Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Maitsev Aur, kellele su küsimus suunarud oli?

Minul oli Liqua, Hansgen, Walci kokteilid ja tavalised maitsed, atmoslab baasid+walci kontsentraadid, e-cig baasid pluss walci kontsentraadid ja samade baasidega ka atmoslab maitsed. Peaks piisavalt erinevaid olema, et mitte konkreetset tootjat/baasi/maitset kahtlustada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duali keerasin Delta II sisse, kuna seal oli kõige suurem ruum selleks. Korra sai proovitud keerata ka subtanki, aga seal läks ta kog

u aeg vastu seina lühisesse.

Aaaa jah ei need mõlemad pole selle jaoks mõeldud. Kaks coili on liiga lähedal ja effekt võib veel hullem olla kui ühe subcoiliga. Need nii lähestikku koos, et jagavad ju tohutult kuumust omavahel ja ei saa ka eraldi jahutust. Ma ka kunagi kayfuni tegin dual coili ... jube kuiv ja kratsiv värk. Need atid pole selle jaoks mõeldud kuigi on võimalik selline asi sisse ehitada,

Goliath, Goblin ja Aqua V2's on coilide vahe palju suurem ja mõlemad colid saavad eraldi õhu (väiksem tõenäosus, et tekivad punktid kus õhk üldse väga ei liigu).

Ehk siis teoorias peaks need atid töötama rohkem nii nagu kaks tavalist mitte subohm atit.

 

See minu mõte on ainult teooria .... ja teada saab siis kui ära proovida.

 

Comp kui kaks Delta 16 atit korraga suhu pistad ja otse kopsu väikse slip streamiga teed kas siis ajab ka köhima?

Kui ajab siis ei ole mingit lootust, et spets dual coil asja muudab.

 

Suust kopsu tõmmates kindlasti muidugi osa aurust sadestub juba suhu ja aur jaahtub rohkem.... et see on kõige ilmsem vahe.

Üldiselt see on väga s**** näitaja, et mitmel inimesel samad probleemid tekkinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK selge.
Kui iga atiga sama teema, et otse kopsu kohe sama jama siis minu teooriast tolku pole.


Ooot aga napoleon sina ju ei tõmba sellise takistusega auru otse kopsu?

Sõber mul ka otse kopsu ei tõmmanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea mis teooriat veel välja pakkuda ... äkki on ogranismil mingi piir kui suure koguse auruga suudab hakkama saada - see kisub juraks.
Proovige nädalake ilma aurutamata olla ja siis kasutada seda mis köhima ajas :D ... irwe see on nii "hea" soovitus, et kuku pikali :D :D

Krt aga hirmutate ära mind ... sest põhjusest pole mingit aimu - mõnel on mõnel ei ole - mõnel ühe setaupiga teisel teises äärmuse oleva setupiga.
Ühist nimetajat peale aurutamise pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no enda puhul võin veel selle veel välja tuua, e-suits on kogu aeg käeulatuses ja kui võimalus juba on, siis seda kasutan... samas vedeliku kulu müstiline pole(5-6... no max 10ml päevas) ja enamasti kasutan 6mg vedelikku, ise segades olen mõne ka veel lahjema teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sul tekib, aga kui töö ongi päev läbi arvuti taga ja suurema osa tööajast oled üksi toas ning kodus ega autos ka piiranguid pole, siis need augud ise ei teki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sul tekib, aga kui töö ongi päev läbi arvuti taga ja suurema osa tööajast oled üksi toas ning kodus ega autos ka piiranguid pole, siis need augud ise ei teki ;)

Mul ka töö arvuti taga ja kodus ka veel ... aga lihtsalt vahest läheb meelest 

Aaa mingi "tark" kuskil videos veel rääkis, et vett peab jooma kui aurutad. :| ma joon muidu ilma e-sigita ka vett ... mis iganes point siis tollel mõttel oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge põdege, see köh köh näitab ainult kopsude korda saamist. Vot kui enam ei köhi ka, siis on probleem. Niikaua kui kopsud suudavad märku anda, et nad olemas on, on tegelikult kõik kõige paremas korras. Teisi aineid, peale co ja hapniku, sisaldav aurupilv, peabki korras kopsude puhul natuke märku andma. See aur ei ole otseselt kahjulik aga ka mitte loomulik elutegevuse jaoks. kui köhatamisest lahti tahate saada, hakake analoogi kõrvale tõmbama. See mätsib igasuguse tunnetuse jälle kinni, ning köh köh asemel hakkate hommikuti pruuni löga oraalselt roojama. Aga momendi köh näitab siiski teie kopsude taastumist ja head tervist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline huvitav lugu siis, et mingi aeg hakkas veipimine köhima ajama ja kurk oli ka kare. Proovisin nii ainult PG kui ka ainult VG vedelikke, samuti erinevaid tootjaid ja maitseid, aga ei aidanud. Arvasin, et võibolla olengi siis üks neist vähestest, kellele PG ega VG ei sobi ja sai isegi PEG baas tellitud, aga sellest head nahka ei saanud... sellest lähemalt siin http://www.e-suits.eu/topic/3581-peg-400-baas/

Aga nüüd asi lahenes täiesti juhuslikult. Coile olen tellinud FT-st... alguses 2.2 oomi, hiljem 1.5 oomi. Mõned päevad tagasi panin taas vanadest varudest ühe 2.2 oomise sisse ja sümptomid kadusid.

Oskab keegi sellele mingi mõistliku seletuse pakkuda? Allergia pisikeste oomide vastu? :D

Ma kommenteeriks seda esialgset probleemi, et äkki on nikli allergia? Fasttechist tellides on paljud kurtnud, et nende müüdav Kanthal on tegelikult nichrome ja kui on nikli allergia, siis võib vabalt sellest olla. Kas on võimalik, et see 2,2 oomine traat on teisest materjalist?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühest hiljutisest uuringust:

The risks associated with using e-cigarettes also seems to vary depending on the flavouring, and different devices.

http://www.dailymail.co.uk/health/article-3073502/E-cigarettes-lead-chronic-lung-conditions-Vapour-gadgets-disrupts-cells-way-tobacco-smoke.html

 

Kopsuemfüseemist eesti keeles http://inimene.ee/k/kopsuemfuseem

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm

Äkki peaks ka arsti poole pöörduma, et mingid uurignud teha ja äkki saab diagnoosi.

Krt mingi info kuskil peaks juba levima kui haigusi põhjustab.

Sellele peaks ikka jälile jõudma mis teema on ... kas mingis osas (traadis, maitsetes, vatis mis iganes) probleem, auru koguses või üldse vapimises.

Ausalt mind on see teema küll hetkel natuke muretsema pannnud.

 

Comp mitu ml päevas sa subohmiga umbes/keskmiselt läbi aurutasid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, aga kuidas sa probleemi ikka lahendad muidu? Hakkadki igasugu võimalusi eemaldama järjest. Eks ta erinevate aurustajatega raske jah. Aga hommikul 10ml pudel täis, õhtul näha, palju sellest alles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Comp "ülekuulamine" selle pärast, et selline mitme kasutaja sama sugune probleem paneb muretsema.

Ei kuula üle paha pärast.

 

Küsisin kogust, et äkki on üle tarbimine. Samas mis asi on üle tarbimine ja kus on piir? Kas see on individuaalne või on tõesti mingi piir olemas millest edasi hakkab osadel organism tõrkuma.

Sealt edasi kas see võib olla selline asi mis ka teistel aja jooksul koguneb ja ka mingi hetk sama jama tekib või on see nö. hetke koguste ja inimesega seotud ning tekitab ajutise reaktsiooni.

 

Kõik hullem on see, kui peaks selguma, et pika kasutamisega võib kõigil sama jama tekkida ja tulemused ravimatud :( .
 

Ma ei tea kas sa arsti juures käisid aga kui ei käinud äkki oleks mõtekas käia?

Sealt edasi info/tulemuste avaldamine on muidugi selline tundlik teema juba.


NB! Positiivne on, et suust kopsu tõmbama hakates nagu ma aru sain probleem lahenes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anyway ... katsun ise mingi aeg plaani võtta ja arsti jures ära käia ning lasta kontrollida kopse.
Parem karta kui kahetseda.
 

On juba aastaid (4+++) aurutatud ja kui midagi paha tekib siis mingid märgid võiks äkki juba olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...