Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Järgmine palgapäev PEAN omale ka miskit muretsema.

Muide B.vit= õlu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusagilt on kõrva jäänud, et see igemete veritsemine võiks olla normaalne nähe kuna suitsetajal on igemete veresooned ahenenud ning igemed ei saagi nii lihtsalt veritseda. Ehk siis veresooned peaks ideeliselt taastuma. Ei oska ise kommenteerida, aga sellist juttu olen kuulnud.

Kõlab loogiliselt, suitsetajat ju käed ja jalad ka külmemad kuna veresooned kokku tõmbunud. varsti ei saagi enam naine vinguda et "issand kui külmad jalad" kui õhtul kaissu ronin :)

No ma ei tea. Mina olen eluaeg (s.h. kõik suitsetamise aastad) nagu "radiaator" olnud, mistõttu elukaaslane ikka oma varbaid minu vastu soojendanud.

 

Täna küsis minult: "Kuule. Kas sa ei tahaks uuesti Kenti suitsetama hakata?"

Mina: "Hõk, misasja! Miks?"

Tema: "No et äkki siis muutud endiseks..."

 

Mida iganes see tähendas, ma võtsin seda komplimendina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusagilt on kõrva jäänud, et see igemete veritsemine võiks olla normaalne nähe kuna suitsetajal on igemete veresooned ahenenud ning igemed ei saagi nii lihtsalt veritseda. Ehk siis veresooned peaks ideeliselt taastuma. Ei oska ise kommenteerida, aga sellist juttu olen kuulnud.

Kõlab loogiliselt, suitsetajat ju käed ja jalad ka külmemad kuna veresooned kokku tõmbunud. varsti ei saagi enam naine vinguda et "issand kui külmad jalad" kui õhtul kaissu ronin :)

No ma ei tea. Mina olen eluaeg (s.h. kõik suitsetamise aastad) nagu "radiaator" olnud, mistõttu elukaaslane ikka oma varbaid minu vastu soojendanud.

 

Täna küsis minult: "Kuule. Kas sa ei tahaks uuesti Kenti suitsetama hakata?"

Mina: "Hõk, misasja! Miks?"

Tema: "No et äkki siis muutud endiseks..."

 

Mida iganes see tähendas, ma võtsin seda komplimendina.

Esimene e-sigareti ohver :) Midagi on ikka kardinaalselt muutunud kui naine pakub välja et suurema pahe peale läheks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oh kurram, selle peale ei tulnudki. mul olid ka jalad jummala kylmad ja naine kiljatas iga kord teki all, kui jalad vastu puutusid. praegu kyll soe aga m2letan siiski, et ka soojal ajal olid jalad kylmad...momendil pole enam t2heldanud...samas ma ei tea, kas see nii kiirelt taastub, kuna alles 4jas kuu e-kimu peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks see vist võtab aega. Iseenesest peaks ju yldine "võhm" ka kasvama. Tava pläru võtab võhma täiega maha ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selveris müüakse mingit vene hambapastat, täisnaturaalne, kolme eri sorti, see pidi aitama

See pani mul hambad valutama :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

minule sobib paradontax väga hästi, maitsega hajumine võtab muidugi aega.

tavalist ei saagi kasutada, paari päeva pärast hakkab jama uuesti peale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hambaarstil käisin siis paradontaxit mainides tehti suured silmad, ning öeldi et odavam on kohe puhta soodaga hambaid pesta.

Pidi eriline jama olema, vähe sellest et ta maitse ning ka meenutab SITTA :D

Mulle soovitati KIN gingivali, maitseb hea ja 2 päevaga igemed korras

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hambaarstil käisin siis paradontaxit mainides tehti suured silmad, ning öeldi et odavam on kohe puhta soodaga hambaid pesta.

Pidi eriline jama olema, vähe sellest et ta maitse ning ka meenutab SITTA :D

Mulle soovitati KIN gingivali, maitseb hea ja 2 päevaga igemed korras

linki v kus myyakse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

apteegist saab. Neil suuvesasid ja muid toredaid asju ka.

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

t2nud. proovin (Y)

ning ka soovitan.

Hoiatan natuke. maksab siga raisk 7 euri :P

Ja pese keelt ka :P See aitab 70%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt ei mängi hambapasta üldse rolli kui pärast harjamist Listerine suuvett kasutada.

Posted Image

Väga tõhus asi, soovitan. Haavandite kiire paranemise eelduseks on bakterivaba keskkond ja kui enne magamaminekut loputad, siis hommikuks on juba tulemus tunda :D Seda kasutatakse isegi nahahaiguste raviks, kel huvi võib Googeldada ;)

 

Praegu Prismades mingi soodukas isegi https://www.prismamarket.ee/tooted/hugi ... 0123703585

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli ka kodus yks listerini pudel, kuskil on veel olemas. Ei kannata eriti kasutada seda, nii kui selle 5ml või mis seal vaja oli, suhu paned siis tahan sõna otseses mõttes plahvatada (nagu reklaamis)

krt siis töötab ju :P

 

Aga jh ei kanna :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

einoh, nüüd kõik okei :) soetatud 0 vedelik millega lahjendan, praegune ja pm ainuke valik on maasikas ja energy drink kooslus ;) 0 vedelik lahjendab ka maitset aga noh, vahepeal saab puhtalt 18mg vedelikke tarbitud ja siis ka pooleks lahjendatud :) harjumise asi, kõik okei nüüd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli ka kodus yks listerini pudel, kuskil on veel olemas. Ei kannata eriti kasutada seda, nii kui selle 5ml või mis seal vaja oli, suhu paned siis tahan sõna otseses mõttes plahvatada (nagu reklaamis)

krt siis töötab ju :P

 

Aga jh ei kanna :S

Minu teada neid suuvedelikke isegi hambaarstid ei soovita, pidid hambaemaili pehmeks tegema, hullem kui e-suits :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu teada neid suuvedelikke isegi hambaarstid ei soovita, pidid hambaemaili pehmeks tegema, hullem kui e-suits :)

Sõltub millist, sellel kleeps peal et "Eesti hambaarstide liit soovitab". Ei usu kuidagi, et sellist kleepsu ilma kooskõlastamata kasutada saaks.

Muidugi kõige lihtsam ja odavam on soolvesi :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige odavam on kuvaldat suudelda :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...