Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

ce4 evib siiski 510 keeret., krae on ego keerme peitmiseks. Krae ei oma keeret.

Heh ongi.. vaatasin pikalt tõtt ce4'ga ... ja ongi seal krae ümber... ja 510 keere seal sees (facep) .
Minugi jaoks on see tõdemus déjà vu. Vaidlesin 1x töökaaslasega ja siis soostusin alt sisse vaatama... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://foorum.e-suits.eu/m-e-vedelikke-ule-20-maitse-kohe-saadaval-t925.html

Lisandusid ,,vidinad,, Ei hakkanud tüübi teemat solkima aga see natukene naljakas, rohkem kurb. Peab ikka täielik idioot olema, et ce4 6 jevro eest ostma (psühho)

Kuidas võtta. Häda ajab härja kaevu.

Mina olen kahel korral ostnud ka kallimalt CE4 aurusti

 

esimesel korral :

Aku ja laadja olemas, clearot polnud, tahtsin clearot, et proovida, kas mulle üldse e-sigaret sobib. Kuna kuressaares väga e-sigareti vidinaid ei müüda, ostsin 8 euri eest nicorexi CE4 aurusti.

Mina olen ostuga rahul, kuna selle ostu pärast põõrdusin e-sigareti kasutajaks.

 

Teine kord:

Laenasin sõbra e-sigareti, kuna enda oma oli katki, analooge tirida ei tahtnud. kasutasin 2 nädalat. Enne tagasiandmist oleks viisakas uus clearo panna.

Aga kuna tal oli "paulsaar" e-sigaret, siis sellel oli mingi värdjas keermeteema, oli vaja üleminekut, et tavalist 510 clearot kasutada saaks. Niisiis pidin adapteri saamiseks ostma clearo, mis maksis 7 euri, samuti ei nuta väga seda raha taga, kuna mina pääsesin analoogide kasutamisest ja sõber sai omale adapteri, et saaks normaalset keeret kasutada :)

 

Ma arvan, et igakell ostaksin pigem hädaga 6 euriga CE4, kui teeksin analooge. :)

 

Parimat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postimehe kommentaarides oli päris hea komm:

Pärast ametiaja lõppu on nii Bush kui Putin ennast külmutada lasknud.

Aastaks 2050 on lõpuks leiutatud tehnoloogia inimeste ülessulatamiseks. Äratataksegi mõlemad presidendid taas ellu.

Putin võtab New York Timesi ja puhkeb naerma.

"Mis seal nii naljakat on?" küsib Bush.

Putin näitab Bushile pealkirja: Ameerika Islamivabariigi presidendiks valiti mulla Mohammed Bin Ladin.

"Oo õudust, kuhu maailm ometi jõudnud on!" halab Bush. Haarab siis International Herald Tribune'i ja nüüd on tema kord naerda.

"Mis on?" nõuab Putin, rabab ajalehe ja loeb: Rahutused Eesti-Hiina piiril

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi aastake tagasi, uurisin chatrouletti, (seal riistasid rohkem kui diktatuuri venemaal), niisama funnisin. Panin gaasimaski pähe ja kätte võtsin paberi kirjaga.

ZOMBIES EVERYWHERE, DO NOT BREATHE THE AIR! HAZARD!

 

Tüüp võttis kõrvalt gaasimaski pani pähe ja kirjutas, et dont worry, im alright!

Posted Image

Leidsin pildi ja tahtsin ka aurutajatega jagada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"suitsetasin ise ka ca 35 aastat, nüüd olen juba 42 aastat puhas olnud ja lõhnataju hakkab vaikselt tagasi tulema! mu 20 aastasele naisele ka meeldib see väga, et ma ei tossa enam."

 

Tegemist on kommentaariga Postimehes. On kellelgi midagi ligilähedast vastu panna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõva vana! Muidugi on see tõsi kah :)

Ise tean taati, kes oli 61, tal oli 24 aastane naine ja 5 aastane poeg.

Naine oli muidu selline kergelt peast "lihtne", kuid välimus oli täitsa harju keskmine.

Hea, kui ma nii vanalt veel üldse mäletan et mul naine on :)

 

-- 30 Mär 2014 20:46 --

 

Lappasin siin FB s vello nelikendkahte ja siis jäi silma selline lugu.

Vello Nelikendkaks

6. november 2013. a. · Muudetud

Eila õhtul ootasin Zolnokis trolli ja minu kõrval tegi üks vend suitsu. Nurga tagant taarus välja jumala tongis russ ja küsis sellelt... dai sigaretku.

 

Vana seletab, et see on e-sigaret... kuidas ma sulle seda annan, ma ei saa sulle seda anda. Tükk aega seletasid omavahel. Üks ei osanud eesti keelt, teine vene keelt. Lõpuks kuidagi russ nagu taipas midagi... et aa sul viimane või... aga no jäta siis mulle.

 

Ses mõttes arenev trend tänavatel. Varsti on ilmselt asi nii, et tullakse küsima... dai täiteballoon... balljoon tõ budješ... tjäitevedelik jest?

 

Ja siis saab vastada nagu ikka... posledni, viimane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on kaks korda tulnud ette seda kui olen pidanud jagama vedelikku kuna kaaskannatajal viimanegi otsa saanud. Miskit pole võimatut vist :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakkisin kasutaja Siim1989 paki ilusti ära. Lubas teine naise järele saata. Kena pakike, siltidega ROMED ja kaunistatud Justin Bieberi piltidega. Nummi, tegi meele rõõmsaks see pakkimine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakkisin kasutaja Siim1989 paki ilusti ära. Lubas teine naise järele saata. Kena pakike, siltidega ROMED ja kaunistatud Justin Bieberi piltidega. Nummi, tegi meele rõõmsaks see pakkimine.

ja kui naine tuleb rahata, siis lubas natuuras maksta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole nagu pealinna asja, Siimuga vähemalt kokku lepitud, et kasutan kujutlusvõimet pakkimisel. Tegelt ma tavaliselt ,,naljakaid,, pakke ei saada. Kuigi mõnele olen ikka terve rulli teipi kah pannud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näita tüdrukule riista ka siis ikka, las imeb ja veendub, et tegu ausa kaubaga.

vamost käib jut

 

Irw, selle peale teatab Siim, et ei saadagi naist, tuleb parem ise ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus, kirjas ju :!:

Siimul tegelt jama majas, kroomitud riistale jäävad jäljed peale, naine raudselt kodus uurima hakkab, et kelle väikesed näpunäljed need on? :)

No offence Siim, kui loed seda (esiga) Niisama sõbralik lõõpimine.

Üks töökaaslane mul jube kahtlustav, paneb kinnisel teritooriumil auto uksegi lukku, telefonist rääkimata. Jubeda mustri teine välja mõelnud. Arvas, et keegi ei saa telu lahti. Tegin talle tünga. Siis kui telefon oli järelvalveta, tegin ta ekraani puhtaks. Ootasin kunis oli teine sealt midagi vaadanud ja ,,viola,, saigi lukust hiljem lahti, sõrmejälje abiga.

Nüüd nühib ja pühib teine alati kui telefoni kuhugi jätab :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...