks saab madal hinnatase (nii majutus kui ka toit), sõbralikud inimesed, mõnus soe kliima. Olen ka mujal käinud samal laiuskraadil näiteks Kariibi mere saartel, ei ole üldse nii meeldivad inimesed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitsa arusaadav aga nüüd on probleem suur. Kas imeda analoogi ja aastaid sellest eemal elatud elu prügikasti visata või riskida 10a Vietnami vanglaga ja veipida. Kas Estravel või Novatours ei pakkunud Ganaaridele talvist reisi enam-vähem norm hinnaga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uqB4pH9.png

Gran canaria

Euroopas on külm talvel, mis puhkus see on kui ma pean talvejope/fliisi kaasa võtma.

Egiptus on külmemgi. 

Meie reisifirmad teevad reise nendesse kohta siis kui normaalne inimene seal ei käi ja lõpetavad siis reisid ära kui soojaks läheb  :)

 

 

Ja see 10 aastat vanglat on puhtalt Tai värk. Ei ole mõtet sellega siin hirmutada kogu aasiat silmas pidades

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui see 10 aastat vanglat on hirmutamine, siis on ju lihtne. Minna ja veipida nii kuis jõuad :) Aga mingiks hirmuks on vist ikka põhjust, miks muidu arutleme selle üle?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutit tagasi, raigo83 kirjutas:

Kui see 10 aastat vanglat on hirmutamine, siis on ju lihtne. Minna ja veipida nii kuis jõuad :) Aga mingiks hirmuks on vist ikka põhjust, miks muidu arutleme selle üle?

Puhtalt Tai teema ja sinna ma oma aurumootoriga anyway ei läheks.

Me arutleme hetkel Vietnami radadel. Seni on kogu jutt kuulujuttude tasandil. Nagu ma ütlesin, ma ei leia ühtegi vietnami keelset linki kus oleks keelust juttu. Vaid mingid inglise keelsed  kopotid

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, raigo83 said:

Täitsa arusaadav aga nüüd on probleem suur. Kas imeda analoogi ja aastaid sellest eemal elatud elu prügikasti visata või riskida 10a Vietnami vanglaga ja veipida. Kas Estravel või Novatours ei pakkunud Ganaaridele talvist reisi enam-vähem norm hinnaga?

Ega see e-cig vs suits päris alkoholism pole - ehk siis paar nädalat suitsu tõsist veipijat vaevalt suitsu peale tagasi viib - pigem on see tõrvapulk lihtsalt vastikult ebameeldiv.
Mida http://vapetrotter.com/ näitab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ma ei usugi, et jeesus nüüd analoogi peale üle läheb aga aastaid puhas olnud ja nüüd reisi pärast analoogi kimuma hakata, nooo kas on mõtet?! 

https://www.lonelyplanet.com/news/2018/07/12/countries-where-vaping-is-illegal/

Vietnam: Vaping has been recently banned in Vietnam and harsh punishments can be enforced.

 

https://www.redvape.com/blog/vaping-laws-around-the-world-in-2018

Oeh, Vietnam on veider riik. Veipimine on keelatud ja võidakse määrata karmid karistused (mis need võivad olla ei tea) aga samas foorumites kirjutatakse, et veip shope on palju ja veibitakse. Kuradima segane on, seadusega on keelatud aga politsei ei jõusta seadust. Ei teagi mida arvata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No seda ma räägingi, et ingliskeelne meedia pasandab, et keelatud. Netis näitab, et füüsilised poed ja e-poed olemas.  Vietnami keeles otsides ma ei leia midagi  seoses vietnamiga.

Reaalselt samas ma viimase kuu 2 jooksul käinud inimeste postitusi ei leia. Üks väidetavalt novembris pidi minema, tripadvisoris pole vastanud mu küsimuse peale.

2x18BGa.png

NT0Ssuc.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eestlased Vietnamis kinnitavad,  et saab kohapeal kaupa soetada küll.

Nii et aparaat lendab minuga ikka kaasa  ;)  
Noh,  samas oleks ilma kinnituseta ka kaasa lennanud  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 30.12.2018 at 16:41, raigo83 kirjutas:

jeesus, ole sealsete naistega ettevaatlik, seal ei ole kõik nii nagu paistab :)

Ma tükk aega mõelnud, et kas vastata või mitte...aga mida piixu sa sellise postitusega mõtled neeger?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/1/2019 at 1:30, jeesus188 kirjutas:

Ma tükk aega mõelnud, et kas vastata või mitte...aga mida piixu sa sellise postitusega mõtled neeger?

Katsu nüüd olla jeesus mõistlik

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 tundi tagasi, e-kodanik kirjutas:
 
Người đàn ông da trắng là một người đàn ông có uy tín   :razz:

Tegelikult olen venemaal kus natuke ka vietnamlasi. Päriselt ka :D 

Aga siin veipijaid veel. 

Rsk, oleks pidanud salongi kaasa võtma, oleks ma seda teadnud, et türgis vaid pardakaardikontroll......fakk, rahvas veipis seal taeva valgeks (teised ka peale eestlasi)

Ma tegin 4h jooksul 2 analoogi, sest meil läks natuke lappama alkoga (4 aasta jooksul 2 esimest suitsu)   (facep)

Aga käsi südamele võin õelda, et see sitt on nii sitt, et ma seda sitta vabatahtlikult ei tee kunagi. See krd analoog f haiseb ja sita maitsega ja veel sada häda...jubeee

Krd hea oli kohver kätte saada, lahti teha, akud ja vedelik sisse panna ja kopsutäis auru välja lasta.

 

Siit ka moraal, igat sitta mis teoreetiliselt räägitakse, ei tasu uskuda. Ma just in case panin kohvrisse isegi peale teada saamist, et ära ei võeta....

 

PS: Taisse sellegipoolest ei tasu veipijal minna!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...