Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Nüüd poolteist nädalat tõsisemate viguritega udutatud (iClear 30s ja Kayfun 3.1 kloon Vamo küljes). Hommikuti tuikab kops kergelt. See ei-saa-kopsud-lõpuni-õhku-täis tunne on kah tihti peal. Samas ma töötan pidevas tolmus ja värvi-lakiudus (kaitsevahendites kuid siiski), kopsus vist vikerkaar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd poolteist nädalat tõsisemate viguritega udutatud (iClear 30s ja Kayfun 3.1 kloon Vamo küljes). Hommikuti tuikab kops kergelt. See ei-saa-kopsud-lõpuni-õhku-täis tunne on kah tihti peal. Samas ma töötan pidevas tolmus ja värvi-lakiudus (kaitsevahendites kuid siiski), kopsus vist vikerkaar :D

See on normaalne. Mul tekkis ka selline tunne, kui teatud aeg läks tavasuitsust mööda. Nagu kopsud oleksid suuremad kui kopsumaht :D Hiljem kaob ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

olen teinud e-sigaretti nüüdseks 3 päeva - läksin sellele üle tavasuitsult.

Kas kõhuvalu on sealjuures normaalne?

 

Ei see ei ole normaalne.

Kõigepealt .... ega sul mõnda muud kõhu tõbi pole?

 

Olen ühe inimese käest hiljuti ka kuulnud, et kõhuga tekkis probleem.

E-vedelik koosneb mitmest komponendist (VG/PG+maitsed) ja kui aurust kõhuvalu vms muud sümptomid tekivad siis on tõenäliselt mingi kompendi vastu allergia.

1. Proovi puhast VG põhist vedelikku.

2. Proovi puhast PG põhist vedelikku.

3. Proovi ilma maitseta vedelikku (VG/PG).

Minul näiteks roheline õun ja mõned teised happelisemad maitsed tekitavad vahepeal kõhus kerge kõrvetuse tunde kui palju tõmmata... samas regulaarselt olin kõrvetistega hädas kui suitsu tegin... pärast auru peale minemist see probleem vähenes kordades.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

olen teinud e-sigaretti nüüdseks 3 päeva - läksin sellele üle tavasuitsult.

Kas kõhuvalu on sealjuures normaalne?

 

Ma olin kolm päeva palavikuga haige. Ma arvan, et see nikotiini vähendamine ja selline elustiili muutus mõjub erinevalt. Kui just väga hull valu pole. Väga retsiks läheb, uuri teadjamalt, mis teema on.

 

PS: old pakkus paremat abi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere,

 

olen teinud e-sigaretti nüüdseks 3 päeva - läksin sellele üle tavasuitsult.

Kas kõhuvalu on sealjuures normaalne?

Mis vedelikku tõmbad? Kui palju on nikotiini? Kas jood ka piisavalt vett? Oleneb ka sellest, mis clearot jms kasutad, sest mõni tekitab rohkem kondentsi, mida sa ka paratamatult alla neelad.

 

Millal kõhuvalu hakkas? Võimalik on ka, et see kõhuvalu pole üldse veipimisega seotud, kas varem on ka sellist valu olnud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa muidugi jah analoogist loobumisega võib igast kõrvalnähte tekkida.... ehk siis mitte aurust ei pruugi tulla vaid organism on natuke ehmunud sellest, et kuhu kadusid minu igapäevased 4000 mürgist kemikaali koos tõrva ja vingu gaasiga.
Omast kogemusest võin öelda, et minu arvates on analoogi sõltuvus märksa suurem kui auru masinast tekkiv sõltuvus. Ilma auruta pikemalt olemine ei ole väga keeruline vs kui suitsu ei saanud. Ehk siis minu isklik arvamus on, et analoogist sõltuvuses olemist võimendavad ka muud mürgid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

küs siis järgmine

kas kogenud e-suitsetajatel on ette tulnud selliseid kõrvalnähtusi et hommikul ärgates on suu korralikult ära kuivanud nii et keel kurgulakke kinni jäänud lausa!

ise olen juba 2 a,e suitsu kimunud põhiliselt inavera vedelikke18 mg nikotiiniga ja nüüd siis sellised kõrvalnähud kas midagi peaks vahetama hakkama

 
 
 
 
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui 2 aastat teinud ja enne sellist errorit ei ole olnud, tehnikat ega mahla ei ole hiljuti vahetanud siis oskaks eeldada ainult kahte asja - Mahlal erinev partii või probleem kuskil mujal tervisega.

On tõenäoline aga, et magad väga soojas toas, une pealt vajub suu lahti ja siis kuivabki kogu deela ära ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

võimalik jah et soe tuba ,kuna sai hiljuti soetatud majja maasoojuspump ja tuba 24h soe,või siis vahetasin vedelikku ka paas vedelik enne kimusin 50-50 VPG PAASVEDELIKKU nüüd ostsin prooviks DNB dirty neutral baza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Räägin siis omakogemusest eluaeg elanud eramajas kus toa kliima oli korralik , viimased 3a olen elanud korteris kus õhuniiskus  on kütteperjoodidel  30-40% kanti (normiks loetakse minuandmetel 55-70 )hakkasid tekkima enamvähem samasugused nähud kurk kuivas nina lausa kivistus seest ja nahk hakkas sügelema ja punetama . Lahenduseks sai soetadud korralik õhuniisuti . odavaid ala 100 euriseid ei soovita need mis auru välja ajavad mul hakkasid kapipealsed halitama .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Räägin siis omakogemusest eluaeg elanud eramajas kus toa kliima oli korralik , viimased 3a olen elanud korteris kus õhuniiskus  on kütteperjoodidel  30-40% kanti (normiks loetakse minuandmetel 55-70 )hakkasid tekkima enamvähem samasugused nähud kurk kuivas nina lausa kivistus seest ja nahk hakkas sügelema ja punetama . Lahenduseks sai soetadud korralik õhuniisuti . odavaid ala 100 euriseid ei soovita need mis auru välja ajavad mul hakkasid kapipealsed halitama .

 

+1

 

Ma sebisin ka koju kahe irmsa tiivikuga, auruvaba niisutaja. 400eur ringis maksis aga kurat iga senti väärt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka selle keele kurgulakke kinni kuivamisega probleemid. Kõige hullem on laupäeva hommikutel. 

Ära siis reedel peale võta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul selline mure, et nina seest katki ja valulik. Vahepeal ei näppinud paar kuud e-cigi, siis paranes ära. Nüüd paar nädalat vaibin jälle ja nina seest taas katki. On mingit abi selle vastu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul selline mure, et nina seest katki ja valulik. Vahepeal ei näppinud paar kuud e-cigi, siis paranes ära. Nüüd paar nädalat vaibin jälle ja nina seest taas katki. On mingit abi selle vastu?

Jep, mul sama teema. Ei aita kreemitamine ega miski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sellele eelneb selline kõdi-sügelemise tunne kui udu läbi sõõrmete välja tuiskad??

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. ära hinga läbi nina välja :D ... mul on ka naljaks tunne ninas kui läbi nina välja hingata
2. Proovi aint VG ja aint PG põhist vedelikku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on PG kõrvalmõju, PG kuivatab nina ja sealt tekivadki probleemid - http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2807102

 

Soovitan suurema % VG vedelikke ja jooma peab (mitte alkoholi), vaid vett vms. Aja jooksul pidi see probleem ka vähenema. Ja muidugi ära hinga välja nii palju läbi nina :)

 

Edit: võib proovida ka "kuivuse vastu" mõeldud ninaspreisid, aga see on juba sümptomite leevendamine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüdseks 2 kuud 100% VG-d tõmmanud, ikkagi tõmbab nina seest katki.
Hommikuti on suu ka seest pruuni ollust täis, esimene asi kui silmad lahti löön, tuleb jooksuga hambaid minna pesema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...