Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Signatuuri bänner "X päeva ilma suitsuta" Eesti keeles

Recommended Posts

Kunagi oli teema et võiks olla Eesti keelne signatuuri banner, et X päeva ilma suitsuta vms. Hetkel ma seda teemat enam ei leia, sõna "bänner" ei lase otsing mingil põhjusel otsida ka, aga see selleks.

 

Igaljuhul leidsin ma eile õhtul mõned tunnid aega et oma PHP oskusi natuke meenutada ja tulemus sai esialgu selline:

 

Posted Image

 

Tegu on siis väga kiiruga kokku löödud versiooniga ja kindlasti ei ole see veel laiale kasutajaskonnale kasutuskõlblik. Küsimus on pigem selles kas endiselt on huvi sellise asja vastu, et on mul mõtet aega sellesse investeerida? Kui jah, siis võiksite jagada oma arvamust sellest mis tekst seal peal võiks olla jms. Kui keegi tahab aidata seda testida, siis võib ka teada anda, lehte kus oma andmed sisestada veel ei eksisteeri, aga saan andmed käsitsi andmebaasi lisada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice. Siis saan oma olematud oskused unustada ja loota sinule. (h2k)

 

Ma siin just üritasin paar päeva miskit tekitada aga midagi head ei tulnud välja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

selle investeeringu teksti võiks igaüks ise saada panna sinna :)

See on võimalik, aga ma pole kindel kas seda sinna üldse jätta. Kogu see jutt seal on põhimõtteliselt augutäide, ma ei viitsinud sellesse süveneda kui koodi kirjutasin ja mingit juttu oli vaja lihtsalt. Ma loodan et keegi äkki pakub välja mõistliku teksti sinna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas sul on arvestus suitsude kaupa või paki kaupa ja kas saab hinda ise määrata.

mul näiteks moblas app olemas, pm sama asja teeb mis allkirjas.

kirjas on täpselt samad andmed, aga siinsega säästatud vähem raha kui mobla omaga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas sul on arvestus suitsude kaupa või paki kaupa ja kas saab hinda ise määrata.

mul näiteks moblas app olemas, pm sama asja teeb mis allkirjas.

kirjas on täpselt samad andmed, aga siinsega säästatud vähem raha kui mobla omaga :)

V0.2 arvutab suits/tunnis täpsusega. On võimalik veel täpsemaks ajada, aga ma ei usu et on mõtet.

Paki hinna saab ise määrata.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

v0.3

 

Changelog:

Parandasin tundide arvutuse (vähemalt loodan)

 

 

Kas keegi on huvitatud selle testimisest?

Vaja oleks kuupäeva ja kellaega millal maha jätsid

Mitu suitsu päevas tõmbasid

Palju pakk suitse maksab

Need andmed võib mulle privaatselt saata või siia postitada. Vastu saadan phpbb koodi mille saab signatuuri lisada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võin ju seda testida.

 

07.02.2013 mingi ehk 18:00 sellest ajast pole siis yhtegi teinud

25 suitsu päevas

2.30.- pakk

 

e: selle aasta veebruar siis. reobanneril need kuupäevad teistpidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

im in

12.20.2012 kell 20.00

ca 25 suitsu päevas

pakk 2.80

avastasin, et hetke bänneril on paki hinnaks pandud 2.50, tyr kus ma nii odava hinna sain :lol:

tundub, et olen ka märkinud kiiruga valed kogused

Share this post


Link to post
Share on other sites

strohher ja jeesus188: Saatsin teile PS'id phpbb koodiga.

 

Oleks tänulik kui annaksite teada kui bänneril olevas infos midagi imelikku märkate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Selline vahe siis reobanneriga

Huvitav...

25 sigaretti päevas tõmmates peaks 47 päevaga tõmbama 1175

25 sigaretti päevas tõmmates tõmbad Sa tunnis 1,042 sigaretti, seega 18 tunniga tõmbad 18,756

1175 + 19 = 1194 sigaretti

 

1194 sigaretti / 20 (pakk) = 59,7 pakki

59,7 pakki * 2,30 paki hind = 137,31 EURi

 

Seega minu bänner tundub õigesti arvutavat või on mu teoorias kuskil viga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sul täpsem (Y)

 

kindlasti saaks veel täpsemini, aga keda huvitavad x komakohad, et eksida saaks summa/suitsuga 0,001% :)

Tegelt arvutabki rohkemate komakohtadega, tulemus on ümardatud 2 koma kohani.

 

Lugesin strohheri päevad ka kalendrist kokku ja see number paistab ka õige olema. Õhtul kell 18:00 peaks tal 48 päeva täis saama.

Mul on tunne et REOS'i bänner arvutab päeva täpsusega ja kuna ta kellaaega arvesse ei võta siis on tal juba 48's päev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haa, seega bye bye reobänner( see mul docsi tabelis)

 

nüüd oleks vaja see veel ilusaks mudida (Y)

Oleks jah. Üldiselt plaanisin teha mitu tausta varianti mille vahel saab kasutaja valida. Aga kõigepealt tuleb valmis teha leht kus saaks andmeid sisestada, üritan tänase päeva jooksul selle jaoks aega leida.

 

Endiselt ootaks ettepanekuid teksti osas mis seal bänneril on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No see reklaamipaus võiks ära jätta, selle isetegin asemele viskaks foorumi lingi alustuseks.

See on taustapildil ja see on lihtsalt augutäide hetkel. Nagu ma ütlesin, siis neid plaanin teha mitu erinevat ja siis saate selle ise valida. Olen selles osas ka päri et ühel variandil võiks olla foorumi logo vms.

Teksti all pidasin silmas seda vasakpoolset juttu "X päeva ja X tundi ilma bla bla bla". Ma usun et keegi sõnasepp suudaks parema teksti sinna välja mõelda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ilma suitsuta pole jah päris täpne, suitseme ju edasi. Peaks olema siis ilma tõrvata v vingugaasita vms.

Eks nuputame. Igatahes tänud, et viitsid tegeleda (Y)(Y)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ilma suitsuta pole jah päris täpne, suitseme ju edasi. Peaks olema siis ilma tõrvata v vingugaasita vms.

Just. Aga kui täpne olla, siis me ei suitse edasi, me aurame edasi :) Just see teebki asja keeruliseks, et meie keeles pole seda sõnagi olemas... Kuidas kirjutada meie keeles "Vaping exclusively"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaping exclusively võiks tõlkida "puhtalt e-sigareti peal" või "ainult e-sigaretti tarbinud"

Õnneks või kahjuks meil mingit keelevärdjat veel selle tegevuse kohta vist pole jah.

Kes rohkem krutskiga tahab siis "auru all".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...