Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Keegi välismaiseid foorumeid ei loe? Kui meil juba mitmel inimesel sarnased sümptomid välja löönud, siis võiks eeldada, et sellest peaks ka mujal kindlasti juba juttu olema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul siin sügisest saati vahelduva eduga köha nüüd . Olen proovinud subtanki 0,5...1,5 ohmi , aeraotanki ja mow-d 1..1,5 ohmi ,  kayfuni 1 ohmi ringis , aqua V2 0,5...1 ohm. Proovitud erineva kangusega ja VG-PG suhetega vedelikke . Isegi vahepeal olin veidi aega analoogi peal.  Ausalt öeldes probleem ikka alles. Käisin ka arstil : selle ajaga tehtud kaks röngtenit , vereanalüüsid ja mõõdetud kopsude difusiooni - nende põhjal mingit probleemi pole. Perearst diagnoosis brohniidi ja kopsuarst kahtlustas ühe ravimi kõrvalmõju. Kuna hetkel veel lahendust pole , siis tegelen edasi.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul siin sügisest saati vahelduva eduga köha nüüd . Olen proovinud subtanki 0,5...1,5 ohmi , aeraotanki ja mow-d 1..1,5 ohmi ,  kayfuni 1 ohmi ringis , aqua V2 0,5...1 ohm. Proovitud erineva kangusega ja VG-PG suhetega vedelikke . Isegi vahepeal olin veidi aega analoogi peal.  Ausalt öeldes probleem ikka alles. Käisin ka arstil : selle ajaga tehtud kaks röngtenit , vereanalüüsid ja mõõdetud kopsude difusiooni - nende põhjal mingit probleemi pole. Perearst diagnoosis brohniidi ja kopsuarst kahtlustas ühe ravimi kõrvalmõju. Kuna hetkel veel lahendust pole , siis tegelen edasi.

 

Mul üks töökaaslane oli mitu aastat nii, et kohe oli teada, kui sügis käes - vend hakkas köhima ja köhis kuni varasuveni. Kusjuures ta ei suitseta ega tee ka e-sigaretti. Lihtsalt lasi sellist vastikut köha kogu aeg. Kartsime juba, et varsti jalad ees minek :P. Ja nii oli 3 aastat vähemalt. Nüüdseks on tal see üle läinud, aga ei ole iga köha ainult suitsetamisega seotud, kindlasti on muid tegureid ka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

naine kurdab viimasel ajal, et haisen pidevalt alko järgi.. kuigi pole alkot joonud. kas asi võib olla pikemalt lahti seisnud (kylmkapis) niko ja baasvedelikud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

naine kurdab viimasel ajal, et haisen pidevalt alko järgi.. kuigi pole alkot joonud. kas asi võib olla pikemalt lahti seisnud (kylmkapis) niko ja baasvedelikud?

Salajoodik... :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väidetavalt võib VG vedelikus mingi elu küll tekkida ja kui seal midagi käärima on läinud, siis võib see alkolõhna meenutada ja isegi pisikeses koguses alkot sisaldada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leidsin hiljuti kapipõhjast ühe pooliku, 2013.a kukkunud tähtajaga Inawera VG baasi, aga see oli küll absoluutselt lõhnatu ja klaar, nagu päris.

Samas aga pikka aega seisnud poolikud tubakamaitsed haisesid küll jubedalt, hullemini kui pohma lebra järgmise päeva hommikul WCs :D

 

* * *

 

Mis võib juhtuda kui modi aku plahvatab tõmbamise ajal (mitte nõrganärvilistele!)
http://imgur.com/gallery/Ufukm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas sain õigesti aru, et 4nine ja tobh atty oli see plahvatuse alge? Kui jah siis ei imesta. 4nine on ka ainuke MOD millega olen saanud aku kuumaks pmst sekundiga (18650 samsung). Mul oli küll seal peal nautilus oma floating /spring 510 piniga aga piisas, et vajutada liiga kõvasti 4nine bottom switch-ile ja lühis oli olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisuliselt tekitab siis explõusionit liiga palju volte akust ja liiga väike takistus aurustil vms`?

 

Volte ikka 3.4-4.2 ... plahvatust tekitab pms lühis ... nõrgemate akude puhul ka liiga väikse takistusega coil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui terminitest rääkida, siis liiga suur aku sisetakistus, mis omakorda põhjustab liiga suure aku soojenemise pisema takistusega coili puhul.

Aga lihtsamalt rääkides vaata coili takistust, selle tähistame tähega R. Seejärel vaata palju aku ampreid talub, selle tähistame tähega I(suur i).

Aku pingeks võtame umbkaudu 4 volti, selle tähistame tähega U.

Valem on selline I = U / R ehk I = 4 / (coili takistus)

Kui selle põhjal voolu(I) välja arvutad ja see läheb lähedale aku taluvusele või ületab seda, siis pead kas parema aku ostma või suurema takistusega coili kasutama. See kehtib siis mehaanilise MODi korral, elektroonilisega pane MOD soovitud võimsusele ja vaata pinge(U) väärtust MODi ekraanilt, muu on sama(kes tähte närida tahab, siis palju keerulisem, aga kuna paljudel isegi Ohm'i seadusest arusaamisega probleeme on, siis ei hakka seda detailsemalt lahkama)

Share this post


Link to post
Share on other sites

üks näide lühises akust

lapsed, ärge tehke seda kodus järgi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas sain õigesti aru, et 4nine ja tobh atty oli see plahvatuse alge? Kui jah siis ei imesta. 4nine on ka ainuke MOD millega olen saanud aku kuumaks pmst sekundiga (18650 samsung). Mul oli küll seal peal nautilus oma floating /spring 510 piniga aga piisas, et vajutada liiga kõvasti 4nine bottom switch-ile ja lühis oli olemas.

http://www.reddit.com/r/Vaping/comments/37etgy/did_you_guys_see_this_mans_vape_rig_exploded/

 

https://www.facebook.com/ReallyRealEyez/posts/970277176358022?pnref=story

 

Linkide järgi paistvat nagu, et tüüp toppis 4nine peale justnimelt Nautiluse.

 

Edit: facebooki lingi all on päris kõva diskussioon, et vb tüüp genereerib üle ja tegelt toppis paukpadruniga laetud relvatoru omale suhu. Kahtlane ka see, et kätest pole ta pilte üles pannud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuttav käis täna oma liigesehädadega eriarsti juures ja see öelnud otse välja, et suitsetamise maha jätmine olnud vale otsus. Nimelt pidavat praktika näitama, et pikka aega suitsetanutele põhjustab loobumine põetavate haiguste ägenemist ning uute teket. Nüüd läheb tal rohtude peale rohkem raha kui varem suitsudele.

Vot nii :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul üks tuttav jättis ka suitsetamise maha. Peale seda koheselt tervis halvenes ja siis suri ära. Ta oli suitsu tõmmanud selleks ajaks 63 aastat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See kõlas nagu see lugu kui isa andis oma kingad pojale ja see need kahe päevaga ära lõhkus. Ja siis isa tõreles, et tema käis nendega 40 aastat ja poeg suutis need kahe päevaga ära lõhkuda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kogu füsioloogia on juba analoogi jaoks kohandunud, siis võib igasuguseid asju juhtuda. Inimimeseloom pidavat olema ju kõige kohanemisvõimelisem kiskja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kirjutasin siin teemas ka kunagi köhast. Coile, seadmeid ja vedelikke vahetades sai kohati parem, aga mitte hea.

Nüüd lõpuks sai vist lahenduse. Kui kasutan ainult VG baasi(pluss ca 5% vett, et liiga paks ei oleks), siis probleemi pole. Kuigi VG peale kolides oli kohe tunda, et paremaks läks, kadusid sümptomid lõplikult umbes nädala pärast. Ehk tundub, et mulle mingil põhjusel PG ei sobi ja probleem järjest süvenes, kuna seadmed muutusid võimekamaks ja hingasin seda järjest rohkem sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...