Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
saurix

kas kõik akud sobivad enamuste clearomizeritega

Recommended Posts

Ostsin endale suurema aku, aga clearomizer oli mul väiksest akust jäänud ( klaasist , selline mida lahti kruttida ei saa ), kui ühendasin suure akuga kärssas see läbi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vastupidi, kui kruttisin vahetava sisuga clearo väikse aku külge siis see tööle ei hakanud, ons kuskil sellekohta kirjutatud ka, et millised millistega sobiksid, vai ma lihtsalt ei oska otsida ::::::::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik akud annavad ühepalju voolu välja. 3,7V. Ego aku ostsid ikka? Või hoopis mõne muudetava voldiga? Ilmselt sai su clearol lihtsalt tööleping läbi. Kui juhtub tester kodus olema võid ju oma uue aku üle mõõta.

Teine asi on see, et uuema aku + kontakt ei anna ühendust, see on tavaline viga. Kergita seda keskmist osa õrnalt nõelaga ja proovi uuesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

keerasin, seda klemmi natuke väljapoole ja hakkas tööle, seda ma tahtsingi teada, kas kõik akud on ühesuguse pinge peal, tänud..!

Share this post


Link to post
Share on other sites

äkki siis ei olegi hea kui keerad väiksema clero suure aku külge, kui clero on kasutatud ka veel ja ok juba sinna lõpule lähedal ja saab natsa suuremat pinget siis võibki traat läbi kärsata, vat võta sa kinni..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

äkki siis ei olegi hea kui keerad väiksema clero suure aku külge, kui clero on kasutatud ka veel ja ok juba sinna lõpule lähedal ja saab natsa suuremat pinget siis võibki traat läbi kärsata, vat võta sa kinni..)

Siis peaks VV akudega coile kõvasti lammutama , aga pole see asi nii hull. Coli eluiga ongi 2 nädalat kuni 2 kuud vast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen 5,5 voldiga proovinud 2 oomist katki põletada, no ei lähe kui vedelikku ka on. Hõõgub kenasti, aga ennem rakendub aku kaitse ( oli vist 10 sekki), kui läbi põleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jutt käib siis jahh ego-t akust 1200

eGo-T akud peaksid olema 3,7V (ma võin eksida), seega 2,3-2,5 Ohm clearo peaks sobima. Kui Su clearo on 1,8Ohm siis saad selle akuga 7,6W, mis on ilmselt natuke palju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhimõtteliselt võib ka väiksemaid oome kasutada, ainult see mõjub aku tervisele halvasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhimõtteliselt võib ka väiksemaid oome kasutada, ainult see mõjub aku tervisele halvasti.

Minu kogemuse põhjal hakkavad enamus väiksed clearod kärssama kui üle 6W läheb. Erandiks on siiani ainult iClear 16, mis on dual coil.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei kosta midagi, olen 1,6 oomist 5 voldiga teinud ja ei kärsanud. Kujutan ette, et 1,6 V ei kärssa ka ego otsas.

See vast veidi ikka vedelikust kinni ja sellest ka kui hästi wikkab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kanthal traati on suht raske puruks kõrvetada, prooviks lasin 2 oomise jupi hõõguma 5v peal ja mingi pool tundi lasin enne kui igav hakkas. Kui palju vedelikku kärsatab oleneb vedelikust ja palju seda peale tuleb. Pinge on kõigil liitium akudel (va LiPoFe4) 3.3 - 4.2 vahel olenevalt laetusest, orikad ego aku kered reguleerivad selle maha pideva 3.3v peale. Kui palju madalad oomid aku tervist rikuvad oleneb aku keemiast ja suurusest (vt. slang-ja-luhendid-t199.html akude alt)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei kosta midagi, olen 1,6 oomist 5 voldiga teinud ja ei kärsanud. Kujutan ette, et 1,6 V ei kärssa ka ego otsas.

See vast veidi ikka vedelikust kinni ja sellest ka kui hästi wikkab.

Mis clearo see oli, ma tahaks ka proovida sellist.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

5v @ 1.6 oomi = 15,625W, kui tegu oli mõne VV riistapuuga siis arvatavasti ei tulnud sealt täit 5v välja aga muidu olen ise vivi novat 15w peal proovinud ja kui mahvid alla 2 sekundi hoida siis ei kärsata :lol: siiski pisut liiga närviline sooritus minu jaoks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei kosta midagi, olen 1,6 oomist 5 voldiga teinud ja ei kärsanud. Kujutan ette, et 1,6 V ei kärssa ka ego otsas.

See vast veidi ikka vedelikust kinni ja sellest ka kui hästi wikkab.

Mis clearo see oli, ma tahaks ka proovida sellist.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Selline: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1885

Posted Image

Ise keeratud setup. Lavatube otsas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, mul sama asi vedeleb sahtlis, ei saanudki teist tööle kunagi. Ainult kibedat maitset tuli ja praksus/paukus :oops:

Augud tuleb üle puurida suuremaks (jämedam taht) ja õhuauk ka suuremaks. Nüüd reetsin saladuse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei kosta midagi, olen 1,6 oomist 5 voldiga teinud ja ei kärsanud. Kujutan ette, et 1,6 V ei kärssa ka ego otsas.

See vast veidi ikka vedelikust kinni ja sellest ka kui hästi wikkab.

Mis clearo see oli, ma tahaks ka proovida sellist.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Selline: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1885

Posted Image

Ise keeratud setup. Lavatube otsas.

Me nagu rääkisime siin väikestest clearodest mis sobivad eGo aku otsa...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

eGo-T akud peaksid olema 3,7V (ma võin eksida), seega 2,3-2,5 Ohm clearo peaks sobima. Kui Su clearo on 1,8Ohm siis saad selle akuga 7,6W, mis on ilmselt natuke palju.

mul on ego-t 900 - panin 1,8 oomise coili ja annab natuke kärsa mekki. nagu ma aru saan pole nii väike takistus sellele akule kasulik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

eGo-T akud peaksid olema 3,7V (ma võin eksida), seega 2,3-2,5 Ohm clearo peaks sobima. Kui Su clearo on 1,8Ohm siis saad selle akuga 7,6W, mis on ilmselt natuke palju.

mul on ego-t 900 - panin 1,8 oomise coili ja annab natuke kärsa mekki. nagu ma aru saan pole nii väike takistus sellele akule kasulik?

Kui eGo-T on 3,7V, siis jah, nii kõrge volt ei ole nii väikese takistusega clearole hea :-)

Ma ei ole 100% kindel et eGo-T on 3,7V. Minu info põhineb ainult foorumitel, mul pole eGo-T akut mille pinget mõõta. Ja kui isegi oleks, siis keegi ei välista et mõni kloon on teise voldiga. Ainus variant kindel olla, on ise pinge ära mõõta.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhimõtteliselt tuleks siis nende ego-t akudega kasutada 2,2-2,5 oomiseid coile? Mul siin paljud tuttavad kasutavad ka 1,8 oomist coili ja tõesti aku tühjeneb suht kiirelt (N) ja on juhuseid olnud kus need 1.8 oomised coilid ei kesta ja lähevad kärssama aga nu eks see olene ka partiist mis coilid satuvad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna 1300 ego-t(fatboy) ja 1,9 oomised c4jad.Ei ütleks küll et kärssama läheb. Tõmbed nii nelja sekised ja on nii suitsu kui ka korralikult maitset. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...