Jump to content
E-sigareti foorum
riiel

Videod

Recommended Posts

kumb pool :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise Soomes ja selline suhtumine? Ses videos on mõlemad osapooled täielikud jobud. Kaameraomaniku ego on liialt suur liiklemiseks, miks kuradi pärast ei või liikluse sujumisele kaasa aidata ja too kaubik ilusti vahele lasta. Samas on üle lastud kaubikuvenna solvuvine liiga suur.

Vaatasin kohe huvipärast mitu korda seda kohta, kus kaubik ilmub ja ma küll ei saa aru, et kaameramees nüüd väga valesti oleks midagi teinud. Sõidab normaalse pikivahega, järsku ilmub kaubik kes tahab vahele pressida, aga samal ajal ees bemmi mees pidurdab. Kaameramees oleks pidanud suhteliselt äkkpidurduse tegema, et kaubik vahele lasta. Mis võibolla oleks tähendanud, et keegi kes tõsiselt kaubikut vahele ei tahtnud lasta oleks talle tagant sisse sõitnud. Ja ma olen üldiselt täheldanud, et eestlase ego ei lase millegipärast reastuda kõrval oleva auto järgi, vaid alati on vaja kõrvalolevast autost ette saada. Miks peab teine juht sinu pärast pidurdama, kui sa ise ei taha pidurdada?

 

PS. Autod mis liiguvad minu kõrval ja kasutavad ka suunatuld (loe: ei pane suunda sisse keeramise ajal vaid ikka enne manöövri algust) lasen ma alati vahele. Kui ma näen, et kellelgi on kindel plaan mind lihtsalt kottima hakata, siis ei pruugi ma teda vahele lasta. Kuna ma töö tõttu olen suhteliselt palju Tallinnas ringi sõitnud, siis närvi saabki mind linnavahel ainult selliste käemärkide ja pressimistega ajada.

Oleks saanud pidurduseta vahele lasta. Samuti ei olnud ju pikivahe mõistlik. Ise ei pressi aga vahele lasen alati. No kui on kiire.... ja need seisvad vaheletrügija tekitavad vastikuid troppe. Kõik reastumised tuleks teha liikudes. Suunaga või suunata, ei olegi minu jaoks oluline. :)

Mis see siia puutub et olen Soomes? Arvad et siin on kõik nii lilleline kui räägitakse? Siin on see viga et kõik on liigagi viisakad. Soomlased ei tea mitte sittagi esiteks pikkivahest. Kui nende arvates pikkivahe on 2-3 m no siis peab olema midagi mäda. Sama toimub siin mis ka Eestis.

See kaubikujuht teadis juba 500m enne, et tee läheb üheks. Sellised kukked tuleks seinaääres maha lasta. Selliste pärast juhtubki neid õnnetusi nii palju mis pahatihti lõppevad surmaga.

See teema on lõpputu teema ja iga inimene näeb seda asja läbi oma vaatevinkli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis see siia puutub et olen Soomes? Arvad et siin on kõik nii lilleline kui räägitakse? Siin on see viga et kõik on liigagi viisakad. Soomlased ei tea mitte sittagi esiteks pikkivahest. Kui nende arvates pikkivahe on 2-3 m no siis peab olema midagi mäda. Sama toimub siin mis ka Eestis.

See kaubikujuht teadis juba 500m enne, et tee läheb üheks. Sellised kukked tuleks seinaääres maha lasta. Selliste pärast juhtubki neid õnnetusi nii palju mis pahatihti lõppevad surmaga.

See teema on lõpputu teema ja iga inimene näeb seda asja läbi oma vaatevinkli.

No Soomes pole mul iial teed blokeeritud. Puudava pikivahe eest sain ühekorra isegi hoiatuse politseiametniku käest. ;) Mahalaskine vast liialt karm karistus. Aga jah, arvamuste paljusus jääb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellepärast ei blokeeritagi teed Soomes, kuna enamus soomlasi käivad viinarallil Eestis ja sadamas on elementaarne viisakus et lased ette teise. ;)

Aga jah pikivahest ei tea pea iga 2 autojuht midagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=R6ZfYvbAXxc

 

 

Kerge OT aga Homer Simpson :D

Ei ole OT, jummala on (või in) (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...