Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Isegi iga vedeliku jaoks eraldi süstal. :D

Kõrvalnähtudest rääkides siis mul on öösiti kõrvetised tulnud. kuradi rõve tunne ikka. Peab uurima hakkama mis vedelik seda põhjustab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niktoiin stimuleerib ajus samasi rakke mis toidu söömine mille peale toodab magu hapet ja enamus inimesi saavad e sigareti peale kolides rohkem nikotiini kui analoogidest. Ajapikku peaks tolerants tekkima ja aitama selle vastu. Seniks võid apteegist küsida alumiinium+magneesium keemiaga tablette, neil kõige väiksemad kõrvalnähud (enamus inimestel 0)

Share this post


Link to post
Share on other sites

enamus inimesi saavad e sigareti peale kolides rohkem nikotiini kui analoogidest.

Millest selline väide? Ma olen ainult vastupidist igalt poolt lugenud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ecfis on paljud kirjeldanud kuidas e sigareti peale minekuga on ajutiselt tagasi tulnud see "katus sõidab" tunne nagu analoogidega alustades. Arvestada tuleks sellega, et need uuringud e sigarettide nikotiini effektiivsusesse on ju sooritatud kõige algelistema analoogi imiteerivate junnidega mida kasutatakse sama moodi nagu analoogi. Reaalsuses siiski on meil käigus mitu korda võimsamad aparaadid mida tõmbame ka tihemini ja sügavamalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2) mõnel päeval teeb maitsemeel mulle esimest aprilli. Viskasin minema ühe karto, olles tekkinud kahtlase maitse tõttu veendunud selle väsimises. Panin uue, täitsin, immutasin -- sama kahtlane maitse! Siis jõin Red Bulli -- see ka mingi lake! Vandenõuteooriaid siiski heietama ei hakanud, vaid oletasin maitsemeele viga. Läks tunniga üle.

Täna on terve päev olnud esimene aprill. Erinevate tankide, akude, ka lemmikvedelikuga täidetud uue kartoga, puhtaks kraaksutud kurguga -- ikka ja jälle mingi üks sama nilbe maitseaisting suus. Nagu oleks keelel midagi häda, et tunneb maitsespektrist ainult väikest osa (seda ka valesti). Väga masendav. Krt, mingi nauding peaks inimesel ikka olema. No e h k on homme parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vaheta vedelikku päevaks paariks

kui ühte pikalt tõmmata siis kaotab maitse

Ei ole "vaper's tongue" sündroom (veel), seda praeguseks tean. See ei klapiks ka energiajoogi maitse muutumisega. On väga tõenäoline, et probleem tulenes ühest mentoolikast, mida olin seganud mitme teise vedeliku sisse. Täna hommikul oli keel põhimõtteliselt ok ja nautisin oma senist lemmikut ilma viperusteta. Lõuna ajal testisin seda mentooli puhtalt (polnud kohe üldsegi mitte midagi sellist, mida lõhna põhjal võinuks oletada, ning iga mahviga vastikumaks läks), pärast mida on maitsemeel jälle siiani pooltagumikus. Nii et sellest mahlast ma loobun -- kui keegi tahab järelejäänut huvi pärast maitsta, tulgu proovigu või viigu kaasa. Homne algab loodetavasti puhtalt lehelt ning eks teeb uusi tähelepanekuid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

irw, paksude paraad on varsti...(ise ka üle 100) :lol:

ma veel ei ole, aga palju sellest ka puudu pole.

ennem olin stabiilselt 92kg, nyyd 96

normaal peaks olema 82-84.

sai kunagi võlutablette söödud, mis viisid kaalu nagu naksti alla 10 kg. aga kuna mingid paar idikat suri kusagil ära, siis EL keelas need ära :evil:

Mul nagu rohkem see, et pikkust on omajagu ja võiksin isegi 5kg veel juurde võtta aga see mis moodi need juurdevõetud kilod keha peal reaalselt välja näevad ei ole just ilus.

Sama siin (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PÄEV 2: hetkel käib pea ringi, sai vist palju, tellisin 11mg nüüd, praegu tõmban 16mg, mis tundub et on liiga minu jaoks

Alustasin tuttava soovitusel 18 mg nikotiiniga, aga kaua vastu ei pidanud. Nüüd 12 mg ja seegi tundub natuke kange juba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõrvalnähtudest niipalju, et söögiisu on tohutult tõusnud. Püüan ennast hoolega tagasi hoida, sest käsi ise ronib toidu järgi.

Siin on juttu olnud jah paksude paraadist, ettevaatust ja veelkord ettevaatust :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina pole selle ajaga miskit juurde võtnud(80-81ja seda juba miski 17 aastat) , söögiisu pole ka suuremaks läinud olen selline kajaka tüüpi vend :P kuigi esimene kuu oli mul igemete veritsusega problee, nüüdseks ei ole seda ka enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna ma hakkasin kuu enne e-sigaretile üleminekut kord nädalas tunnikese kaupa ennast jõusaalis liigutama siis pole ka täheldanud, et kaal kasvaks. Pigem on vorm paremaks läinud ja kõht ripub vähem üle püksirihma... :) Aga aeg-ajalt on jah tunne, et ei viitsi seda "supiauru" imeda ja parema meelega kolaks hoopis külmkapi kallal aga olen siiski suutnud ennast tagasi hoida... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igemeveritsuse tõttu sain isegi hambaarsti nõul käidud, sain mingi hambapasta, kui see igemeid ei parandand siis yldist hingeõhku parandas tublisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul vahest viskab verd p2ris ehmatavalt palju (N)

Osta roosat värvi hambapasta siis ei lähe ehmatusega magama :)

Hambaniiti ma ntx yldse ei saa kasutada. Nagu punast lõnga kisuks läbi hammaste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusagilt on kõrva jäänud, et see igemete veritsemine võiks olla normaalne nähe kuna suitsetajal on igemete veresooned ahenenud ning igemed ei saagi nii lihtsalt veritseda. Ehk siis veresooned peaks ideeliselt taastuma. Ei oska ise kommenteerida, aga sellist juttu olen kuulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusagilt on kõrva jäänud, et see igemete veritsemine võiks olla normaalne nähe kuna suitsetajal on igemete veresooned ahenenud ning igemed ei saagi nii lihtsalt veritseda. Ehk siis veresooned peaks ideeliselt taastuma. Ei oska ise kommenteerida, aga sellist juttu olen kuulnud.

Kõlab loogiliselt, suitsetajat ju käed ja jalad ka külmemad kuna veresooned kokku tõmbunud. varsti ei saagi enam naine vinguda et "issand kui külmad jalad" kui õhtul kaissu ronin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...