Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Läksin oma pakile järgi, toksisin smartposti pakiautomaati uksekoodi ja ekraanile tuli kiri mis viitas alkoholi seadusele ning enne kella 10:00 ei saa midagi. Tellisin spezz-ilt 2*sony vtc5 ja nitecore d2. Spezz kas sa saatsid mulle alkoholi? :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Läksin oma pakile järgi, toksisin smartposti pakiautomaati uksekoodi ja ekraanile tuli kiri mis viitas alkoholi seadusele ning enne kella 10:00 ei saa midagi. Tellisin spezz-ilt 2*sony vtc5 ja nitecore d2. Spezz kas sa saatsid mulle alkoholi? :razz:

Vabandan, kõigil pakkidel on seadusest tulenev vanusekontroll küljes. Smartpost ei tee vahet, kas tegemist on tubakaseaduse või alkoholiseadusega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.riigiteataja.ee/akt/903024?leiaKehtiv
§ 28.  Meetmed alaealisele kohaldatava keelu tagamiseks

 (1) Alaealisel on keelatud omandada, omada ja vallata tubakatoodet, tubakatoote tarvitamiseks mõeldud toodet, tubakatootega sarnaselt kasutatavat toodet või selle osiseid.
 (2) Alaealisele on keelatud müüa ja müügiks pakkuda tubakatoodet, tubakatoote tarvitamiseks mõeldud toodet, tubakatoote kujuga sarnanevat toodet, tubakatootega sarnaselt kasutatavat toodet või selle osiseid. Selle keelu järgimiseks on müüjal õigus nõuda ostjalt tema isikut tõendava dokumendi esitamist ning keelduda eelmises lauses loetletud toodete müümisest, kui dokumenti ei esitata.
 (3) Täisealine ei tohi alaealisele tubakatoodet, tubakatoote tarvitamiseks mõeldud toodet, tubakatootega sarnaselt kasutatavat toodet või selle osiseid osta, pakkuda ega üle anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellest, et alaelistele ei tohi müüa tubakatoote tarvitamiseks mõeldud toodet (kuigi akusid ja laadijaid saab poest ka alaealine kätte) saan täitsa aru. Ja vanuse kontrolliks pean sisestama ID kaardi aga see et ma ei saa laadijat ja akusid kätte enne kella 10.-t on küll ...... (ullike) Muide smartposti automaat ei tahtnud eriti minu ID kaarti lugeda, alles 4-5 katsega sain oma kauba kätte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See kella 10 piirang on jah ebameeldiv, loodetavasti viitsib Smartpost oma teenusevalikut laiendada ja alkoholipiirangu tubakapiirangust lahku lüüa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jään ikka oma arvamuse juuurde et 18650 aku ja laadija ei ole tubakatootega seonduv toode ega selle osa. Samahästi võiks neid siis lõhkeseadeldise osadeks nimetada, kuna akut saab ka pommi sütikus kasutada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teistpidi oleme ausad - akud ja laadijad on sul suht hea hinnaga. Kui keegi mingil muul otstarbel kasutamiseks akut ja laadijat otsiks, siis tõenäoliselt soovitaksin talle ka sinu poodi ;) Aga jah, kuna sul sellist kaupa väga palju ei ole, siis võibolla on tõesti lihtsam kõigile vanusekontroll panna kui hakata iga saadetise puhul mõtlema kas see on tubakatootega seonduv toode/selle osa või mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naise isa seletas pika jutu maha kuidas e-suits tekitab kopsuvähki, sest ta vend tegi seda kuu ja tal diagnoositi vähk. Kuigi lõpuks tuli välja et asi on ikka analoogis. Loodan et MTÜ suudab asja korda ajada ajakirjanduses!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naise isa seletas pika jutu maha kuidas e-suits tekitab kopsuvähki, sest ta vend tegi seda kuu ja tal diagnoositi vähk. Kuigi lõpuks tuli välja et asi on ikka analoogis. Loodan et MTÜ suudab asja korda ajada ajakirjanduses!

No proovime. Aga see asi on ikka nii kreeni läinud, et ma täitsa kahtlen vahepeal kas annab seda laeva enam ringi pöörata.

Väga viimasel minutil oleme selle asjaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin üht igavat videot, kus säravaimaks hetkeks torutangidega Subtanki vägistamine (noh, nirvaanalik helitaust on ka kuulamist väärt), aga kui tüüp lõpus veipima asus, siis tundsin konkreetselt marjalõhna. What?! Kerisin tagasi ja tundsin uuesti. Kas keegi tunneb veel?

 

http://youtu.be/40lsXYoWu6k

 

 

 

 

 

 

(või tuleb see sealt marjahapsi tassist, mis lauale on jäetud)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtaks ise osta kohe hinnaga ära aga mul on olemas .... helistasin kohe ja pakkusin ka paarile sõbrale aga neil ka olemas.
Muidu aasta diil .... lihtsalt enamusel on see juba olemas :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...