Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Ma olen paar nädalat alles e sigareti omanik ja mõned päevad tagasi hakkasin tundma, et hingamine kuidagi raske peale paari mahvi ja tahaks nagu kurgu puhtaks köhida, aga midagi välja ei tule. Kõri oleks nagu paistes või kops kinni, ei oska seletada. Panen sigareti käest, siis mõne minuti pärast kõik ok. Suitsetan momendil nicorexi shokolaadi-mindi, mboro ja skysmoke arbuusi segu. On kellegil kogemusi sellise teemaga? Ilgelt segab muidu nauditavat tegevust. Natuke eritub röga ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar nädalat teinud, siis vast kops puhastab end ja harjub uue asjaga. Samas võid lahjemat segu proovida. Mulle näiteks see shokomint ka igapäevaselt peale ei lähe. Vahelduseks võib seda popsutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures tegin praegu katse ja töitsin ainult skysmoke arbuusiga ja väga fine tundub praegu. Mida sellest järeldada võiks? Ma ei ole veel täpselt kursis mahlade teemaga. Tean, et VG on parem üldiselt :) aga mis mahl millest koosneb täpselt, ei tea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nicorex on 50PG/50VG

skysmoke on 75PG/15VG/10Etanool

 

VG ei ole parem vaid lihtsalt mõnele istub rohkem üks, mõnele teine. Isiklikult on jäänud mulje, et PG'ga on isegi vähem probleeme enamustel ja PEG400'ga veel vähem aga viimast ei julge enamus proovida ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen paar nädalat alles e sigareti omanik ja mõned päevad tagasi hakkasin tundma, et hingamine kuidagi raske peale paari mahvi ja tahaks nagu kurgu puhtaks köhida, aga midagi välja ei tule. Kõri oleks nagu paistes või kops kinni, ei oska seletada. Panen sigareti käest, siis mõne minuti pärast kõik ok. Suitsetan momendil nicorexi shokolaadi-mindi, mboro ja skysmoke arbuusi segu. On kellegil kogemusi sellise teemaga? Ilgelt segab muidu nauditavat tegevust. Natuke eritub röga ka.

mul oli alguses vist mingi sama jama. samuti sain alguses tihti üledoose :)

võimalik et kops alles harjub auruga või tõesti vedelikes mida kasutad on mingi probleem.

isiklikult mulle auru kogus enam nii oluline ei ole, peaasi et kõri laks korralikult tuntav on - ehk siis rohkem PG'd ja nikotiini vedelikes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, katsetasin siin erinevaid vedelikke poole ml kaupa.

Ja tundub, et nicorexi vedelikuga tekib kohe selline soe tunne kurgus ja tunnen nagu kerget turset ja hingamine muutub raskemaks. Skysmoke vedelikega tundub kõik ok olema. Peaks edaspidi siis PG-dele keskenduma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul piisab ainult sutsu panna nicorexi RY4 oma segule maitseks, kui hakkab lämmatama, aga lõhn on tal päris meeldiv(isegi väga) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul mingi tükk kurgus peale tõmbamist.. tuli välja et kurgunibu läheb paiste ja hakkab vastu puutuma...

Häirib, aga elab üle.

Või siis peaks see ~100ml vedelikku minema viskama ja VG-d proovima. (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Veritsevad igemed

Tubaka suitsetamisest loobumise kaasnäht mis viitab C-vitamiini vaegusele organismis.

 

Sain selle kätte :) Hambaarst soovitas osta KIN gingival hambapastat, see desifitseeriva toimega ning ka keelt harjaga nühkida.

Seega pean lisaks C-vit manustama.

 

EDIT: luksumise ja peavalu olen ka kätte saand. Liigne nikotiini kogus !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

* Veritsevad igemed

Tubaka suitsetamisest loobumise kaasnäht mis viitab C-vitamiini vaegusele organismis.

 

Sain selle kätte :) Hambaarst soovitas osta KIN gingival hambapastat, see desifitseeriva toimega ning ka keelt harjaga nühkida.

Seega pean lisaks C-vit manustama.

 

EDIT: luksumise ja peavalu olen ka kätte saand. Liigne nikotiini kogus !!!

Nii tuleb ju välja, et sigarettidest saab c-vitamiini kui suitsetamisest loobumine tekitab c-vitamiini vaeguse :D

Kusagilt ammusest ajast on meelde jäänud, et ühe suitsu tõmbamine võrdub mingi x koguse apelsinidega st. peale ühte suitsu on vaja nii palju vitamiine uuesti manustada kui palju sigarett hävitab. Kiivid on c-vitamiini pommid ja sidrunid ka. Need hambapastad on tootjate poolt hambaarstidele kinnimakstud reklaam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: luksumise ja peavalu olen ka kätte saand. Liigne nikotiini kogus !!!

Peavalu võib olla ka liiga vähesest nikotiini kogusest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: luksumise ja peavalu olen ka kätte saand. Liigne nikotiini kogus !!!

Peavalu võib olla ka liiga vähesest nikotiini kogusest...

Nyyd ei teagi siis.. kisun pulka, mõne aja pärast pea valutab. Siis kisun veel ja läheb üle? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siia võiks koondada e-suitsust kogetud kõrvalnähud-tervisehädad.

Endal tänasest täpselt kuu möödas kui sai tõrvapulk mahlamalaka vastu vahetatud. Nüüd olen täheldanud, et õhtuti ei tule enam und. Ennemalt läksin ikka pool üksteist-üksteist magama kuid nüüd (esiga) ja vahin telekat nii ühe-poole kaheni.

Teine häda mida nagu olen veel täheldanud on see, et peale pikka päeva tossamist muutub õhtul suu kuivaks kui tossu imeda. On see kuidagi nikotiiniga seotud või millestki muust, ei tea.

Unetus, lühike magamine ja hommikune näiline erksus on mulle tuttavad kunagisest suuremast suitsetamise mahajätmisest. Pole muidugi päris kindel, et tegu oli sama asjaga. Tookord oli lausa nii, et magasin 5-6 tundi, siis uni otsas, olin justkui ergas, kuid päeval nokkisin igal võimalusel teri. Üsna ekstreemselt.

 

Praegu on kah kuidagi vähem und vaja, aga siiralt loodan, et seekord pole tegu mingi järjekordse _näilise_ efektiga, vaid tõesti ei saa organismus enam nii palju tapjamürke, millest öösiti kosuda.

 

Veel mainin mõned tähele pandud kõrvalnähud:

1) esimesel nädalal, mil ma e-sigaretti tubakasuitsudega paralleelselt tarvitasin e. n.ö. sisse elasin, kogesin tavalisest sagedamini/ägedamini õhtuseid-öiseid kõrvetisi (asi, mis on mind aeg-ajalt piinanud enivei);

2) mõnel päeval teeb maitsemeel mulle esimest aprilli. Viskasin minema ühe karto, olles tekkinud kahtlase maitse tõttu veendunud selle väsimises. Panin uue, täitsin, immutasin -- sama kahtlane maitse! Siis jõin Red Bulli -- see ka mingi lake! Vandenõuteooriaid siiski heietama ei hakanud, vaid oletasin maitsemeele viga. Läks tunniga üle.

3) ja siis on veel see piinlik probleem, mis teil kõigil siin on vist. Et tahaks nagu igast e-cig-kama osta igalt poolt. Ja ostangi :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

See kolmas probleem muutub aja jooksul leebemaks :D(esiga)

Enne tuleb kõik sahtlid kraami täis osta, siis kui enam tõesti kuskile ei mahu siis muutub leebemaks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

3) ja siis on veel see piinlik probleem, mis teil kõigil siin on vist. Et tahaks nagu igast e-cig-kama osta igalt poolt. Ja ostangi :oops:

 

Endalgi oli algul nii ,et vaja kõike ikka osta õnneks see mure nüüd tõesti leebemekas läinud ja enamus asju olemas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma riistvara pole enam juurde ostnud, rahul olemasolevaga. kui saba annab, siis tuleb täiendada (Y)

 

mingeid anomaaliaid pole seoses suitsetamisega enam täheldanud

Share this post


Link to post
Share on other sites

3) ja siis on veel see piinlik probleem, mis teil kõigil siin on vist. Et tahaks nagu igast e-cig-kama osta igalt poolt. Ja ostangi

Täiesti nõus.

Posted Image

Ja mingi 7 pakki on hetkel teel veel :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...