Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Signatuuri bänner "X päeva ilma suitsuta" Eesti keeles

Recommended Posts

Kasutajanimi on ilmselt liiast jah, samas oleksin ka huviline foorumi bännerile

Aga saada mulle:

Maha jätmis kuupäev ja kellaaeg

Mitu suitsu päevas keskmiselt tõmbasid

Palju suitsupakk maksab

Ja ma tekitan Sulle bänneri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazz, tänud koodi eest. Igaks petteks mainin ära - kell on praegu 21:18 ja lõpetamise kellaaeg sai pandud 19:00. banneri järgi on 1 tund üle päevade aga vist peaks olema 2 tundi kui ei arvestata kella keeramist sisse. Kui arvestatakse siis on mõistlik aga võibolla on serveri kell vana/muu aja peal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jazz, tänud koodi eest. Igaks petteks mainin ära - kell on praegu 21:18 ja lõpetamise kellaaeg sai pandud 19:00. banneri järgi on 1 tund üle päevade aga vist peaks olema 2 tundi kui ei arvestata kella keeramist sisse. Kui arvestatakse siis on mõistlik aga võibolla on serveri kell vana/muu aja peal?

Jep, panin ise ka tähele et kell on tunni metsas. Mul pole aega olnud vaadata millest see viga täpselt tuleb. Kindel on see et enne kella keeramist oli õige... Katsun leida mingi hetk aega ja vaadata.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pean mõtlema enda jaoks lahti selle mahajätmise aja, hetkel on see pandud selle järgi millal ma viimati reaalselt analoogi tarbisin, aga kui võtta selle järgi palju ma kokku olen hoidnud siis käesoleval aastal olen ostnud ainult 11 pakki suitsu. Esimese toss-pulga ostsin 10.01, taskus oli poolik sinine camel ja sellega ma käisin veel Spezzigi juures esimesel tretil järel, lõpuks mingi jooma käigus, kui ma aru sain, et mind ei suuda miski analoogi juurde tagasi suunata, kinkisin sõbrale. Kokkuvõttes olen hetkel dilemma ees kumba kuupäeva eelistada :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pikemas perspektiivis on tunnike-päevake siia sinna kaduvväike osa suurest pildist.

Seda küll, aga see asi võiks ikka enam vähem õiget infot näidata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda küll, kui juba andmed sees. Pidasin silmas, et ei näe põhjust higistada selle meenutamisega, et kas viimane suits oli kell 14:15 või 15:15.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, sain vist valmis. Bännerit saab teha aadressil http://sig.fastvape.eu

Foorumi logo on poolik kuna kui ma ta nii väikeseks tegin et tervena ära mahuks, siis oli tekst seal peal nii väike et see polnud loetav. Kui keegi suudab parema disaini valmis teha, siis andke minna ja võtke minuga ühendust.

 

Paluks siis neil ka endale uus bänner teha kes minu käest on bb koodi juba saanud, sest muutsin bänneri asukohta (mingil hetkel kustutan vanast kohast ära).

Kui keegi märkab et miskit on nihu, siis andke teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud ka minu poolt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, sain vist valmis. Bännerit saab teha aadressil http://sig.fastvape.eu

Foorumi logo on poolik kuna kui ma ta nii väikeseks tegin et tervena ära mahuks, siis oli tekst seal peal nii väike et see polnud loetav. Kui keegi suudab parema disaini valmis teha, siis andke minna ja võtke minuga ühendust.

 

Paluks siis neil ka endale uus bänner teha kes minu käest on bb koodi juba saanud, sest muutsin bänneri asukohta (mingil hetkel kustutan vanast kohast ära).

Kui keegi märkab et miskit on nihu, siis andke teada.

Kas varsti uut poodi oodata ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu meelest on selle pooliku logoga just väga BRO (Y)

(Õhtal koju lähen teen omale ka 'maakeelse' :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niih, sain vist valmis. Bännerit saab teha aadressil http://sig.fastvape.eu

Foorumi logo on poolik kuna kui ma ta nii väikeseks tegin et tervena ära mahuks, siis oli tekst seal peal nii väike et see polnud loetav. Kui keegi suudab parema disaini valmis teha, siis andke minna ja võtke minuga ühendust.

 

Paluks siis neil ka endale uus bänner teha kes minu käest on bb koodi juba saanud, sest muutsin bänneri asukohta (mingil hetkel kustutan vanast kohast ära).

Kui keegi märkab et miskit on nihu, siis andke teada.

Kas varsti uut poodi oodata ?

Kõik on võimalik ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi oma bänneri infot ka uuendab?

avastasin, et suitsud mida tõmbasin on nyyd 2.80 asemel 3€.

kas peaks jätkama mahajätmise hetkel oleva hinnaga või panema uue hinna ? (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi oma bänneri infot ka uuendab?

avastasin, et suitsud mida tõmbasin on nyyd 2.80 asemel 3€.

kas peaks jätkama mahajätmise hetkel oleva hinnaga või panema uue hinna ? (esiga)

No kui Sa poleks maha jätnud, siis maksaksid ju praegu 3 Euri, seega mina arvan et võiks uuendada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et teil elu mitte nii lihtne poleks siis korrektne oleks teha bannerlie lisa funktsionaalsus kus saaks kuupäevadega hinda tõsta. Ega aasta tagasi ei säästnud keegi ju tänast paki hinda :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Et teil elu mitte nii lihtne poleks siis korrektne oleks teha bannerlie lisa funktsionaalsus kus saaks kuupäevadega hinda tõsta. Ega aasta tagasi ei säästnud keegi ju tänast paki hinda :P

ma muideks mõtlesin koha sellele, aga ei hakanud seda siin kysima, mõtlesin et väga keeruliseks läheb ja kas yldse teostatav (psühho)

loomulikult oleks see väga 5 asi, kui asi teostatav (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on teostatav, aga läheks väga keeruliseks. Ja seda mitte ainult tegemise poole pealt, vaid ka kasutaja poole pealt. See eeldaks siis regamist, ehk siis kasutajakontot et igaüks ei saaks sinu andmeid muuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

regamine pole ju probleem. käiku jääb 2 versiooni: tavaline ja premium (nõuab kuhugile regamist, aga saad hind jooksvalt muuta)

Preemium on siis kuumaksuga? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

regamine pole ju probleem. käiku jääb 2 versiooni: tavaline ja premium (nõuab kuhugile regamist, aga saad hind jooksvalt muuta)

Preemium on siis kuumaksuga? ;)
einoh, yhekordse symboolse summa võin ju anda ;)

eeldan, et regamine peaks toimuma sinu poe keskkonnas, sulle see ju kasulik (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeldan, et regamine peaks toimuma sinu poe keskkonnas, sulle see ju kasulik (psühho)

Ei, neid kahte asja kindlasti sellisel määral ühendama ei hakka.

 

See kuumaksu teema oli naljana mõeldud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere üle pika aja. Kas keegi on sellest banneri "Loobu suitsetamisest" koodi jupist huvitatud? Kui ei, siis peagi see bänner kaob kuna ma ei näe mõtet seda üleval pidada. Kui on huvi, siis tee pakkumine privasse ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...