Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Tühikõht ei ole siiani probleemi tekitanud, aga vahetasin vedelikku ja täna on okidoki. Pakun et vedelikus oligi asi. Vedelikuks oli mojito täna tavaline vanilje.

 

Sent from my LT18i using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii ma vist esimene inimene siin foorumis kellel PG vastu allergia.
3 päeva olen tõmmanud 100% puhast VGd, otsaesine on puhtaks läinud, käsivartelt hakkavad punnid kaduma.
Mis põhiline kurk ei ole hommikuti enam kähe nagu oleks iglus maganud :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul just vastupidi, muidu olen teinud PG'd peamiselt, nüüd prooviks sai VG vedelikke võetud. Nahk ja silmad hakkasid kuivama kohe, kurgus kähe ja peale tõmbamist ajab hullult janutama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

50/50 on minu jaoks viimane piir, puhas VG teeb mind väga uniseks :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin viimase suitsu 19.03.2012,  ~13.00 ajal. Mida märkasin, oli see, et jõhker väsimus tekkis. Samal õhtul vajusin juba kella 8-9 ajal magama. Paralleelselt lõpetasin ka kohvi joomise ja läksin üle rohelisele teele, mida joon siiani. Kohvidest maitsen Frappet vahetevahel elukaaslase tassist, kuid muidu enam ei joo. Esialgu, nö nädal-kaks olid sellised suuremad isud. Müslit läks päris palju. :D Kui suitsetasin, tõmbasin vaheldumisi KENT Surroundi (enne seda pruun Barclay/Kent) ja punast LD. Viimast selle pärast, et oli vahelduseks vahepeal mõnusalt kange. 
Pigem oli probleem psühholoogiline. Kui teised läksid suitsetama, oli raske mitte minna kaasa ning tegeleda millegi muuga. Umbes nädal, kui ma polnud enam teistega suitsetamas käinud ja ütlesin, et jätsin maha, küsiti, kas ma käin salaja tegemas. Kuna ma olin suhteliselt suure suitsuisuga tegelane, tundus see teistele uskumatu, kui maha jätsin. :D
Nüüdseks olen kokku vist 3-4 suitsu teinud.
Päris paljud räägivad, et tekib unetus ja kaal hakkab tõusma, kui maha jätta, kuid minul oli just kogu aeg väsimus ja kaalu küll juurde ei tulnud - söögiisu tõus oli ka lühiajaline. 
Seda paugu pealt maha jätmist ei kahetse. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks see kaal ole suhteline jah, peab toitumist jälgima. Endal sain varakevadeks pidama (2013 okt viimased suitsud) Juurde sai võetud tõesti pea 10kg, kuid nüüd peaks rohkem liigutama, siis saab vähemaks kah. Tegelt niigi, vaikselt hakkab tagasitõmbama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks see sõltub inimesest ka - inimesed on kohati anatoomiliselt ikka väga erinevad.
Aga soovitan kõigil maha jätta! :D Saaks selle elukaaslasele ka selgeks tehtud, oleks kõik ilus. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige suurem kõrvalnäht mida olen tähele pannud, on vingu suurenemine teiste analoogi tõmbajate kohta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures ma olen üks nendest kelle kaal ei liikunud kuskile poole. 
E-suitsetajad pahatihti muutuvad ka e-sigareti "jehoovatunnistajateks" suruks aga kõigile peale ja räägiks kui hea ikka on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laupäeval kadus hääl ja siiani pole tagasi tulnud :cry:. Kurk valus pole ja pahvida kannatab ilusti kuid kas mitte e-vedelikul polnud omadus limaskestasid kuivatada ja sellega võin oma põletikulistele häälepaeltele veel suuremat kahju teha :?: Igal juhul läheb hetkel juba viies päev ilma hääleta ja pole kusagilt tunda ka et ta tagasi tuleks :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on täitsa rändom jah. Mul sõbranna, tervislike eluviisidega ja kõik, oli 3 nädalat hääletu. Keegi ei tea miks, ainult sosistada sai. Pärast väga räiget pidu paar päeva hakka pihta. Mingi hetk tuli tagasi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean järgmise nädala lõpu poole poistele vähe lõhke asjandust õpetama, jama küll kui selleks ajaks häält tagasi ei saa. Kohaliku velskri juures siin käisin ja sain astelpaju-saialille õli mida kurku pihustada ning veel sudafedi ja trachitoli tablette. Nendega nüüd 2,5 päeva ravinud kuid tolku pole. Peaks vist antibiootikumide poole hoopis vaatama, äkki miski bakter hullab häälepaeltes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära ta ongi arvatavasti kondist(käisin kihnus puhkamas ja panin tuppa 19 kraadi- hää magada, linad ei kleepu kere külge :idea:) aga mind huvitab rohkem see, et miks ta tagasi ei tule :? Kas e-suitsu aur võib mõjuda kuidagi pärssivalt paranemisprotsessi (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat, mul tekivad ka kõrvalnähud juba. Ma lähen nimelt jube närviliseks kui e-sig ära kaob kusagile. Ei tea kas peaks arsti juurde pöörduma või antibiootikume neelama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul on neid 5 tk kogu aeg ümbritsemas (nii tööl kui kodus), kui ma vahepeal ainult nelja näen, hakkab vaikselt paanikahoog pihta, enne kui ülesse leian :D :D :D

raudselt seotud mingit uut tüüpi kõrvalnähuga.  (psühho) 

igal juhul haige värk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat, mul tekivad ka kõrvalnähud juba. Ma lähen nimelt jube närviliseks kui e-sig ära kaob kusagile. Ei tea kas peaks arsti juurde pöörduma või antibiootikume neelama.

xanax aitab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin omale ühe potsiku ilma nikota eukalüpti vedelikku, kimun seda, äkki aitab. Lugesin, et arsti juures käiakse ka inhhalaatorist eukalüpti õli aure hingamas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin Xsanaxit. Nüüd ei leia enam ka rahakotti, korteri võtmeid ja autot üles. Sai vist vähe palju krõbistatud.

pakki ei tasu võtta, kui tervet ei suuda, siis võta pool 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...