Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Summer.exe has generated some errors and will be shut down. 

Troubleshoot: Rollback to Winter 1.1 NT and install the latest coat. Deinstallation of shorts.exe and flipflop.msi and mhhthatbeeronthebeachisamazing.exe is recommended. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuli meelde, et eesti tollis oli mul üks 50ml e-vedelik kaasas ja tollitöötaja tõmbas gripi lahti ja uuris korralikult, et mis see on :D peale 5min sain vedeliku tagasi ja lennuki peale sammuda

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesti tollis Bulgaariasse minnes nädal aega tagasi kontrolliti e-suitsu vedeliku kullipilguga, tõmmati gripp lahti ja pea 3min üks meesterahvas uuris seda pakendit ja lõpuks ütlesin, et see e-sigareti vedelik ja siis ütles möh ja andis tagasi :D

Bulgaaria tollis oli täna kerge ehmatus. Andsin siis oma käsipagasi sisse, sinna läks e-suits, telefon, kott(mis oli pea tühi) ja jope. Nii kui masinasse jõudis ja tollitöötaja ekraani vaatas peatas ta lindi, vaatas seda 4 minutit ja kutsus siis kaastöölise ka vaatama. Natukene arutasid koos ja siis lasid asjadel edasi liikuda. Ma arvasin, et nüüd tuleb e-suits postiga järgi saata. Kui asjad olid jõudnud välja, siis üks tollitöötaja võttis kastist e-suitsu välja ja hakkasid arutama, et mis asi see siuke on. Küsis siis üks töötaja minukäest, et mis asi see on siis lõpuks. Ma vastasin, et e-cigaret. Siis üks tollitöötaja hakkas 6le teisele töötajale seletama, et mis asi see on ja mida sellega teha saab :D Lõpuks anti e-suits tagasi ja sain edasi lennupeale minna :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eesti tollis Bulgaariasse minnes nädal aega tagasi kontrolliti e-suitsu vedeliku kullipilguga, tõmmati gripp lahti ja pea 3min üks meesterahvas uuris seda pakendit ja lõpuks ütlesin, et see e-sigareti vedelik ja siis ütles möh ja andis tagasi :D

Bulgaaria tollis oli täna kerge ehmatus. Andsin siis oma käsipagasi sisse, sinna läks e-suits, telefon, kott(mis oli pea tühi) ja jope. Nii kui masinasse jõudis ja tollitöötaja ekraani vaatas peatas ta lindi, vaatas seda 4 minutit ja kutsus siis kaastöölise ka vaatama. Natukene arutasid koos ja siis lasid asjadel edasi liikuda. Ma arvasin, et nüüd tuleb e-suits postiga järgi saata. Kui asjad olid jõudnud välja, siis üks tollitöötaja võttis kastist e-suitsu välja ja hakkasid arutama, et mis asi see siuke on. Küsis siis üks töötaja minukäest, et mis asi see on siis lõpuks. Ma vastasin, et e-cigaret. Siis üks tollitöötaja hakkas 6le teisele töötajale seletama, et mis asi see on ja mida sellega teha saab :D Lõpuks anti e-suits tagasi ja sain edasi lennupeale minna :D.

Arenenud riikide, nagu Itaalia, Saksamaa, Hispaania, Poola, Soome, Taani, lennujaamades ei tekitanud e-suitsud turvatöötajates mingeid ematsioone. Ainuke, kus gripikott lahti tehti ja uuriti, mis see on, oli Tallinna lennujaamas ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

tallinna lennujaamas hakkasin minema väravatest läbi ja siis avastasin, et kotikest pole, no siis kysisin, et kust kotti saab, yx näitas, et seljataga.

teine vaatas mu 30ml pudelit ja ytles, et pole vaja kotikest, viskasin niisama sinna letile. mingit kobisemist polnud e-suitsu kohta

 

yldjuhul kusagil ei nõutud kotti, ainuke asi oli, et vedelikku ei tohtinud rohkem olla kui 100ml per pudel, hambapasta lendas prygikasti, sest 125ml oli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piilusin täna rämpsposti - keegi hr Khan on teinud tõelisi ponnistusi oma läkituse eesti keelde panekul :D

 

 

Pettepanek

 
Hea päev, Loodan, et see kiri jõuab teile head tervist. Mul on äri juhtmõtteks teile, väärt rohkem kui sada tuhat naela. Ma kinnitan teile, et ei ole mingit riski.
 
hr Khan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...