Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

kas iiveldus võib olla tingitud e-sigaretist? Enne sellist muret polnud aga nädal peale uue vedeliku kasutusele võtmist tekkisid. Lihtsalt loll kokkusatumus või võib ka olla seotud mahlaga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas iiveldus võib olla tingitud e-sigaretist? Enne sellist muret polnud aga nädal peale uue vedeliku kasutusele võtmist tekkisid. Lihtsalt loll kokkusatumus või võib ka olla seotud mahlaga?

äkki rase?

nime järgi ei saa soost aru :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas iiveldus võib olla tingitud e-sigaretist? Enne sellist muret polnud aga nädal peale uue vedeliku kasutusele võtmist tekkisid. Lihtsalt loll kokkusatumus või võib ka olla seotud mahlaga?

Ületarbimine ei ole? Segu liiga kange või liiga palju/tihedalt auranud? Või uue mahlaga koos ka uus ja paremini aurustav clearo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas iiveldus võib olla tingitud e-sigaretist? Enne sellist muret polnud aga nädal peale uue vedeliku kasutusele võtmist tekkisid. Lihtsalt loll kokkusatumus või võib ka olla seotud mahlaga?

äkki rase?

nime järgi ei saa soost aru :roll:

Ei saa olla. Las see jääda naistele :D

Ületarbimine ei ole? Segu liiga kange või liiga palju/tihedalt auranud? Või uue mahlaga koos ka uus ja paremini aurustav clearo?

Läksin just lahjema peale. Endale tundub et tossan sama palju kui enne ja clero pole ka muutunud vahepeal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui teise mahla võtsid, võib ka olla et just see konkreetne mahl sulle mingil põhjusele ei sobi. Proovi mõne muu mahlaga. Ise olen täheldanud iiveldust ainult ületarbimise korral ja seda nii analoogi kui e-suitsuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui teise mahla võtsid, võib ka olla et just see konkreetne mahl sulle mingil põhjusele ei sobi. Proovi mõne muu mahlaga. Ise olen täheldanud iiveldust ainult ületarbimise korral ja seda nii analoogi kui e-suitsuga.

Proovisin teist mahala sama jama edasi. Jätsin paar päeva vahele ja kõik oli timmis, tõmbasin 2 mahvi ja jälle iiveldushood.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui teise mahla võtsid, võib ka olla et just see konkreetne mahl sulle mingil põhjusele ei sobi. Proovi mõne muu mahlaga. Ise olen täheldanud iiveldust ainult ületarbimise korral ja seda nii analoogi kui e-suitsuga.

Proovisin teist mahala sama jama edasi. Jätsin paar päeva vahele ja kõik oli timmis, tõmbasin 2 mahvi ja jälle iiveldushood.
......äkki üldse vaja maha jätta.... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui teise mahla võtsid, võib ka olla et just see konkreetne mahl sulle mingil põhjusele ei sobi. Proovi mõne muu mahlaga. Ise olen täheldanud iiveldust ainult ületarbimise korral ja seda nii analoogi kui e-suitsuga.

Proovisin teist mahala sama jama edasi. Jätsin paar päeva vahele ja kõik oli timmis, tõmbasin 2 mahvi ja jälle iiveldushood.
......äkki üldse vaja maha jätta.... :P
Kahjuks vist jamh :( aga proovin ja katsetan nati veel erinevaid mooduseid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui teise mahla võtsid, võib ka olla et just see konkreetne mahl sulle mingil põhjusele ei sobi. Proovi mõne muu mahlaga. Ise olen täheldanud iiveldust ainult ületarbimise korral ja seda nii analoogi kui e-suitsuga.

Proovisin teist mahala sama jama edasi. Jätsin paar päeva vahele ja kõik oli timmis, tõmbasin 2 mahvi ja jälle iiveldushood.
......äkki üldse vaja maha jätta.... :P
Kahjuks vist jamh :( aga proovin ja katsetan nati veel erinevaid mooduseid.

Ära alla anna :D(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui teise mahla võtsid, võib ka olla et just see konkreetne mahl sulle mingil põhjusele ei sobi. Proovi mõne muu mahlaga. Ise olen täheldanud iiveldust ainult ületarbimise korral ja seda nii analoogi kui e-suitsuga.

Proovisin teist mahala sama jama edasi. Jätsin paar päeva vahele ja kõik oli timmis, tõmbasin 2 mahvi ja jälle iiveldushood.
Võiks olla abiks sama varustusega nullist vedelikku proovida, et kas nii ka kehv hakkab.

Kui nulli saab rahulikult tõmmata, siis nikovedelikuga proovida tuvastada, ega mure pole seotud söögitoru/maoga. Katsu mitte neelata (vajadusel sülita välja) ja loputa suud veega, kurista kurku, sülita välja. Äkki hakkab midagi hargnema.

 

Ma ise ka maadlen sarnase probleemiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ma ise ka maadlen sarnase probleemiga.

Oskad endapuhul seostada seda millegiga?
Kõige tõenäolisemalt sellega, et hiljutise gastroskoopia andmetel on mul söögitoru alaosas kerged kahjustused. Kõrvetised ja refluks juba vanad tuttavad, aga võtsin julguse kokku alles pärast juhtumit, kui rongis nii paha hakkas (vahetult peale perroonil aurutamist), et jalg ei tahtnud hästi kanda.

 

Olen nüüd omeprasoolikuuril (Ultop). Kohvi saatsin kuradile ning proovin õigemini toituda. Kahjuks alkot olen ikka süüdimatult edasi libistanud -- mõni päev tagasi viimaks otsustasin, et olgu sellega ka lõpp. Oma lolluse tagajärjena tuleb ilmselt kuuri pikendada... Vigiseda oleks pikemaltki, aga säästan teid ;)

 

Nii palju veel, et alul kahtlustasin kanthalit, suurt glütserooli osakaalu, orgaanilist villa, igasugu soovimatuid termokeemilisi reaktsioone jne. Praegu vaatan pigem iseendasse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas mul nüüd millegi vastu allergia välja löönud aga terve otsaesine + käsivarred on punaseid punne täis löönud.

Jätsin vahepeal 2 päeva tossutamist üldse vahele ja hakkas nagu tagasi tõmbama või siis lihtsalt kujutasin ette.

Vedelikud on 25pg/75vg osad isegi 15/85

Mingeid elumuutusi pole olnud, toitumine sama ja eelnevalt ühtegi allergiat pole olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures tuulerõugeid pole ma ka põdenud :D AGA ei need ei ole tuulerõuged.

Rohkem otsaesist nühkida siis tulevad nö. punnidele pead ka otsa ja kogu teema on üsna valulik.

Mul üldiselt pole kunagi näos punne olnud, isegi puberteedieas oli nägu nagu siid.

Googel ka mind eriti targemaks ei teinud, kuna inimestel lööb see pg ja vg allergia suhteliselt erinevalt välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah ma ise mõtlen ka sama. Kuigi foorumit lugedes VG allergia tekitab osadele inimestele küll "rash"i.

Mul pole enne nii suure vg sisaldusega vedelikud olnud muidu.

Samas t*a teab, mingiaeg vahetati majas torusid, ehk on "uuest" veest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah pg juhtumeid on rohkem tõesti, kuid on ka inimesi kes vgd ei kannata.

Mõnel juhul pidavat kurk üles paistetama jne. Tõmmatakse 90/10 PG/VG vedelikke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsiksin kõrvalnähtude kohta:

Kas allergilisi nähtusid võib tekkida?

Täheldasin seda, et kui hakkasin e-sigaretti tõmbama (2 nädalat nüüd), siis tekkisid käele (seal kus veenist verd võetakse) punased täpikesed, mis sügelevad. Samasugune ilming oli ka mingi taime suhtes kunagi aastaid tagasi, sellepärast järeldan allergiat (arst kinnitas tookord mingi taime vastu allergilisi reaktsioone).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võivad ikka, kui mõne koostisosa suhtes allergiline oled kuigi see pole väga levinud. Alustuseks proovi mõne teise vedelikuga. Samuti vaata kriitilise pilguga üle, ega midagi muud toitumises ega elustiilis muutunud pole, võib ka olla et e-sigareti puhul on tegemist kokkusattumusega ja põhjus on kuskil mujal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võivad ikka, kui mõne koostisosa suhtes allergiline oled kuigi see pole väga levinud. Alustuseks proovi mõne teise vedelikuga. Samuti vaata kriitilise pilguga üle, ega midagi muud toitumises ega elustiilis muutunud pole, võib ka olla et e-sigareti puhul on tegemist kokkusattumusega ja põhjus on kuskil mujal.

Mida tähendab teine vedelik?

Kasutan hetkel AVORIA (väidetavalt saksa) vedelikku 18mg/ml. Maitseid olen erinevaid tõmmanud (arbuus, granaatõun).

Kuigi vaadates pakendeid, siis sisu on neil sama 65%PG, 35%Glütserin(E422) ja lõhn.

Kas peaksin teist tootjat vaatama või peaksin teist maitset proovima (kuigi arvan et maitse vast ei mõjuta, kui sisu sama)?

 

Vabandan ette kui rumal küsimus (koolis ei õpetatud e- suitsu koostiseid, seega ei tea).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pg või vg on võimalikud tekitajad. proovi näiteks väiksema pg sisaldusega vedelikku ja siis vastupidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võivad ikka, kui mõne koostisosa suhtes allergiline oled kuigi see pole väga levinud. Alustuseks proovi mõne teise vedelikuga. Samuti vaata kriitilise pilguga üle, ega midagi muud toitumises ega elustiilis muutunud pole, võib ka olla et e-sigareti puhul on tegemist kokkusattumusega ja põhjus on kuskil mujal.

Mida tähendab teine vedelik?

Kasutan hetkel AVORIA (väidetavalt saksa) vedelikku 18mg/ml. Maitseid olen erinevaid tõmmanud (arbuus, granaatõun).

Kuigi vaadates pakendeid, siis sisu on neil sama 65%PG, 35%Glütserin(E422) ja lõhn.

Kas peaksin teist tootjat vaatama või peaksin teist maitset proovima (kuigi arvan et maitse vast ei mõjuta, kui sisu sama)?

 

Vabandan ette kui rumal küsimus (koolis ei õpetatud e- suitsu koostiseid, seega ei tea).

Proovi esmalt mõne teise tootja oma, soovitavalt suurema VG sisaldusega. Kui ei aita, proovi mõnda ainult VG baasil vedelikku. Põhimõte - välista erinevaid koostisosi ükshaaval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhimõtteliselt võib maitse ka mõjutada, teise tootja vedeliku proovimine ei teeks paha. Kui Tallinnas asud, võin sulle näiteks ühe 10ml/12mg Liqua Cappucino vedeliku proovida anda, mille pealt natuke võetud on, seisab teine juba jupp aega laual kuna lihtsalt subjektiivselt mulle see maitse ei meeldinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...