Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Yeap uued kaubad tulevad tõesti mõnel nii kiiresti, et karbi võtab lahti ... 12 points to that :D.
Samas suure kivi lennutaks väikeste kapsa aeda ka ... ei ürita keegi väga meediasse minna, et asjadest oma vaate nurga alt rääkida ... kas või mõnes väikses raadio saates vms.
Väiksus ei ole vabandus, et suud õiges kohas mitte lahti teha.
Siin foorumis kõik teavad kuidas asjad on ... tööd on vaja väljaspool foorumit teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvan, et ükski väikefirma ei saaks endale lubada luksust petta klienti, kasvõi desinformatsiooniga.

 

Mis puutub "tuntud tegija" Hangseni kloon-vedelikesse, siis neid ei tohiks markeerimisnõuete eiramise tõttu üldse müüa. Nimelt parim enne märgistus ei tohi olla lihtsalt eemaldatav, neil aga on selle eemaldamine lausa eeltingimus tarvitamise alustamiseks, sest ümbriskilet ja pudeli sisu hiljem seostada on päris lootusetu tegevus. Tarbijakaitse annak loomulikult täpsema vastuse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See jutt, et pisikesed tegutsevad internetis ja puudub võimalus toodet proovida.... njah keegi võiks järgi proovida ja minna mõnda SM esindusse ning küsida nende kõige kallimat toodet proovida. Millegipärast arvan, et proovida ei saa ja müüja mingit adekvaatset infot toote kohta ka anda ei oska :D

Kui üldisemalt elektroonikast mitte ainult e-sigaretist rääkida, siis olen seda järjest rohkem netist ostma hakanud ja lisaks odavamale hinnale on tõsine argument see, et esiteks on netipoes enamasti rohkem infot ja isegi kui pole, on seda kodus arvuti taga tunduvalt lihtsam googeldada kui poes telefoniga. Leidub erandeid, kuid üldiselt on poes müüja vastus iga vähegi spetsiifilisema küsimuse peale mök-mök. Nõu küsimisega on veel keerulisem, ei või iial teada kas saab asjalikku nõu või üritatakse mõni seisma jäänud asi pähe määrida ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sm protankid ei kannata küll kriitikat, eriti coilid seal sees(protankide ehitus ise, on hale koopia). Nx omad aspire coilidega tooted on kõva samma edasi, auru annavad hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kellelgi raha üle on, siis nüüd on suurepärane koht kuhu see kulutada :D

https://cherry.ee/magnet-quit-smoke?utm_source=men&utm_medium=newsletter&utm_campaign=january_et&utm_content=men

 

Kui kellelgi on soov sarnast toodet hulgi saada, siis võib minu käest küsida. Tellin näiteks need http://www.ebay.co.uk/itm/100Pcs-3mm-x-1mm-Disc-Rare-Earth-Neodymium-Super-Strong-Magnets-N35-Craft-Model-/311159137898?pt=UK_Toys_Wargames_RL&hash=item487287a66aja teen väga hea hinna.... võin näiteks 200€ eest ära anda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma manitseks ettevaatlikkusele DIY mehi. Liialt tugev magnet võib toimida teisiti. Peale suitsu maha jätmist võite kogemata maha jätta ka naise ja lapse(d). Rääkimata muudest hobidest ja tegevustest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(relv)  :idea:

 

 

Kuna viimasel ajal on noorema ja mässumeelsema rahva seas väga moodi läinud praktiseerida hardcore lifet ja muud überreaalset shitti, siis nii nagu teised ees, siis nii ka mina takkajärgi. See on küte, ära missige maha! 

Vello42: Hardcore pühapäev. PART 1 

Kui ma pühapäeviti tõusen tavaliselt 09:00, siis täna panin pohhuilt poole kümneni sliipi... i dont give a shit... Fuck the police! 

Siis läksin kööki. Kuna olin eelmisel õhtul mutile text'inud, et „Tere mutt, tahan hommikuks pizzat ja Pepsit. Olgu olla, või muidu saadan tsoonis olnud kutid sulle peale!“, siis olin kindel, et mind ootabki ees pizza ja Pepsi aga ei... 

Laual hoopis puder, puderil peal maasikamoos, pudrukausi kõrval klaas piima. 

Ma olin nagu whoopty whoop, nigga whaaaat? Are you disserespecting me? 

No ma olin ikka suhteliselt dissapoint ja angry aga kuna mutt pesi parajasti kraanikausis ühte suurt kulpi siis mõtlesin, et ei hakka biifi üles tõmbama ja lahendan asja teisiti... 

Sõin pudru ära ja piima jõin ka ära aga check this... 

MA JÄTSIN MOOSI ALLES... 

I left the fucking moos... 

...ou yeah...et nagu silent statement või nii... read between the lines, bitch... 

"Mutt...know this... sa võid küll mind breikida aga ma ei murdu... NEVER! Ennem suren kui moosi söön! Before I die, I eat your mouse!" 

Mutt alla lastud oli aeg minna linna ained hankima. Ebakogenud lugejale selgituseks, et aineid on selleks vaja, et olla tough, cool ja natuke nagu diip ka. Ilma aineid tarbimata ei ole sa tänapäeval mitte keegi. Sa ei ole cool lihtsalt ja cool olla tähendab tänapäeval kõik. Sa võid loll olla. OK. Aga kui sa pole cool, siis sind ei ole. Simple as that, bitches. Simple as that. 

Esikus viskasin pilgu peeglisse. Nägin küll karm välja aga mitte karm enough. Triikpüksid, viiksärk, vest... Not very G. 

Mõtlesin allright... lets mix things up. Tõin kamorkast triikaironi ja andsin tuld! 

Peagi olin täiesti untriikn ja seega vähemalt west coast või East Kopli. Siikohal tänaks triikrauda... mad respect bro, peace. Compton. Rapla. New York. 

Aga midagi oli veel nagu puudu. Aga mis asi? 

Ahhaaa! Muidugi! Kollased saapad. Kollased saapad on kindel must be... kollased saapad peavad sefil düüdil alati kapis olema nagu peab naisel alati kapis olema väike must kleit. Kollaste saabastega saab tänaval respecti, kollased saapad on fuck the law, fuck prokuratuur, fuck everybody and let’s sing along 
and feel the power of a song. Fuck Dave Bentos and Eurovision. 

Mul aga kollaseid saapaid polnud... tuli hea mõte, läksin tõin külmkapist muna, eraldasin munakollase ja pintseldasin sellega oma vanad kommunaarid üle... ja et reaalsem oleks, siis võtsin markeri ja tahtsin kirjutada saabastele „Timberland“ aga kuna ma kirjutamisega samal ajal lugesin uuest Kroonikast peatoimetaja intervjuud Genkaga, siis kirjutasin kogemata hoopis... 

„TIMBERLENSIN“ 

Alguses olin veits unhappy aga siis chill. Hetk hiljem astusin uued munakollased Timberlensinid jalas majast välja. Tõotas tulla põnev ja sotsiaalseid norme rikkuv hardcore põühapäev. 

to be continued... 

(Järgmises Hardcore Pühapäev osas: Vello läheb linna peale aineid ja actioni otsima).

 

 

Vello42: Hardcore pühapäev... PART 2 
Yeah... you know whos back in this motherfucker... 
.... 
Mutt kööki disrespekteerituna weepima jäetud, lõgistasin end trepist alla ja silmitsesin lahedat düüdi paraadna ukseklaasi peegeldusest. Barett viltu peas, bareti all köögirätik... Hard, thats how i roll… 
La-da-da-da-dahh 
It's the motherfucking 4-2-double-V 
La-da-da-da-dahh 
You know I'm mobbin' with the A.K.N.E 
Esimeses korteris elav ühistu juhataja Aime pistis pea ukse vahelt välja ja küsis, et yo, tal eelmise kuu veearved tehtud, et ta saaks selle kohe mulle üle anda. 
Ülimalt chillilt reply'sin... “Lase postkasti biaaaaatch… piece!” 
Seejärel steppisin paraadnast välja. Door vajus seljataga kinni ja päike jumpis mulle kohe ilma igasuguse warnimiseta peale ning hakkas paistma. Ma olin naq whatta fuck, küsisin seda vä? Ise hakkadki nii kohe shainima ve? Ei paista siin raisk mu peale. I dont need to take this shit! Tõelised hood brotherid lurgivad alati shadowides. Nõksatasin torsoga ähvardavalt päikese poole ja spreisin talle ättiduudit... what, mida on, NO MIDA? 
Obviously päike rileitis mu kehakeelega ja tõmbaski kohe väikese viivitusega pilve taha ära. Yeah! Thats right! 4,5 miljardit aastat oled siin shininud, see on läbi… you are too old, let go, its over. Uued bossid on majas, deal with it. 
Peajada täht spektriklassiga G2V paika pandud liikusin trollipeatusesse. 
Olin juba ühe oma munakollase Timberlensini trolli sisse sirutanud, kui HOLD UP... 
Tegin in my maindis kiire kalkulatsiooni, et hello... troll on ju suhteliselt pussy wack liikumisvahend, mitte eriti hardcore, sõidab elektriga ja ei kuluta fossile kütust... vandusin endamisi, et shit küll, praegu oleks nearly orki lennanud ja softi pand... 
Tõmmasin jala tagasi… 
FUCK THE FULE ECONOMY... I´m taking the bhuss... 
DIESEL POWER, BITCH! FUCK ATMOSFÄÄR, FUCK PROKS, FUCK TROLLILIIT! 
Trollijuht hakkas midagi ärplema... noorhärra, mis te seal jutustate... tulete peale või ei? 
Ja kui troll ära sõitis givvisin talle fingeri, thumbs up! Hahahaha... sa oled been fucking serveeritud… sõida oma Priusega edasi lohh… 
Siis tuli buss aga väike oraalne kalkulatsioon showis mulle, et buss on ka tegelt pussy. Ega midagi. Panin stiiliselt jala linna poole edasi. 
Ja juba paistiski Balti Jaam. BALTI JAAM! 
Sulle softikale võib appearida, et Balti Jaam on rongijaam, kudi tegelt on see hoopis "The Shit". See on piir, kus lõpeb soft ja algab karm karm Kopli. Ainult reaalsed tegelased, realest of the realest, häävivad mindsetti, et sinna enterida + mõned eriti crazyd ja huudi hierearhias kõrgel asetsevad turukottidega memmed ka. 
to be continued.... 
ENTER THE KOPLI (viimane osa ja eriti hardcore)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стенограмма 30-го Заседания СовБеза ООН по Украине.
Председатель: Какие будут предложения? 
Чуркин(РФ): Можно я на стол насру? ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ÜRO Julgeolekunõukogu 30-nda istungi protokoll Ukraina küsimuses.
Esimees: Millised on ettepanekud?
Tšurkin(VF): Kas võib, ma s...n laua peale?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parandatud ja Englishi keeles:

 

The whole essence of ...
Transcript of the 30-th session of the UN Security Council about Ukraine.
The Chairman: What are proposals?
Churkin (Russian Federation): Can I take a shit on the table?
All: NO !!!!
Churkin: (shits on the table before Klimkin (Ukraine)) Thank you!
Ukraine: Did you see that, huh?! Russia just shit on our table!
Churkin: You have no proof!
Ukraine: This was your ass, and your shit came out of it!
Churkin: Give us the facts!
The representative of the United States: Our experts have analyzed the composition of the substance, modeled the coordinates and came to the conclusion that it is definitely shit and the Russians defecated it.
Churkin: Provide us with proof!
The representative of the United Kingdom: This is outrageous! The manure was definitely from Russia. This can no longer continue. 
The representative of Germany: I propose to discuss the possibility of expressing our common concerns about the behavior of Russia. 
Churkin: I veto this decision. (Again,- shits on the table of Ukraine)
Ukraine: Did you see this, huh ?! Here we go again! Russia has once again taken a dump on the table, this is shit, that's an ass, here he pulls his pants up!
Chairman of the United Nations: If these facts will be confirmed, we will have to respond appropriately!
Churkin: Again, please provide us with at least one proof!
Germany: We were hoping that sanctions will help, but each time the stench is getting stronger! We suspect that Russia may have shit on the table of Ukraine.
Churkin: Provide us with proof!
Chairman of the UN: Let us resolve that we are all deeply shocked!
Churkin: I veto this decision. (shits on the table of the Chairman) 
Ukraine: Did you see it?! Right now! Russia shit on the table of the Chairman of the UN!!! They are dangerous because they can shit on the table of any country in Europe! 
Churkin: You have not given us any evidence that we would recognize! 
The representative of the United States: Pentagon satellites recorded an increased stench emanating from Russian side. We must consider the possibility to deprive Russia from the right to shit at the meeting of the UN! 
Churkin: I veto this decision. (Shits on the table of Ukraine). You do not have any evidence. On the contrary, all of the multitude of facts speak that Ukraine has crapped itself!
Ukraine: Did you see that? Russia just shit on our table again!
The representative of Germany: It is becoming increasingly difficult to be here, we call the parties to a dialogue!
Churkin: Russia wants to exercise the right for an additional speech! (picks up the plastic cover of the folder and begins to throw his shit on all UN members) Russia - is a great power and does not allow anyone to push itself! You may not, without giving a single fact, dictate us your own terms. Look better at yourselves. After all, you are all shitheads, sitting here in the shit, you stink. How can you tell us how to behave?! Thank you for your attention. (Leaves the room, throwing smeared folder at the Chairman and spits on the shoes of the representative of United States.)
Chairman of the United Nations: Thank you, one and all, for your position, the next meeting about concerns for Ukraine will take place after we ventilate the room.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siis rääkis üks algaja et olevat saunas käidut esuitsuga. Ja tuli peale pähe et võiks teha kirsi maitselist leili.10 ml 18 mg tassi vee peale ja kividele. Lubas et teist korda sellist asja ei tee.

maitseid olen küll paar tilka leiliveele lisanud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...