Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
masmre

Skinnid e-suitsudele

Recommended Posts

Nisukese poe saidi leidsin http://www.vaporskinz.com/

Päris huvitav oleks teada, kas kedagi huvitaks ka midagi seesugust oma MOD'le peale panna? Igasugu valikuid on seal neil...

Black Carbon Fiber eVic:

Posted Image

White Carbon Fiber VAMO:

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo kohta olen netis žablooni ka ringi liikumas näinud, olen kindel, et eVic'i kui teise populaarse sama hinnaklassi MOD'i oma on ka täitsa saadaval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need kroomiga kaetud vamod on pronksist, kate ei kannata eriti nussimist ja olen kuulnud, et mõnedel on skin koos kroomiga maha tulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui juba nahast jutt siis äkki on kellelgi kusagil simajäänud n.ö. talvevarustust(neopreenist vms. materjalist toru kuhu oma aparaat pista õues tossamise ajaks). Äkki selline lahendus vähendab vedeliku paksenemist ja lurina tekkimist! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need kroomiga kaetud vamod on pronksist, kate ei kannata eriti nussimist ja olen kuulnud, et mõnedel on skin koos kroomiga maha tulnud.

Mis sa Vamoga ikka nussid, osta parem vibraator või dildo (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen selle kiletamise peale ise ka mõelnud, carbon kile seisab sahtlis niisama. Mingi hetk panen fööni sooja ja kiletan ära. vaatan mis välja tuleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On siinsel rahval huvi sellise asja vastu ka? Ma saaks lõigata plotteriga täpselt šablooni järgi carbon kilet või pildiga kleebist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On siinsel rahval huvi sellise asja vastu ka? Ma saaks lõigata plotteriga täpselt šablooni järgi carbon kilet või pildiga kleebist.

Midagi sarnast? http://www.vaporskinz.com/collections/i ... itazte-svd

Mis hinnaga? SVD'le võiks huvipärast võtta küll kui mõistlik hind.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kindlasti vähem kui need 18 taala, mis nemad küsivad. Hakkasin ise alles täna sellist ideed uurima ja kiire googeldamisega leidsin ainult vamo v2 pinnalaotuse täpsed mõõdud. Ma usun, et entusiastid kuskil foorumites on need mõõtmistööd ära teinud juba kõikidele enamlevinud vaporiseerimis-modidele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikerdasin täna wrappi enda vamo v3-le. Siit-sealt vajab natuke veel timmimist, aga põhimõtteliselt saaks lõigata mingit ägedamat kilet ka peale. Vamo v3 enda keerdudega ei ole eriti kleepsu-sõbralik selles suhtes.

Posted Image

Posted Image

 

Ja näidised kiledest, mida siin Tallinnas müüakse: carbon valge ja must (pidi ka veel olema 'metallic' variant), naha imitatsioonid.

Posted Image

Posted Image

 

Lähiajal peaksin saama ka SVD õnnelikuks omanikuks, siin teen sellele ka lõikekontuuri (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anna teada kui SVD'le hakkama saad, niikaua vist tellin Vaporist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka ei mõika miks peaks roostevaba millegagi katma (lamp) saan aru, et kui kroomitud pill kulumise märke näitab siis äkki keegi tahab midagi viisakamat ümber, aga ss (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka ei mõika miks peaks roostevaba millegagi katma (lamp) saan aru, et kui kroomitud pill kulumise märke näitab siis äkki keegi tahab midagi viisakamat ümber, aga ss (N)

+1 (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kust täpsemalt tallinnast neid saab?

Kas mõtled lihtsalt kilesid? Neid müüvad mitmed edasimüüjad jooksva meetri hinnaga, näiteks ProStokk. Aga täpselt lõigatud kleebiseid igale erinevale piibu mudelile, neid vist ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...