Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Sirvisin netti ja jäi pilk peale http://www.pakkumised.ee/?act=offers.vi ... lang_id=et

Esmese asjana käis kohe mõte läbi et näe, miskid lahedad clearod müügis. Krt, mõtlemine käib ka juba ainult vape teemadel (psühho)

aga meenutavad ju (psühho)

ma avasin lingi ja vaatasin, et hop, midagi uut :lol:

Edit:

käisin põhjakeskuses täna ja e-putka oli avatud. krt kui ma õigesti silte nägin pakenditel, siis oli see nicorexi oma.

10ml 7,5€ (Y)

riistvara letti ma ei hakanud piilumagi

See on Skysmoke putka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komplekti tavahind läheb sinna huumori valdkonda http://www.crazydeal.ee/vaata-pakkumist ... dium=email

Heh, huumor on juba see, et ise alustasin sama komplektiga, mille ostsin palta turult 5 euriga + 2 pakki neid palloone. No see kõrsik on ikka klass omaette. Kas on aku tühi või lekib see räigelt. Aga kunagi pole momenti, kus see ilusti töötab. Peakski sahtlist selle nahhui saatma, äkki hakkab akust ka veel hapet nirisema sahtlisse. Mõni kes seda müüb naerab omal perset otsast igakord, kui selle kellegile maha parseldanud on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

natuke musta huumorit

http://eestielu.delfi.ee/eesti/parnumaa ... d=66345836

"Jalutasime koos sõbraga mööda randa, kui vastutulnud tüübid meile lihtsalt kallale tungisid," ütleb üks noormees, kellel silm kinni paistetanud. "Küsisime suitsu ja vastuseks anti meile peksa," räägib teine.

ärge suitsetage, suitsetamine on tervisele kahjulik (kick)

tõmmake parem e-suitsu ja tervis jääb alles (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

natuke musta huumorit

http://eestielu.delfi.ee/eesti/parnumaa ... d=66345836

"Jalutasime koos sõbraga mööda randa, kui vastutulnud tüübid meile lihtsalt kallale tungisid," ütleb üks noormees, kellel silm kinni paistetanud. "Küsisime suitsu ja vastuseks anti meile peksa," räägib teine.

ärge suitsetage, suitsetamine on tervisele kahjulik (kick)

tõmmake parem e-suitsu ja tervis jääb alles (psühho)

Varsti saad peksa siis, kui tilgake e-vedelikku küsid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"""Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Priit Pärkna kinnitas Seitsmestele uudistele, et jälitustoiming on inimõiguste tõsine riive ning seda tehakse viimases järjekorras.

Andmekaitse Inspektsiooni hinnangul pole aga juhul, kui politsei viib läbi menetluse raames telefoni positsioneerimist, tegemist isikuandmete kaitse rikkumisega.

Telefonist ilma jäänud kodaniku hinnangul jäi talle mulje, et politseil pole mingit huvi tema telefoni taga otsida.

Seda kinnitas kaudselt ka Pärkna, kelle sõnul pole mõeldav, et politsei tegeleks iga vargusjuhtumiga eraldi.""""""""""

 

MIda krdit........ (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loe ridade vahelt: selliste pisikuritegude menetlemine ei täida eelarvet vaid tekitab tüütut tööd ja probleeme juurde

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

pm nad võiks anda uue telefoni asemele, see on odavam kui vana otsimine (psühho)

vanasti muideks operaatorid pakkusid mingi summa eest kindlustust telefoni kadumise vastu, enam pole silma jäänud, et pakuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paar päeva tagasi üritasin koju sisse saada, muljun ukse ees järjekindlalt auto puldil olevat nupukest ja katsun linki. Ligi astub naaber ja aset leiab järgnev dialoog:

Naaber: Ei tule lahti?

Mina: Ei tule jah raisk.

N: Anna ma proovin.

M: (ulatan naabrimehele autovõtmed kus küljes ka koduvõti tilbendab).

N: (Paneb võtme lukuauku ja keerab), Näe töötab küll.

M: Pikk päev, tänud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuli meilile kaks kluubikaardi pakkumist. Ostes üle tonni euri eest manti tehakse 10% alet, kuradi aferistid, Jazz teeb 10% paljalt foorumis kolamise eest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuli meilile kaks kluubikaardi pakkumist. Ostes üle tonni euri eest manti tehakse 10% alet, kuradi aferistid, Jazz teeb 10% paljalt foorumis kolamise eest :D

Tegelikult ma teen lisaks sellele foorumi 10% veel 10% soodust püsiklientidele kes on ostnud rohkem kui 100 Euro eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul tuli meilile kaks kluubikaardi pakkumist. Ostes üle tonni euri eest manti tehakse 10% alet, kuradi aferistid, Jazz teeb 10% paljalt foorumis kolamise eest :D

Tegelikult ma teen lisaks sellele foorumi 10% veel 10% soodust püsiklientidele kes on ostnud rohkem kui 100 Euro eest.
(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...