Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

tegelikult on PG'l ka päris head antiseptilised omadused seega on aurustajatel teoreetiliselt parem suuhügeen kui ülejäänud rahval :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelikult on PG'l ka päris head antiseptilised omadused seega on aurustajatel teoreetiliselt parem suuhügeen kui ülejäänud rahval :lol:

väga hea märkus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõht lahtisevõitu juba 5. päeva. Ei ole üledoos, ma ise arvan. Miski vist puhastab ennast.

Mida sul seal 5 päeva puhastada on?

Viska paar enteroli sisse ja elu läheb edasi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõht lahtisevõitu juba 5. päeva. Ei ole üledoos, ma ise arvan. Miski vist puhastab ennast.

Mida sul seal 5 päeva puhastada on?

Viska paar enteroli sisse ja elu läheb edasi

Rannahooaja puhastuskuur :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõht lahtisevõitu juba 5. päeva. Ei ole üledoos, ma ise arvan. Miski vist puhastab ennast.

See on siiski üledoos, mao jaoks - tossamise ajal ära neela sülge alla, pärast lõpetamist loputa suu. Võid juua ka kanget kohvi, et seedimine kiiremini puhtaks saaks. Mõnel on abi ka ajutiselt ainult VG peale minekust ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris hull on see aastaid kestnud analoogide tirimise mahajätmine: pinnapealne uni, depressiivne meeleolu, mõtlemisvõime ja teotahe puuduvad, meeleolu kõikumised... (relv)

Teise päeva magasin pmst diivanil sügavas unes maha, sest puhtfüüsiliselt ei suutnud mitte midagi teha. Öösel oli siis uni hõre, enamuse ajast praktiliselt ärkvel.

Lugesin kusagilt, et osadel inimestel aitab suitsetamine depressiooni maskeerida ja mahajätmise korral on neil 25% suurem tõenäosus tõsisesse deprekasse langeda. Depressiivsed nähud võivad kesta pool aastat peale suitsetamise mahajätmist (psühho)

Helgest küljest vaadates: täna jookseb viies päev ja ööuni oli juba enam-vähem, päeval oli isegi veidi teotahet. Abiks on nikoreksi ego ja keskmise tugevusega mahlajoogid. Loodame, et see ainuke ego aku vastu peab, sest SVD on alles postis ja riiulitäis 18650 akusid juba kodus ootel... (esiga)

Analooge pole enam tirinud, põhimõtteline värk.

Aidake pöialt hoida (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris hull on see aastaid kestnud analoogide tirimise mahajätmine: pinnapealne uni, depressiivne meeleolu, mõtlemisvõime ja teotahe puuduvad, meeleolu kõikumised... (relv)

Teise päeva magasin pmst diivanil sügavas unes maha, sest puhtfüüsiliselt ei suutnud mitte midagi teha. Öösel oli siis uni hõre, enamuse ajast praktiliselt ärkvel.

Lugesin kusagilt, et osadel inimestel aitab suitsetamine depressiooni maskeerida ja mahajätmise korral on neil 25% suurem tõenäosus tõsisesse deprekasse langeda. Depressiivsed nähud võivad kesta pool aastat peale suitsetamise mahajätmist (psühho)

Helgest küljest vaadates: täna jookseb viies päev ja ööuni oli juba enam-vähem, päeval oli isegi veidi teotahet. Abiks on nikoreksi ego ja keskmise tugevusega mahlajoogid. Loodame, et see ainuke ego aku vastu peab, sest SVD on alles postis ja riiulitäis 18650 akusid juba kodus ootel... (esiga)

Analooge pole enam tirinud, põhimõtteline värk.

Aidake pöialt hoida (õlut)

(Y) [pöialt]

(esiga) [hoiab]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aidake pöialt hoida (õlut)

Pöialt hoiame kindlasti, aga tundub, et siin on miskit mäda. Ehk peaksid kangema vedeliku võtma? Organism tahab ju tavapärast nikotiini doosi saada (esiga)

Endal oli 35 aastat analoogi, 2 pakki päevas, mahajätmise katsed olid kadunud päevad elust (samad sümptomid, mida kirjeldad). Üllatuslikult läks digipööre valutult ja praktiliselt kõrvalnähtudeta (18 mg)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inimesed ikka erinevad. Minul polnud mingit vahet. L6hnu tunnen jah paremini ja ei r6gasta hommikul kraanikaussi t6rva, muu sama. Mingit ulmemuutust ei koge, pigem tahaks praegu yhe kange suitsu ette visata, kuna iclear16 on vist juba tuksi minemas ego akudele andmas plikapeeru, minivivi sama, viimane kohe koolemas t3 otsas momendil, lurin taga. Vaatab, kas jaksan singa tellimuse 2ra oodata.

 

Ahjaa, suitsesin palju kuskil 20 aastat.

post scriptum: joomine toob hea une (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaaegu sama siin. Staaži tossajana ainult 30.

Üleminek valutu, kuigi polnud eesmärgiks suitsust täielikult loobuda.

Paar päeva tegin paralleelselt - siis muutus tavasuits vastikuks.

Soovitus alguses kangemast peale hakata ilmselt pädeb (enesepiinamisega pole mõtet ju tegeleda).

Ise hakkasin 18mg-ist. Doseerimine alguses tiba keeruline, kuna"ühe suitsu" kogust ei oska määrata.

Pisikesed ületõmbamised kipuvad ikka tulema.

Nüüd paar kuud sellest möödas ja üle 12 mg-i ei sobi kohe kuidagi.

Kuna pole põhimõtteline tavasuitsu vältija, siis aegajalt olen ikka proovinud,

Pool suitsu on maks, mida olen suutnud sisse kimuda. Pärast on tund aega karjuv hambapesu vajadus.

Aga sulle pöidlad ikka pihus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma alustasin nikoreksi kangema mahlaga, mis pani mul pea ringi käima, südame pekslema ja võttis ajutiselt ka põhja alt ära.

Joomine toob tõesti hea une aga selle hinnaks on automaatne ärkamine pärast 6 tundi kestnud und :D

Täna on juba parem olnud, seesama kange mahl kergelt lahjendatuna mõjub päris hästi. Lõhnataju paraneb, söögiisu ka, ärgates ei öögi köhida...

Muuseas, mis kohad veel tartus nikotiiniga vedelikke müüvad? Flavorshopis paistsid ainult õhuvärskendajad olema...

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda kah veel, et õlatunne kasvõi siinse foorumi kaudu annab palju juurde.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muuseas, mis kohad veel tartus nikotiiniga vedelikke müüvad? Flavorshopis paistsid ainult õhuvärskendajad olema...

Õhuvärskendajad??

Võta Inawera baasi ja maitsed juurde (Vitamiini Selver)

Võru tn alguses Skysmoke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pidasin silmas nikotiiniga vedelikke. Võtsin vitamiini selverist baasi ja aroomi aga kõik on nikotiinivaba.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle jätan meelde :D

Rääkisin kenasti vene keeles aga seda pisiasja küsida ei taibanud.

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pole õnneks endal mingeid nähtusid elektroonilise peale üle minnes esinenud. Ei kõrval- ega võõrutusnähtusid. Kuivalt maha jätmist proovides oli küll pidevalt tunne, et midagi on puudu, selline pidev ärevus oli sees, et midagi tuleks teha. Sellest ka pidev ärrituvus ja püsimatus, mis segas keskendumist. Praegu juba on tihti olukordi, kus pool päeva võib ilma aurutamata olla ning sellist vajadust ei ole, nagu suitsuga oli, et üle kahe tunni ilma olles oli vaja pläru ette panna, maksku mis maksab. Suitsetaja staaži oli mul üle 20 aasta ja e peale üle minnes jätsin päevapealt tavasuitsu maha. Peale seda olen proovinud 2 korda teha, kuid üle 3 mahvi pole kannatanud, vastik on. 18 mg tõmban algusest siiani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pole õnneks endal mingeid nähtusid elektroonilise peale üle minnes esinenud. Ei kõrval- ega võõrutusnähtusid. Kuivalt maha jätmist proovides oli küll pidevalt tunne, et midagi on puudu, selline pidev ärevus oli sees, et midagi tuleks teha. Sellest ka pidev ärrituvus ja püsimatus, mis segas keskendumist. Praegu juba on tihti olukordi, kus pool päeva võib ilma aurutamata olla ning sellist vajadust ei ole, nagu suitsuga oli, et üle kahe tunni ilma olles oli vaja pläru ette panna, maksku mis maksab. Suitsetaja staaži oli mul üle 20 aasta ja e peale üle minnes jätsin päevapealt tavasuitsu maha. Peale seda olen proovinud 2 korda teha, kuid üle 3 mahvi pole kannatanud, vastik on. 18 mg tõmban algusest siiani.

ma tõmban kah 18mg/ml pidevalt, kuid on ka päevi, kus tahaks rohkem pahvida ja siis 0 vedelikuga pooleks :) saab rohkem tõmmata, Alguses oli see, et sai ülemanustatud ehk siis suulagi oli paks kuidagi, aga nädala möödudes läks kõik juba omarada. Jätsin maha päevapealt kui Hamell mulle siis kinkis ühe komplekti. Pläru hais otseselt ei häirigi, kui mingit jama keegi ei tõmba lähedal, kuid aga häirib konihais, mis tuleb siis kaubanduskeskuste või kuskilt prügikastide juurest. Ei ole mõtteski enam analooge tõmmata (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olge meheks, kes pöialt hoidsid (Y). Sellest foorumist oli kõvasti abi!

Täna möödus teine rahulik öö. Aastaid pole nii sügavat ja kosutavat und saanud. Täitsa lõpp ikka mida sigarettides sisalduv ainete kokteil organismiga teeb :( (eriti veel kombineeritult õhtuse dringiga). Meeleolu on positiivsele lainele stabiliseerunud, füüsiline jõud tagasi ja kütusekulu on tõusnud kolmele milliliitrile lahjale segule päevas (algul oli nii vilets olla, et ei suutnud pikemaid suutäisi tõmmatagi). Õnneks on vähenenud ka isu õhtuse alkoholi järele (psühho). Analoogid pole mõttessegi tulnud ja hais häirib.

Nüüd ootan kannatamatult oma SVD setti, mis pole veel singapurist liikuma hakanud ja plaanin viimase aja arengute valguses omale liitri jagu mahlajooki külmikusse varuda. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on lihtsalt mitu maast laeni jahekappi ;)

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, vahepeal olid higistamise hood, lihasvalud (selline tunne nagu oleks grippi jäänud), äkilised meeleolumuutused, algatusvõime puudumine, kurnatuse tunne ja mida iganes veel. Ja seda kõike kolmandal nädalal. Kõige rohkem häirisid lihasvalud. Leidsin netist mingi meditsiinilise uuringu, mille andmete kohaselt kaasnevadki suitsetamise lõpetamisega põletikulised protsessid organismis (seletab lihasvalusid). Leevendada aitas ibuprofeen ja rohke veejoomine (õlut)

Tänud kõigile, kes pöialt hoidsid (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...