Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Signatuuri bänner "X päeva ilma suitsuta" Eesti keeles

Recommended Posts

Kõlab lahedalt küll, aga see bänner peaks idee poolest motiveerima teisi ka loobuma suitsetamisest vms... See tekst peaks olema võimalikult lihtne ja arusaadav ka kuskil suvalises kohas ja teemast väljaspool. Keegi võibolla tahab seda bännerit kasutada ka mujal foorumites. See on muidugi minu arvamus.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

numbrid võiks rasvasemalt näha olla, st. rõhutatult

Hea plaan, kahjuks üsna keeruline või isegi võimatu teostada. See pildi peale dünaamilise teksti saamine on üsna limiteeritud funktsioon, aga katsun uurida kas kuidagi saaks...

 

reklaami asemel kasvõi meie foorumi logo

Ei viitsinud väga teemat lugeda enne postitamist? Kolmandat korda, see taustapilt on augutäide. Ma üldiselt kirjutan enne koodi valmis, et asi toimiks ja siis hakkan välimust vaatama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JazZ, ma ei tea piisavalt palju, et hinnata serveri resursi kasutust, aga äkki pole mõtet andmebaasi üldse kasutada? Iga kord kui päring tuleb pead nagunii uuesti arvutama ja pildi genereerima kui ma ei eksi. See minul praegu kasutusel olev võtab kuupäevad ja valikud BB koodist endast.

Sellest sõltumatult, kui tahad anda kasutajale natuke rohkem vabadust siis võiks vorm olla default valikutega täidetud aga seda tekti võiks saada muuta n: x päeva ja y tundi [textbox].

See muidugi lihtsalt uitmõte ilma kaalumata kas sul viitsimist on ja kui hea mõte selline vabadus on. Turva poolest vist ei tohiks olla probleeme kui võtad selle stringina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JazZ, ma ei tea piisavalt palju, et hinnata serveri resursi kasutust, aga äkki pole mõtet andmebaasi üldse kasutada? Iga kord kui päring tuleb pead nagunii uuesti arvutama ja pildi genereerima kui ma ei eksi. See minul praegu kasutusel olev võtab kuupäevad ja valikud BB koodist endast.

Sellest sõltumatult, kui tahad anda kasutajale natuke rohkem vabadust siis võiks vorm olla default valikutega täidetud aga seda tekti võiks saada muuta n: x päeva ja y tundi [textbox].

See muidugi lihtsalt uitmõte ilma kaalumata kas sul viitsimist on ja kui hea mõte selline vabadus on. Turva poolest vist ei tohiks olla probleeme kui võtad selle stringina.

Idee on huvitav, kui aus olla siis ma ei tulnud selle peale et kõik valikud pildi aadressi panna. Samas ma olen liiga palju aega raiskanud selle tegemisele juba, nii et otsast peale ei viitsiks ilma mõjuva põhjuseta hakata. Ma ei ole ka 100% kindel kas see lahendus meeletult efektiivsem on. Kui tahta veel lasta kasutajal endal määrata tekst mida bänner näitab, siis läheks see pildi nimi ikka kole pikaks. Seega ma arvan et andmebaasi kasutamine annab rohkem võimalusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas ma seda logo võin bänneril kasutada? Kelle käest luba peab küsima?

Posted Image

ufo käest, tema käes on laskemoon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu oma oleks vaja veits mudida, sest eile jäi pilk suitsuriiulile ja minu mark maksab 2.55.- Millal see muutus, ei tea, pole 2 kuud hindu vaadanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu oma oleks vaja veits mudida, sest eile jäi pilk suitsuriiulile ja minu mark maksab 2.55.- Millal see muutus, ei tea, pole 2 kuud hindu vaadanud.

Muutsin ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuda see number nüüd nii suureks läks....326 euri....kahekordne vahe eelmise numbriga võrreldes.....

 

edit: prsse, vaatasin sinu bännerit :lol:

Igatahes tänud, olen 27,50.- plussis (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuda see number nüüd nii suureks läks....326 euri....kahekordne vahe eelmise numbriga võrreldes.....

 

edit: prsse, vaatasin sinu bännerit :lol:

Igatahes tänud, olen 27,50.- plussis (Y)

Pole tänu väärt.

Tore kuulda et keegi plussis ka on, mina olen täiega hävingus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kuna ma pole suurem asi rahaboss, siis tirin oma T3-e, mis esimene ja ainuke, ning segan oma vedelikud ise kokku. Vedeliku pealt ongi see kõige suurem sääst. 10ml hinnaks tuleb jämedalt 1,5.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma peaks ka plussis olema, see on muidugi peaks, pole viitsinud täpset( igaks juhuks) rehnungi pidada :D Kui endale sisendada, et oled plussis, siis oledki (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ilmselt olen ka miinuspoole peal veel 3-4 kuud, kuna on vaja ju ikka erinevaid asju proovida :).

Aga teemasse kah - antagu aga kõva häälega märku kui tekkib võimalus banner veebitsi valmis seadistada. Ei hakka Jazzi peedistama järgmise käsitsi sisestamisega. Ma usun, et testimise jaoks on kasutajaid juba küllalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga teemasse kah - antagu aga kõva häälega märku kui tekkib võimalus banner veebitsi valmis seadistada. Ei hakka Jazzi peedistama järgmise käsitsi sisestamisega. Ma usun, et testimise jaoks on kasutajaid juba küllalt.

Mul ei ole kahjuks olnud aega viimastel päevadel sellega tegeleda, aga põhimõtteliselt on asi valmis. Vaja veel natuke testida ja vaadata et kõik ikka OK oleks. Veel oleks vaja ära otsustada kas oma foorumi kasutajanime soovitakse ka bänneril näha või ei ole see oluline?

 

Mul ei ole raske neid andmeid käsitsi andmebaasi lisada, seega kui huvi on siis anna teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

väike ot kysimus

kas see bänner mahub hv (allkirja)reeglitesse ja kui mahub, kas bänner yldse lubatud sealses keskkonnas?

kunagi oli mingi kamm nendega, vanaks jäänud, ei mäleta probleemi (psühho)

 

mul kama2 see kasutajanimi, sest muudes foorumites ma yldiselt ei käi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...