Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Sul on õigus. Võitlen juba aastake mandlikividega, aga ära ka raisk ei lõigata.

mul olid ka mandlid suured ja rõvedad, ajasid korki(e) välja mis haisevad "meeldivalt", krooniliselt haiged olid. Kui ära lõigati, muutus tervis kohe paremaks

Algul kui hull polnud, ei tahtnud ka ära lõigata, aga pärast soovitasid juba kõik, et munad maha võetaks (v.a õde, kelle ma peale oppi verd täis ropsisin) (psühho)

 

Kukkusin köhima ja köhisin niidid lahti. Saadeti just narkoosist ärganuna uuesti opi lauale tagasi.......pärast oli väga pikk uni 8-)

 

Miks sul ei lõigata, ise ei taha või arst keeldub?

Kui viimane, siis mine tasulisse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul need mandli augud mingi mega suured ja need korgid on ikka tõsiselt rõvedad. Mulle öeldi, et see on kosmeetiline viga ja ei lõigata miskit.
Erakas on miski 700€ + visiiditasu mingi summa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avastasin seda et kui uued mahlad kokku segan ja hakkan kohe tõmbama,lähevad igemed tundlikuks. Päev laagerdust ja asi on korras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei. Otsustasin ka nüüd vaikselt suitsu asemel e-pläru tõmbama hakata. Ostsin kangeri EMOW mega. Aga ei saa tõmmata (ullike) , isegi kõige lahjema vedelikuga ja madala V litib otse kurku nii, et ilma köhimatta ei saa. Kas kurk pole harjunud, või ma teen ise midagi valesti? Tavalist suitsu võin kimuda julgelt. Või on asi selles, et momendil on köha, kuigi tavaline suits niiviisi järsult köhima ei aja.

 

Edit, keegi saab linki anda nendest PG ja VG asjadest, et saaksin ennas kursile viia, ehk on valed vedelikud.

LIQUA-t siis kasutan momendil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voldid jah minimumis. Võtsin sinult 3 erineva kangusega vedelikku. Momendil kõige lahjem sees, Liqua traditional tobacco.

Tahaks nagu tossu ka. Nii vähe kaupa tõmban, aga nii kui hakkan kurgus seda "laksu" tundma, on see pigem selline sügelev laks, et ajab kohe köhima. Ma ei tea küll, et kellegil suitsumehel oleks veel sellist probleemi.

Airflow ka maximumis st kõik augud lahti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu siis ilmselt lihtsalt harjumatu alguses. Keera õhuaugud tihedamaks prooviks ja ära tõmba otse kopsu algatuseks vaid tõmba suu täis ja hinga nina kaudu välja. Tasapisi saab sedasi suhu kogunenud auru ka kopsu hakata tõmbama, päris kiirelt peaks see köhimaajamine ära kaduma. Suurema koguse auruga saad siis katsetama hakata kui kurk juba harjunud vähema auruga (Y)

Isegi 20 aastat tavasuitsu tõmmanud mehed võtab e-suits esimesel korral otse kopsu tõmmates korralikult köhima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

torms,

mul oli ka algselt sama probleem. Kuigi tossasin Camelit 2 pakki päevas, ajasid esimesed proovimahvid 0-vedelikku mind köhima, mis pani veel mu tuttava kõvasti imestama, kes oma e-sigaretti mulle katsetamiseks andis. Ega see mind toona, pea 2 aastat tagasi, ei heidutanud, ostsin kogu vajamineva varustuse ja läksin e-sigati peale üle, alustasin veel kõige kangemast 36 mg vedelikust. Esimesed paar päeva ajasid esimesed mahvid köhima, siis kadus see nähtus lõplikult.

Eeldatavalt on probleem individuaalne, kellel on algselt köha vähem, kellel rohkem või kellel üldse ei ole. Aga endale sobivaima vedeliku avastamisrõõmud on sul igal juhul ees, see on väga individuaalne.

Tere tulemast veipijate seltskonda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud :)

Otse kopsu ei tõmbagi. Ning kas nikotiini hulk vedelikus mõjutab ka seda "kurgutunnet". Natuke googeldasin, et see vg sisaldus on see mis on kurgule pehmem. Katsetan natuke praeguste vedelikega, ning kui ära ei harju siis proovin suurema vg sisaldusega vedelikku.

Olen eelnevalt ka proovinud e-suitsu aga see oli kunagi ammu, kui pidi vati sisse tilgutama seda ning kogu atribuut oli väga kahtlane näpu vahel. Nüüd sai Spezzi käest korralik komplekt ostetud ning plaan tõsiselt traditsiooniline suits minevikku jätta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unustasin lisada, et alusta katsetustega puhta VG vedelikega, need on väga pehmed, Liqua on põhiliselt PG ja VG fifty-fifty, PG annab tugevama kurgulaksu ja on osadele inimestele vastunäidustatud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To rõve köha tuleb mul vahel siiani. Nagu lämbumise tunne või nii. Sõltub vedelikest peamiselt. Inawera VG on näiteks täiesti vastunäidustatud. Liqua mahla ei kannata ka palju tõmmata. Samas vahel teevad seda kõik joogid ja pole muud, kui pausi pidada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui palju paksu tossu kopsu tõmmata, siis jääb organism hapnikuvaegusse ja sellest võib tekkida nii lämbumistunne kui peavalu. Peavalu on siiski rohkem märkamatult saadud OD tunnus, mida võib ka suht lahjast vedelikust saada. VG on selles osas salakavalam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaidlen vastu. Eks see sõltub eelkõige inimesest. VG tekitab hulga rohkem aru kui pg. Kuid siiski paneb PG pea valutama. N. Liqua vedelikud jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole mõtet vaielda. Minule näiteks sobib just Inawera VG, Jaanile on see vastunäidustatud. Põhiliselt teen puhast VG-d, ühes segus siiski kasutan ka 20% PGd, tõmban pidevalt paksu auru kopsudesse, lämbumis- ega peavalu tunnet pole kunagi olnud nagu see e-kodanikule rohkem muret valmistab. Nii nagu on inimesi, kes ei kannata PG-d, on inimesi, kes ei kannata VG-d.

Eks igaühele on oma ja igaüks katsetab ise katseeksituse meetodil endale sobivaimad variandid välja. Küll olen aga tähele pannud, et kuigi segan endale sobiva baasi valmis, siis ühe maitsevedeliku lisamisega tilkadena võib valmissegu muutuda väga heaks, teise maitsevedeliku tilkade lisamisega aga võib valmissegu muutuda vastuvõtmatuks (sama firma erinevad maitsevedelikud)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inawera VG-ga on mul ka probleeme (tegi mind uniseks), ekse proovimise asi ole :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unisus ja haigutamine on hapnikupuuduse esmased tunnused?????????????????????

Ma vähe kahtlen selles väites, sest sellisel juhul peaksid ju eranditult kõik inimesed enne magamaminemist kannatama hapnikupuuduse all...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge anatooimaga on tegemist.

Aga ostsin walci käest 75%VG vedelikku ning üsna kenasti saab tõmmata :). Natuke veel vanat jääki on tunda, aga läheb paremaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahti jutt pani mind testima ja nii ongi, asi ei ole Inawera VGs, vaid teatud maitsestajates. Olen juba pikka aega tootjate baasid ja maitsed kokku seganud ja sellest ka järeldused. Lisades lämmatavat Inawera maitset teisele baasile, on tulemus sama lämmatav. Ja Inawera VG on mu igapäevase maitsega väga hea. Mahlad küll "steepimata", aga siiski, olen meeldivalt üllatunud. Mõni maitsev aga lämmatav maitse elimineerida ja olen guud tu gõu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-kodanik,

tänud lingi eest, lugesin läbi ning sain teada, et kogu inimkond kannatab mitte ainult teoreetiliselt vaid ka faktiliselt hapnikupuuduse all, kuigi ise ta sellest aru ei saa, sest protsess oma olemuselt on inimestele märkamatu. Silmaring on mul nüüd tõepoolest avardunud, kuid puhtpraktiliselt pole selle teadmisega mitte midagi peale hakata. Õhtuti muutun ikka  enne magamaheitmist uniseks - nii on kogu mu teadlik elu olnud, vastasel korral ma ei magakski. Mingeid vaevusi pole see mulle tekitanud ning vaevalt et teistelegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...