Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kaos

Segu tegemine

Recommended Posts

Hei,

Kui palju ma peaksin panema 100ml VG 12mg kangusega vedelikule maitset juurde et see maitse jääks selline keskmisest väheke tugevam? Plaanin omale tellida suuremas koguses ainult VG vedelikku ja teha endale poole aasta varu ette ära.

 

Tänud

Rasmus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei,

Kui palju ma peaksin panema 100ml VG 12mg kangusega vedelikule maitset juurde et see maitse jääks selline keskmisest väheke tugevam? Plaanin omale tellida suuremas koguses ainult VG vedelikku ja teha endale poole aasta varu ette ära.

 

Tänud

Rasmus

Maitsekontsentraati umbes 5ml

Share this post


Link to post
Share on other sites

See oleneb maitse kontsentraadist ka, mõni on kuni 5%, mõni 2-3%. Ise pead uurima ja parima maitse saad ikka proovides teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

puhta vg sisse peab ikka väga palju segama (mingi 20%) ja isegi siis ei tule mõned maitsed välja, kui aga panna mingi 10% törts PG'd juurde saab palju mõistlikuma kogusega hakkama (mingi 5%)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiire guugeldamise tulemusel ma ütleksin et võib kasutada küll, näiteks http://indyvaporshop.com/lorann-flavori ... trate.html - seal tundub et on täpselt sama asjaga tegemist.

Koogimeister kirjutab, et nad ei saa plastikuga väga hästi läbi seega võimalik, et pika peale võib mingeid jamasid tekkida. Samad on ta väga lahjendatud kujul lõplikus vedelikus. Eks tuleb katsetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin tuleb mängu mingi teema ka, et osad ained on neelamiseks OK, maohape tuleb nendega ilusti toime, aga sisse hingates võib kopsudega jamasid tekkida, seega kõik toidumaitsed kindlasti ei sobi. LorAnn'i kohta konkreetselt on ECF'is selline teema tehtud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-kodanik, ma ei suuda antud lingilt leida mitte ühtegi vihjet maitsevedeliku tegemise kohta. Mulle tundub see nagu tavaline mula evedeliku kokku segamise kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin Sillamäelt glütseriini kaks tünni 100 ml, huvitav, see, et peale seda kui tellisin, siis kohe kodulehelt maha võetud see. (psühho).

Nagu aru saan, et glütseriin segada maitsega ja ongi nikotiinivaba vedelik valmis?Mõni siin räägib, et 100 ml kohta läheb 5 ml maitset, mõni jälle, et rohkem läheb , VG puhul tuleb rohkem maitset lisada, muidu ei tule maitse välja.Tellisin igaksjuhuks 15 ml maitset ka.Naine tahab proovida nikotiinivaba VG vedelikku. :D Nüüd saab seda hirmsasti popsida.Kas muidu mu mõttekäik on õige selle kokteili segamisel?Mis arvate, kohalikud keemikud/kombinaatorid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuli Poolast 12mg kangusega PG-d ja sama VG-d, hunnik maitseid ja tühja 10ml taarat. Segasin siis suhtes 70-30 baasvedelikud 10ml taarasse ja sinna otsa 10 tilka maitset. Nii sai minu arust suht paras kraam. Nüüd mul neid 10 milliseid erinevate maitsetega pudeleid sahtel täis ja seal siis võtan ja kallan clearosse vastavalt mida tahan. Hetkel tundub päris njämma järgnev kooslus- umbes 70% tubakat - 20% maasikat - 10% minti, see kõik siis otse clearosse (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baasvedelikel parim enne vms ka peal.Huvitav, mis siis saab kui see tähtaeg täis saab.Milleks see vedelik digimuutuda võib. :roll: Külmkappi sügavkülma panema või (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teed mahlapulkasid :D

Kui siis, ainult vaatamiseks teen, kellelegi pakkuda küll ei julge, võin lihtsalt näidata kui täis mu külmkapp jäätistest on ja panen sellele suure taba ketiga ka külge (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhas PG pidi kuni 10 aastat sügavkülmas seisma, VG paar aastat :lol: . Kindlsti tuleks kõik ümber villida klaaspudelitesse ja väikse paisumisruumiga, et vesi saaks vabalt kristalliseeruda. Vg külmumistemperatuur pidi kusagil -18 ja VG-l -70 olema, nii et mahlapulkasid saab vist ainult vedela lämmastikuga teha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehniliselt võttes vg ja pg ei lähegi kunagi pahaks kui neid valgusest eemale hoida (valgus lagundab aega mööda) aga mingi aeg saab mikroobe piisavalt palju, et need kõlbmatuks kuulutada. VG ja PG jaoks pakutud 2 aastat usa farmaatsia ameti poolt on niiöelda "worst case scenario". Enamus purke peavad palju kauem vastu, kui kaua oleneb kui puhtalt see tehasest välja tuli ja kuidas hoitud on, mina ei ole mikrobioloog seega ei oska täpsemalt arvata. Säilivustähtajad kemikaalidel on pigem selleks, et uut purki on odavam teha kui välja uurida, et kas vana ikka veel kõlblik on. Puhtas nikotiinis võtavad ka bakterid mingi aeg üle aga selleks läheb nii kaua aega, et tähtaega pole määratud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...