Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Mis värk teil selle tööga on? Mulle on küll töö viimased 18a huvitav olnud ja selle eest on alati ka normaalselt makstud :) Kui lotoga miljoni võidaks, siis võibolla 40h nädalas ei töötaks, aga tööd päris nurka ei viskaks ka siis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nii hull asi veel pole, et hakkaks mõtlema nädalaks analoogi peale tagasi minemisest

tõ sto (lamp)

maailm toimib evulutsiooni põhimõttel, sama moodi ka su suu, nii et kui tõsti midagi erakorralist, siis organism/suu harjub sellega.

aluseks võtan , et ahvist sai inimene, mitte ei tulnud me kilpkonnast, uhvodest, puravikest ega dziisasest (esiga)

  mitte ei tulnud uhvodest  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läks pärast sigarettidest loobumist suvega ca 12 kg alla. Aitas füüsiline töö ja korralik kuid väikestes kogustes toitumine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

töö tegi ahvist inimese

ja inimesest tegi hobuse..

ja peale inimese tegemist mõtles, et tal üksi igav ja tegi naise
Siia peaks tõe huvides lisama, et peale naise loomist pole ei mees ega Looja enam puhata saanud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis värk teil selle tööga on? Mulle on küll töö viimased 18a huvitav olnud ja selle eest on alati ka normaalselt makstud :) Kui lotoga miljoni võidaks, siis võibolla 40h nädalas ei töötaks, aga tööd päris nurka ei viskaks ka siis :)

Vaata, kui töö on lihtsalt mingi mittehuvitava tegevuse käigus raha teenimine, siis oledki ühel hetkel ruun/ahv valmis.

Kui aga töö on tegevus, mis pakub huvi ja eneseteostuse võimalust ning muuseas saab selle eest ka raha, on lood tiba teised.

Lisaks, inglise keeles on earn money vs. make money. Ehk, et kas teenid raha või teed raha? Selles on küsimus. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas asi on ilmas aga huule nurgad läksid katki nädal pärast e-suitsu kasutusele võtmist. (esimest korda elus)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegu pigem analoogist loobumisnähuga. Aga e-vedelikust? PG pidavat ju nahka niisutava toimega olema,.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas asi on ilmas aga huule nurgad läksid katki nädal pärast e-suitsu kasutusele võtmist. (esimest korda elus)

pigem kuiv/külm ilm ja õues puffimine.. otsik sai ilaseks ja viskasid e-suitsu suunurka ja tulemus käes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale vapemist muutuvad alumise rea esimesed 3 hammast hästi tundlikuks. Tõenäoliselt liiga kõrge nikotiinisisaldus vedelikus. Lahjematega sellist tunnet ei täheldanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale vapemist muutuvad alumise rea esimesed 3 hammast hästi tundlikuks. Tõenäoliselt liiga kõrge nikotiinisisaldus vedelikus. Lahjematega sellist tunnet ei täheldanud.

Liigne happelisus võib ka seda mõjutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüdseks kuu aega e-sigaretti suitsetanud ja tekkis ka mingi suuhaav. Alguses probleeme polnud, see on tekkinud viimase nädala jooksul. Muutunud on viimase nädalaga niipalju, et enne kasutasin 18mg vedelikke ja nüüd võtsin 12mg vedelikud. Hetkel ei ole veel 100% kindel, aga tundub et seda põhjustavad Liqua vedelikud, mida just viimase nädala jooksul rohkem kasutanud olen(enne oli peamiselt dekang ja inawera).

Küsimus targematele - kas hüpotees, et probleemiks on just ühe tootja vedelik võib tõele vastata. Eks proovin seda muidugi ka katse-eksituse meetodil kontrollida ja mõned päevad Liqua vedelikke mitte kasutada kuigi Liqua Watermelon sai juba üheks lemmikuks :)

Lihtsalt annan teada - praeguseks on suuhaav paranenud. Vahetasin vedelikke ja kasutasin ka suuvedelikke ja pattu tunnistades peab mainima, et vahepeal sai ka 5 analoogi tehtud, seega ei teagi täpselt mis aitas. Nüüd on jälle plärus Liqua vedelik kuna maitse poolest meeldib see kõige rohkem, aga eks näis kas probleem lahenes ajutiselt või jäädavalt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale vapemist muutuvad alumise rea esimesed 3 hammast hästi tundlikuks. Tõenäoliselt liiga kõrge nikotiinisisaldus vedelikus. Lahjematega sellist tunnet ei täheldanud.

Ja mina siin mõtlesin, et mis värk nende hammastega nüüd on. Aga mul vedelik lahja, alumised eesmised hambad tundlikud ja lausa valulikud kohati. Alguse värk, ma loodan (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muudkui loen seda teemat, ja mõtlen, et endal ikka jubedalt vedand vist, pole veel ühtegi kõrvalnähtu endal täheldanud. (Y)

 

Muidugi see võib olla pigem sellest, et ma suitsetanud polnud enam aastaid, kasutasin oopis mokatubakat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma avastasin endal kõrvalmõju, nimelt hakkas kõrvas olema selline plaksuv heli. Suht tüütuks muutus juba, nüüd paarpäeva tagasi otsustasin, et ei tõmba enam pikkasid mahve nii ala 5-6 sekundit ja näe imet, kõik jälle normis. Lisaks oli veel imelik tunne sees, seega kahtlustasin pidevat üledoosi. Mulle meeldis pikkalt tõmmata, et ikka ilus vaadata oleks, aga noh ju siis oli 18mg minu jaoks liiga palju pikkade tõmmete jaoks. Peab kolima vist madamale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki keegi oskab öelda kuidas aru saada kas olen PG vastu alergiline või ei? Oli siis selline juhus et sai proovitud wizardi vedelike mis on siis 70pg/30vg ja kurk hakkas valutama nagu oleks külmetanud vms. Lõpetasin siis selle ära ja sain siis spezzi mahla mis peaks olema 50/50. Kas tõesti see 20 lisa pg-d võib mõjuda nii või lihtsalt halb juhus et saingi külma kuskil. Point veel selles et sai sealt tellitud mingi 7 pudelit (enne kui sain proovida) ja nüüd ei julge kasutada neid wizardi mahlu :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki keegi oskab öelda kuidas aru saada kas olen PG vastu alergiline või ei? Oli siis selline juhus et sai proovitud wizardi vedelike mis on siis 70pg/30vg ja kurk hakkas valutama nagu oleks külmetanud vms. Lõpetasin siis selle ära ja sain siis spezzi mahla mis peaks olema 50/50. Kas tõesti see 20 lisa pg-d võib mõjuda nii või lihtsalt halb juhus et saingi külma kuskil. Point veel selles et sai sealt tellitud mingi 7 pudelit (enne kui sain proovida) ja nüüd ei julge kasutada neid wizardi mahlu :/

No alati võib olla ka mingi kõrvalnäht just antud tootja koostisosade vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

etasin siis selle ära ja sain siis spezzi mahla mis peaks olema 50/50. Kas tõesti see 20 lisa pg-d võib mõjuda nii või lihtsalt hal

PG allergia kontrollimiseks vast parim viis...kui PG osalusega mahl ajab sind köhima, siis allergia. Kui proovid VG ja köhid ikka, siis ilmsetl pole tegemist PG allergiaga. Kõige parem on minna arsti juurde. Google ja foorum pole vast kõige asjalikumad kohad enda tervise diagnoosimiseks muidugi (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

etasin siis selle ära ja sain siis spezzi mahla mis peaks olema 50/50. Kas tõesti see 20 lisa pg-d võib mõjuda nii või lihtsalt hal

PG allergia kontrollimiseks vast parim viis...kui PG osalusega mahl ajab sind köhima, siis allergia. Kui proovid VG ja köhid ikka, siis ilmsetl pole tegemist PG allergiaga. Kõige parem on minna arsti juurde. Google ja foorum pole vast kõige asjalikumad kohad enda tervise diagnoosimiseks muidugi (Y)(esiga)

Köhima nagu ei aja üksi mahl. Muidugi hommikuti kui korraliku matsu sikutad siis annab tunda. Enamus mahlad teevad kurgu natuke kuivaks aga selle konkreetse mahlaga tegi see eriti kuivaks ja tundus et natuke ajas paiste ka. Tean et see kuiv kurk on alguse asi sellepärast polegi nagu muret tundnud. Eks peab proovima vg mahlu ja vaatama mis, kuidas on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui hull see köhimine peaks olema, et allergiat kahtlustada? Mind ajab ka mõni mahl vahel köhatama, aga analoogi tõmmates juhtus seda palju sagedamini ja mingit pidurdamatud köhahoogu pole kummagagi olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...