Jump to content
E-sigareti foorum
riiel

Videod

Recommended Posts

Uskumatu kui palju tööd, vaeva ja testimist panustatakse ühe seadme valmimiseks. Ja selles videos pole kaadritki arendusest ja eeltestmisest.
Kurvaks teeb see, et rahast mis seadme hind lõpptarbijale maksab jõub tootjani absurdeselt väike % raha .... ja töötajateni veel väiksem kopikas :-( .

Enamus toote hinnast lõpptarbeijale on kõik muu pula .... transport, vahendajad, poed ja kõige suurema koore vist riisuvad lõpuks maksud :(. Väärtuse tegelikult loob aga tootja. Neid videosid vaadates küll ei saa väita, et Hiinas asju suvalt ilma kvaliteedile tähelepanu pööramata tehakse.
Minu poolt suur tänu, et sellist infot ja reaalset toomist tavalisele tarbijale näidatakse - see paneb vähemalt mind märksa rohkem hindama seadmeid mida ma kasutan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mõnel meist on mure, et seoses Hiina uusaastaga (CNY) paljud asjad Hiinast pole kas liikuma hakanud või hilinevad, siis alati võib ka kehvemini mina. Siin on üks video Hiina CNY tagajärgedest.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

see oli ikka väga ammu :D ja meeldib hind, alguses 299$ ja peale seda 400$ :D

Põhiline on see, et peale mingit 3 aastat arendust suudab see asjandus ainult "pussu" genereerida.... ja seda kõigest 400 USD eest. Rääkimata sellest, et sa pead tõenäoliselt neid padruneid (wick) hakkama ise juurde ostma ning keegi ei tea palju need omakorda maksma hakkavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhiline on see, et peale mingit 3 aastat arendust suudab see asjandus ainult "pussu" genereerida.... ja seda kõigest 400 USD eest. Rääkimata sellest, et sa pead tõenäoliselt neid padruneid (wick) hakkama ise juurde ostma ning keegi ei tea palju need omakorda maksma hakkavad.

no see kunagi tundus hea asi kui seda reklaamiti, uus ja värki aga krdi kaua tõesti lasevad seda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei teadnudki, kas seda panna teema alla "Huumorit elust enesest" või siia :D Aga huumorit on selles videos küll. Kes ei mäleta, siis kunagi olid suured lubadused https://www.indiegogo.com/projects/evoke-first-smart-vaporizer-powered-by-induction#/

 

Kui üks asi peab tegema paljusid asju, siis ei tee ta ühtegi korralikult.

Neid suletud süsteeme hakkab ilmselt rohkem tulema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin ka seda Phili videot. Uskumatu millega mõned tänapäeval oma aega ja raha raiskavad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...