Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
bremann

Koolitaks Eesti klubisid/pubisid

Recommended Posts

Olen praegu Rock Cafes ja tunnen ennast diskrimneerituna. Turva tuli nuttis et on küll e-sigarett aga teiesed külastajad ei saa aru bla bla bla. Täna enam vist ei jõua rahvast kokku ajada aga peaks hakkama süstemaatiliselt üritusi sellistes kohtades korraldama. Kas on huvilisi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

õnneks mul baari probleemi pole

täna kossu poolajal tegin...... esimest korda elus mingi tsikk tuli mölisema, et siin ei suitsetata :lol:

hui lubas turva saata, ma viisakalt nõustusin temaga, et kutsugu turva........ siiani kutsub (Y)

ok, mängu ajal ma ei tee, aga poolajal pool rahvast kadunud ja varem pole probleemi kordagi olnud......muideks see oli tartu tsikk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul pole probleeme kuskil olnud. Ühe võrus pubi barman küsis ükskord et mis läksid põlema või et nii suitseb ja tuli uurima et mis teen :lol: ma ütlesin et näed proovi ja seletasin mis on. oli üllatunud ja ütles et juhataja kunagi mainis et e-suitsu võib teha. Klubides igalpool ei ole isegi tähelepanu pööratud. ükskord üks küsis et kas võid teha ka või :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma olen vist ainukene kes on max 10 puffi tõmmanud siseruumides kui ei arvesta kodu/töökohta/sõprade kodu :D

1 on see, et kuidagi ebaviisakas minuarust ja 2 on see, et ei taha mingit ebavajaliku tähelepanu ja veelvähem seletamist ning imelike pilke.

ega tegelt ennastki häiris kui üks tüüp üle leti tossas - ons vaja demonstreerida nii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei leia et ma peaks demonstreerima midagi aga klubi suitsuruumi ma ka ei ole nõus minema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus - müün auto/kodu heli ja muud pudi.

härra tuli kassa juurde ja samal ajal sikutas on piibukest - minuarust pole viisakas.

no see ei ole jah kõige viisakam käitumine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rock cafe huvitav kord, e-suitsetaja saab tasuta käepaela, millega ta saab väljas suitsetamas käia. Muidu on käepael 2€.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rock cafe huvitav kord, e-suitsetaja saab tasuta käepaela, millega ta saab väljas suitsetamas käia. Muidu on käepael 2€.

sitt kord, e-imeja peaks saama sees teha (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nõme jah, praegu küll on väljas soe ja mõnus ka väljas ennast veidi tuulutada.. aga ikkagi, krrt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selles suhtes et jah räägid poest müüaga juttu ja kisud suitsu on nagu ebaviisakas, üleüldse kui oled kuskil poes (toidupoes või ma ei tea bensukas :) )

Samas kui oled kuskil lennujaamas, sadamas või k-rautas kusiganes siis nagu savi. peaasi et nahhaalselt kellegile näkku ei roni.

Tunnistan üles- kohtusin Paide selveris ühe tuttavaga ning nagu ikka sellistes olukordades ja ma ei tea teed suitsu.Õnneks sain ainult paar mahvi teha enne kui kohale jõudis et poes olen.

Aga pubides, baarides, lokaalides vms võiks ju täiesti muretult teha, kui just kellegile otse näkku ei puhu, või otseselt ei sega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin ka võrus täna üle pika aja kahte e-suitsu tegijat klubis(ct). Huvitav kas ka siin kasutajad ?

Käisin eile maad kaevamas taimede jaoks, ning nägin ka üht esigaristi :) Jaaa see levib :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise olen hakanud küsima kui kuskil olen, kas võib e piipu teha, olgu siis kõrts, söögikoht vms. eitavat vastust seni ei ole saanud. Pidudel astutakse ligi ja uuritakse mis jurakat ma imen :D eVic pika kerega koos ICleariga :D ja iga jumala kord seleta mis selle kompoti eelis on pisikese kõrre ees (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on jah, et eVic'u suurus paneb ikka kõiki imestama. Töökoha suitsunurgas olen ka pidanud pidevalt seletama, et miks see suur jurakas parem on kui need pastaka või markeri mõõtu tilu-lilud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

täna jälle nähtud üks e-sigareti tegija võrus. Tõmbas küll vist seda jubedat e-sigaret.ee toodangut aga asi seegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna auto remondis, siis olen kasutanud nädala jagu ühistransporti ja vahel ikka kimun oma ego t3 e bussi oodates, selle ajag olen vähemalt kolmele inimesele seletanud, et mis see on ja linnapildis olen ka ikka ühte või kahte e meest näinid. Ja muidugi olen ma suutnud oma 6 inimest tavasigarettidest loobuma panna ja e usku pööranud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haapsalus Africa klubis/pubis pole ka keegi midagi ütlema tulnud. Kuid omal on vanast suitsust juurdunud komme eemalduda teistest et haisuga mitte häirida. Ja siis hakkab pire imelik kui keset lauda auran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes võtaks vastu väljakutse teha keset apteeki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes võtaks vastu väljakutse teha keset apteeki :)

Kuna nikotiin on Eestis ravim, siis ei tohiks probleemi olla ju. Aspiriini võid ju apteegis krõbistada, miks siis meditsiiniseadmega ravimit manustada ei või? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...