Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Küsin kuidas teil kogenutel siis jookidega on, mulle ei istu enam õlu näiteks. Ennem oli nagu õlu ikka, aga nüüd jood ja humalamaitse käib liialt üle, maitse nagu oleks saunakerisele õlut valanud. See on ainuke kõrvalnäht mille üle olen mures, õlu mulle meeldis väga ja valmistan seda ise kah kodus, ei tahaks loobuda sellest, muidu peab hakkama puskarit ajama.

lugesin 3 korda su teksti, aga ma ei näinud kysimust

kus on kysimus? (lamp)

 

muideks kysimused lõppevad kysimärgiga -->?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin kuidas teil kogenutel siis jookidega on, mulle ei istu enam õlu näiteks. Ennem oli nagu õlu ikka, aga nüüd jood ja humalamaitse käib liialt üle, maitse nagu oleks saunakerisele õlut valanud. See on ainuke kõrvalnäht mille üle olen mures, õlu mulle meeldis väga ja valmistan seda ise kah kodus, ei tahaks loobuda sellest, muidu peab hakkama puskarit ajama.

Mul vastupidi, kui joon (alkoholi ilmselgelt), siis enam e-sigaret ei ahvatle. Kaineks saan, siis pahvin jälle täie rauaga. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin kuidas teil kogenutel siis jookidega on, mulle ei istu enam õlu näiteks. Ennem oli nagu õlu ikka, aga nüüd jood ja humalamaitse käib liialt üle, maitse nagu oleks saunakerisele õlut valanud. See on ainuke kõrvalnäht mille üle olen mures, õlu mulle meeldis väga ja valmistan seda ise kah kodus, ei tahaks loobuda sellest, muidu peab hakkama puskarit ajama.

Mul vastupidi, kui joon (alkoholi ilmselgelt), siis enam e-sigaret ei ahvatle. Kaineks saan, siis pahvin jälle täie rauaga. (esiga)
soovitan pöörduda arsti poole (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole vast nii hull probleem. Tegelikult on asi nii, et viskit juues ei teki enam e-sigaretiga seda niiöelda kanget "kurgutunnet". Justkui hingaks tavalist õhku sisse. See on ka põhjus, miks ei ahvatle joogisena tegema. Eks see ilmselt sellepärast nii on, et viski hakkab rohkem kurgule (paneb õhetama), kui elektroaur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole üks teist seganud, aur alko kõrvale meeldiv ja vajalik. Mis konkretselt õllesse puutub, siis meeldib endiselt. Kui midagi üldse muutunud on, siis tulevad erinevate õllede maitsed vast kergemini esile.

(õlut)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole vast nii hull probleem. Tegelikult on asi nii, et viskit juues ei teki enam e-sigaretiga seda niiöelda kanget "kurgutunnet". Justkui hingaks tavalist õhku sisse. See on ka põhjus, miks ei ahvatle joogisena tegema. Eks see ilmselt sellepärast nii on, et viski hakkab rohkem kurgule (paneb õhetama), kui elektroaur.

asi pole viskis, asi on lihtsalt alkoholis.

sellepärast joogisena lähebki rohkem vedelikku ja tahaks kangemat. sama on ka tavasuitsuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viina kõrvale kannatab tõmmata küll, aga jah mida maitselisem alkohol, seda mõttetumaks muutub. Maitse ei tule üldse välja, kas keegi pole proovinud kangemat maitse segu teha joogi kõrvale? Kurgulaksu nii või naa ei saa, aga maitse võiks säilida. Ise teen muidu mint ja mentoole, nende maitse läheb küll kaduma, puuviljad mulle eriti ei istu ja ei oska kommenteerida(magusad minu jaoks).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viina kõrvale kannatab tõmmata küll, aga jah mida maitselisem alkohol, seda mõttetumaks muutub. Maitse ei tule üldse välja, kas keegi pole proovinud kangemat maitse segu teha joogi kõrvale? Kurgulaksu nii või naa ei saa, aga maitse võiks säilida. Ise teen muidu mint ja mentoole, nende maitse läheb küll kaduma, puuviljad mulle eriti ei istu ja ei oska kommenteerida(magusad minu jaoks).

olen kangemat kyll teinud, aga tuleb meeles pidada, et hommikul pead kohe uue tegema, kui kaineks oled saanud :lol:

väga, väga kange on muidu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul eile ja üle-eile veidrad peavalud. Õigemini ei olegi peavalu vaid pigem kuppel nagu tuikab vms.

Samas olen ka täitsa alguses omadega ja eks neid veidrusi tule ette igasuguseid kuniks ma oma rütmi ei ole kätte saanud.

Teisel päeval veel tundsin oma Hesburgeris maitseid, mida varem ei ole täheldanud. Ei jõua ära oodata, millal saan teada kuidas maailm maitseb/lõhnab :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vett läheb mul anyway kontoris, ma julgeks väita, et nii 3-4 liitrit ehk päeva jooksul =)

  Ehitasite kontori sauna või?  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vett läheb mul anyway kontoris, ma julgeks väita, et nii 3-4 liitrit ehk päeva jooksul =)

  Ehitasite kontori sauna või?  
think.gif

 

 

Harjumusest. Ma kunagi võitlesin mingite jubedate ärevushäirete ja paanikahoogudega ja sellest ajast jäänud harjumus juua palju vett ja vahtida kõvasti stand-up comedy't :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures olid minul kunagi samad asjad ärevushood ja kartus, muidugi oli see sel ajal, kui järsku joomise maha jätsin nüüd 6 aastat kaine olnud juba (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures olid minul kunagi samad asjad ärevushood ja kartus, muidugi oli see sel ajal, kui järsku joomise maha jätsin nüüd 6 aastat kaine olnud juba (Y)

Ma ka see periood ei joonud ei alkoholi ega isegi kohvi. Saatsin ropu sõimu saatel SINNA ka arsti kirjutatud tablakad ja ravisin ennast Enya, viiruki, vanni ja stand-up comediga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõhnadega on nii ja naa. Pisar tuli suvel silma kui peale kümneid aastaid tundsin 24/7 niidetud heina ja aasalillede lõhna. Samas otsustasin välipeldiku majast kaugemale viia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul eile ja üle-eile veidrad peavalud. Õigemini ei olegi peavalu vaid pigem kuppel nagu tuikab vms.

Normaalsed võõrutusnähud. Mul tulid lisaks füüsiline nõrkus, lihasvalud, palaviku moodi tunne ja äkilised meeleolu kõikumised. Ibuprofeen ja rohke joogivesi päästsid. (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sul Hans oli üks tõlge postitatud võõrutusnähtudest, ei suuda seda leida. Mul omal esmased, eespool kirjeldatud nähud puudusid, küll aga tabas mind kuskil 100 ndal päeval enneolematu ükskõiksus ja otsustusvõimetus. Olles väikeettevõtja, tundsin seda lausa rahakotist. Sinu postitusest saabus selgus ja edasi oli lihtsam. Tänud sulle.

 

PS. Kas sa ise samasse auku ei kukkunud, vahetasid rõõmsa avatari musta vastu ja postitustest kadus optimism mis on nüüd vaikselt tagasi tekkinud. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ise samasse auku

Einoh, käesolevas teemas eespool kirjeldasin küll algatusvõime, teotahte ja entusiasmi puudumist. Miski nädal-kaks pärast e-popsamise alustamist (jätsin tavalise tubaka tunnipealt) tekkis järsku täielik ükskõiksus, apaatia, letargia. Paar-kolm päeva läksid mahakandmisele, sest suutsin need vaid diivanil lesides surnuks lüüa. Avastasin ka, et ibuprofeen leevendab. Mingi ametliku meditsiiniuuringu kohaselt esines paljudel suitsetamisest loobujatel organismi süsteemset põletikku. Selle vastu on kõige efektiivsem NSAID (mittesteroidne põletikuvastane ravim).

Hiljem oli veel analoogseid "hoogusid" aga need möödusid minu mäletamist mööda maksimaalselt pooleteise kuuga.

 

Hilissügisel andsid endast (taaskord) märku ärevushäired ja raske kliiniline depressioon, mida, nagu selgus, olen vahelduva eduga aastaid põdenud. Kuna me abikaasaga samuti ettevõtjad, ei saanud enam sellist pendeldamist lubada ega taluda. Doktor andis kommi ja praeguseks on sellega kõik klaar.

 

Retrospektiivis tuleb välja, et sel aastal sai vabanetud mitmest pahest: suvel läks suitsetamine ja sügise lõpul ka napsutamine. Kohvi tarvitan äärmiselt mõõdukalt ja piimaga. Eks kofeiin ja nikotiin ole mõlemad neurotoksilised ja annavad oma panuse ka liigse ärevuse tekkimisse. Alkohol jällegi lõõgastab ja tekitab kehas väga meeldiva heaolutunde. Kahjuks võrdub see hea tuju laenamisega homse arvelt räige intressiga. Nagu SMS-raha või miskit.

Ebareeglipäraselt on mu kehakaal suvest saadik 12 kg langenud.

 

rõõmsa avatari musta vastu

Mulle lihtsalt meeldis see rammsteini vend hard-core suruõhuhaamriga :D

Riigivõimu ja jewroliidu vastu pole mul optimismi kunagi olnudki, muidu aga olen enamjaolt positiivne :mrgreen:

 

ei suuda seda leida

See on ju lausa sticky: http://foorum.e-suits.eu/e-sigaretiga-alustamine-suitsetamisest-loobumisel-t581.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kõrvalnähud on lisaks, soojem esik, pole tubakapuru köögis ja naine ei vingu, et tikutopsid kaovad :-)

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...