Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Vahe on selles, et tubaka suitsetamine ei anna sulle mitte midagi, võtab aga kõik (tervis, raha, lõhnataju, erksus jne jne)

E-sigareti suitsetamine ei anna samuti midagi, aga ei võta ka ja jätab kõik head asjad alles :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul viskab uue eVic'uga justkui mingi tüki kurku. Mingi hetk kaob ära küll.

SkySmoke pulgaga seda ei olnud. Mis toimps? :P

 

Ja no kolmas päev nüüd auru peal ja METTTTSIK söögiisu on tekkinud. Käsiteldamatu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka minul viskab vahetevahel ,,tüki,, kurku, ei oska öelda.

Endal kehakaal püsib stabiilne, kui alati võiks trennikogused suurendada jah.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul siuke tunne, et see "tükk kurgus" on paistes kurgunibu...

mul on see kogu aeg, see oli enne E-d.

peaks laskma väiksemaks lõigata, tegelikult oleks pidanud seda tegema koos mandlite eemaldamisega, mul see suht pirakas (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tava suitsuga ei olnud...igaljuhul siin forumis lugedes räägivad inimesed, et see vedelik paneb igemed veritsema ja kurgu nibu paistetama, lisaks tekitab kõrvetisi. Nikotiini tõttu väidetavalt.

Mis kopsudega siis veel teeb? Aasta pärast need ka räbalad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tava suitsuga ei olnud...igaljuhul siin forumis lugedes räägivad inimesed, et see vedelik paneb igemed veritsema ja kurgu nibu paistetama, lisaks tekitab kõrvetisi. Nikotiini tõttu väidetavalt.

Mis kopsudega siis veel teeb? Aasta pärast need ka räbalad?

hakka siis suitsetama (esiga)

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

See pilt ikka väga tagasihoidlik suitsu kohta =) Still, what gives? Miks need igeme-keele-kurgu-söögitoru ärritused? =)

ei tea,ma pole arst, vaid arsti poeg
Johhaidii, mina ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu seebikas kohe! Kes kelle poeg, kes tütar :D Nii või naa, pakun, et mõnedki siin teaksid üksteist aga foorumi anonüümsus segab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis söögitoru ärritused jms. sedalaadi värk tulevat sellest kui clearost kogemata vedeliku välja imed ja alla neelad... (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis söögitoru ärritused jms. sedalaadi värk tulevat sellest kui clearost kogemata vedeliku välja imed ja alla neelad... (öäk)

jah, tuleb loputada rohke (õlut):idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis söögitoru ärritused jms. sedalaadi värk tulevat sellest kui clearost kogemata vedeliku välja imed ja alla neelad... (öäk)

 

Ei usu, et iga veipi seansiga sealt omale miskit kurku tõmban. Tutikad clearod ka. Vbla liiga vänge siis. Peaks vatti maha kruttima ehk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muidugi ei saa välistada ka allergiaid VG või siis PG suhtes, rääkimata aroomiainetest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naine ei vingu, et tikutopsid kaovad :-)

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Kuna mo eit on teeküünlapede, siis ma sain pidevalt rosinasse selle eest, et kõik tikud jälle kõik otsas :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

naine ei vingu, et tikutopsid kaovad :-)

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Kuna mo eit on teeküünlapede, siis ma sain pidevalt rosinasse selle eest, et kõik tikud jälle kõik otsas :?

hea et neid syytamata kyynlaid mujale ei topitud (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pidevalt rosinasse

Ostnud talle see pika varrega gaasisytkari.

No see oleks ka millaski tühjaks saanud ja siis oleks jälle rosin ette võetud :cry:

Õnneks on see probleem nüüd lahendatud ja kui tikud otsas, siis enam mu pükse maha ei tirita (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pika varrega tsäks on ju täidetav. Selle jaoks on köögis riiulil balloon ja vähemalt jääb rosin terveks :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...