Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
bremann

Koolitaks Eesti klubisid/pubisid

Recommended Posts

Ma olen apteegis popsinud küll, kui naine lapsele mingeid ravimeid otsis. No problemo. Kuigi ma ennast mugavalt ise ei tundnud, paar matsu tegin nälja kustutamiseks. Apteeker ei teinud teist nägugi, kuigi nägi mind riiulite vahel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru teist... Mis te üritate teha kõik, et see igal pool ära keelataks? Muud te sellega küll ei saavuta. Hetkel on see iga asutuse oma asi kas lubab sul e-sigaretti tõmmata või mitte, viisakas oleks küsida. Kui te hakkate ülbitsema ja igal pool seda tõmbama, siis on kindel et keelatakse igal pool ka ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru teist... Mis te üritate teha kõik, et see igal pool ära keelataks? Muud te sellega küll ei saavuta. Hetkel on see iga asutuse oma asi kas lubab sul e-sigaretti tõmmata või mitte, viisakas oleks küsida. Kui te hakkate ülbitsema ja igal pool seda tõmbama, siis on kindel et keelatakse igal pool ka ära.

no päris nii võtta ka ei saa. Ma ikka yldjuhul kysin. See apteegi saaga polnud tõesi ilus. Samas kui hakata tähti närima, siis astmaatik peaks ka luba kysida. Aga see selleks.

Me siin oleme piisk ookeanis, nagu teada, siis otsustatakse brysselis, meie marionetid vaid täidavad käsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes võtaks vastu väljakutse teha keset apteeki :)

Kuna nikotiin on Eestis ravim, siis ei tohiks probleemi olla ju. Aspiriini võid ju apteegis krõbistada, miks siis meditsiiniseadmega ravimit manustada ei või? ;)

Just just (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ühinen siiski Jazz seisukohaga, ehk ei ole mõtet ülbitseda selle teemaga vaid võiks viisakaks jääda.

küsimine ei maksa midagi ja meelerahu huvides võib seda ka väljas teha kui vaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui kysimine ei maksa midagi, siis milleks kysida

 

pealegi kui öeldakse, et tohib teha, siis miks ma peaks vabatahtlikult välja ronima....mõtle natukene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma siiski arvan, et igale poole ronida ei tasu. Apteegi lollust kahetsen ja rohkem nii ei tee, kuigi see oli ainult paar kõssi aga siiski. Lapsele lasteaeda järele minnes panen malaka juba värava taga tasku näiteks. Toidupoes vorstileti ääres samuti nagu oleks suht imelik kimuda, etc. etc. Ehituspoodides aga olen tõmmanud küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma siiski arvan, et igale poole ronida ei tasu. Apteegi lollust kahetsen ja rohkem nii ei tee, kuigi see oli ainult paar kõssi aga siiski. Lapsele lasteaeda järele minnes panen malaka juba värava taga tasku näiteks. Toidupoes vorstileti ääres samuti nagu oleks suht imelik kimuda, etc. etc. Ehituspoodides aga olen tõmmanud küll.

Eks jah, kõik mis puudutab tervist, lapsi või toitu võiks viisakuse piires siiski tossu vabaks jääda. KUIGI on lubatud teha seda pmst kõikjal. Kellelgil ei tohiks kobisemist olla. Olen teinud isegi hambaarsti eesruumis kui aus olla. Kedagi teist polnud ja nii katsetamise mõttes kimusin kaks pikka kõssi :)

Ajas naerma küll :P Nagu väiksed lapsed: "vaata mis ma teen" :) Ehituspoes suht poognalt teeks, väljaarvatud leti ääres muidugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole küll teemasse klubid/pubid, aga... See, et jalutatakse mööda toidupoodi ja tossatakse oma e-sigaretti on küll liig, mis liig. Viimase nädala jooksul olen kohanud kahte selli, kes poes tossavad. Ma loodan, et see härra, kes täna mööda Hiiumaa Selverit jalutas, kuulub selle foorumi liikmeks ja loeb seda postitust. Kui sul on ikka nii suur "nälg" siis tossa kaupluse ukse taga mitte kaupluses sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole küll teemasse klubid/pubid, aga... See, et jalutatakse mööda toidupoodi ja tossatakse oma e-sigaretti on küll liig, mis liig. Viimase nädala jooksul olen kohanud kahte selli, kes poes tossavad. Ma loodan, et see härra, kes täna mööda Hiiumaa Selverit jalutas, kuulub selle foorumi liikmeks ja loeb seda postitust. Kui sul on ikka nii suur "nälg" siis tossa kaupluse ukse taga mitte kaupluses sees.

100% nõus (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole küll teemasse klubid/pubid, aga... See, et jalutatakse mööda toidupoodi ja tossatakse oma e-sigaretti on küll liig, mis liig. Viimase nädala jooksul olen kohanud kahte selli, kes poes tossavad. Ma loodan, et see härra, kes täna mööda Hiiumaa Selverit jalutas, kuulub selle foorumi liikmeks ja loeb seda postitust. Kui sul on ikka nii suur "nälg" siis tossa kaupluse ukse taga mitte kaupluses sees.

100% nõus (Y)

Jep, +1 (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tartu klubides(Club tallinn, atlantis, illusioon) lubatakse teha aga ei tohi liiga avalikult teha ja teisi mitte segada, kuna paljud võivad vale arusaamu saada, mõtlevad et teed tavalist suitsu ja hakkavad ise ka tossama.

 

Klubi maasikas võib ainult suitsuruumis seda teha.

(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tartu "Vaga Mama" ja "Tokyo sushi" lubavad vabalt aurata, aga eks endal peaks ka natuke oidu olema, et seda niimoodi teha, et teisi ei häiriks. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma siin mingipäev kui marsa ligi 45 minutit ummikus seisis, paffisin selles ka, ei häirinud kedagi nagu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...