Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Paraku on asi hetkel sellise kehva tasemeni minu jaoks läinud, et piisab paarist proovi mahvist otse-kopsu, ja ülejäänud päevaks on köha garanteeritud. Nii, et mina ei saa enam rääkida ka mõõdukusest.

Organism reageerib kiiresti. Samas olin ma ju pool aastat kindlasti vist, otse-kopsuka ja suboomi peal.

 

No aga sa tegid vist ju ebareaalse nikotiinitasemega ka seda? 12mg? Soolestiku lõppunkt ikka alles? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovige kas äkki subohm puhul otse kopsu aitab väike slip stream.
Ma ise lasen slip streami nii, et ei pane tähelegi enam ... aga teoorias lisab see ju puhast õhku ka juurde ja vbla on abi.
Otse kopsu meeldib aga ma iste tunnen, et ilma lisa puhta õhtua tõmbab klapid liiga kinni.
Spets drip dipid ka selle jaoks olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, eks see kopsumahv pole kõige tervislikum asi ma arvan ikka. Seda auru on nii palju ja PG oma niiskuse sidumisega jändab kindlasti. Lisaks oli kusagil ju uuring, et auruosakesed on eriti väikesed ja blokeerivad kopsus augukesed ära, nii, prostalt öeldes. Pole ime, et organismil vastureaktsioon tekib. Ehk siis kõik asjad on okei, kui neid teha mõõdukalt.

Auruosakesed olid ikka suuremad kui tahmaosakesed ja selle tõttu sai kopsu kaudu organism vähem nikotiini kätte kui tavasigaretiga.

 

Aga kui teemast rääkida, siis mul oli sarnane probleem ühe kindla maitsega mida ma ilmselt liiga kaua järjest tõmbasin. Siis tõmbasin mingi aja sama tootja teisi maitseid ja probleem kadus. Nüüd mingi aeg hiljem uuesti sama vedelikku tõmmates pole probleem tagasi tulnud, seega ma ei teagi kindlalt kas sellel üldse e-sigaretiga mingi seos oli.

 

Sent from my Nexus 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auruosakesed olid ikka suuremad kui tahmaosakesed ja selle tõttu sai kopsu kaudu organism vähem nikotiini kätte kui tavasigaretiga.

Võimalik jah, aga peale kopsumahve on pikaks ajaks masin käest ära, sest kopsul raskusi õhu kättesaamisega. Pagan, just mäletan sellist juttu kusagilt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comp kas kahe coiliga ka proovisid?

Atiga kus näiteks 2*1ohm = 0.5ohm ja mõlema coili jaoks eraldi korralikud õhu kanalid. Seal on see teema, et ohmid on kül madalad kokku... aga need on kahe coili peale. Ja coilid ei tohi väga lähedal koos olla. Siis peaks idee poolest saama ca 2x rohkem auru aga subohm kõrvetus efekti äkki ei teki.
Mingi goliathi või gobliniga oleks seda vast hea testida. Ma ei ole üldse kindel kas see teooria on vett pidav aga muud moodi teada ei saa kui proovida.
Mina ka näiteks SubTank minit subohm coiliga (0.6ohm) ei suuda pikalt teha.

Samas dual coil (0.3ohm) aqua v2'ga probleemi pole.

 

Kusjuures mul sõbral oli täpselt sama teema ... ütlesin ka et äkki mingi muu tõbi. Ta jättis täitsa maha ja ütles köha kohe kadunud.
Tegin talle ka suht karmi twisted coili. Äkki ongi siis sellest.

Ma kardan seda, et siin võib olla seos punkt kuumusega mis läheb väga kõrgeks kui on üks subohm coil ja hakkab maitseid (vedelikku) kõrvetama.
Sama asja kohta on ka dr. F. rääkinud.
Ja siin on koht kus temperatuuri kontroll peaks asja parandama või siis rohkem kõrgema takistusega coile. Aga selle kohta mingit vett pidavat infot pole.

 

Subohm ja tavalise coili vahe ongi selles, et subohm suudab märksa kuumemaks minna ... sealt ka suurem aurukogus.

Et pms võiks teada saada kas selline probleem tekib osadel auru kogusest või sellest, et coil liiga kuumaks läheb.

Kui ühe coiliga kõik võimalikud asjad proovitud siis järgmine samm võiks olla dual coiliga kopsukat proovida :D


USA's on sellest viimasel ajal palju juttu olnud, et  kui üks subohm coil, siis seal mingid jamad tekkima hakkavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

järeldus: suutsin poole aastaga - kopsumahvidega ja suboomidega - oma kopsud tugevalt ära "uputada"

 

Yep see võib tõenäoline olla.

Krt ma pean siis sõppradelt ka subohmid kokku korjama vä? :(

 

Huvitav kuna mulle mõjuma hakkab.

Aga samas ma ei tee enam ühe jõhkra coiliga vaid kahe tavalise coiliga.

Kas see aga midagi muudab või mitte ... ei saa ise testida ka kuna endal veel pole probleemi tekkinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Delta II on suht võimatu suumahve teha, olen erinevaid setupe sisse ehitanud, no ikka tuleb sealt kibe aur

mis mis

 

järeldus: suutsin poole aastaga - kopsumahvidega ja suboomidega - oma kopsud tugevalt ära "uputada"

tänaseks on asi nii hull, et ka ühest-kahest proovimahvist, köhin terve päeva.

bs, 

see on sama, et ma yritan end pool aastat uputada, aga vot ei upu...probleem on mujal

 

point selles, et vaata, et ära leia põhjust esimese ettejuhtuva asja juures, põhjus võib mujal olla 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comp kui isu veel mässata proovi http://www.e-suits.eu/topic/3459-goliath-by-youde ära kahe normaalse coiliga (kokku annavad subohmi) ... kui sul tollega ka sama jama siis selge, et probleem on auru koguses ... mitte auru koostises (võimalikus kõrbemises).
Sorry comp kui oled selle võimaluse ka juba ära proovinud.


Aaa see sõber kellel sama jama tekkis ,.... tekkis see ka 6kuuse subohm kasutamisega.

Ja kayfuni litet kasutas ... kus õhku märksa vähem kui Delta 2's või SubTank minil .... ehk siis tõenäliselt võimandas see ka veel asja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

point selles, et vaata, et ära leia põhjust esimese ettejuhtuva asja juures, põhjus võib mujal olla 

 

Ma arvasin alguses sama asja ... aga kuna mitmel juba täpselt sama case siis võib probleem olla aurus mitte erinevas/nõrgemas tervises.

See, et ma olen 1a kopikatega subohmi teinud ei tähenda et kõik on hästi .... ka teistel võib ajaga sama jama tekkida.

 

Selle pärast olekski väga oluline teada mis seda põhjustab

Seega comp proovisid atit mis on dual coil ja kus coilid (tavalised ~1ohm ringis) üksteisest eemal ja sama seis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta ole, kes talub paremini kes halvemini. Ma võiks ka irvitada, et mõne jaoks on jalgrattaga 10km sõita tõsine katsumus, aga mina saan siis alles lihased soojaks ja õige tempo kätte. Aga kui teistelgi sama mure on, siis hea et teema päevakorda tuli. Ise ootasin ka mitu kuud ja enne siia postitamist mõtlesin samuti, kas ikka on mõtet kuna tõenäoliselt on tegemist minu isikliku probleemiga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...