Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Täna saabunud Omniva mailist:

Täpsustame, et uuest aastast on kohale toimetamise tasud muutunud. Saadetiste, mis kaaluvad kuni 2 kg, aadressile toimetamine maksab 3 eurot. Saadetiste, mille kaal on 2-30 kg, aadressile toimetamine maksab 5 kg.

 

Ja DHL'i saadetud jõulukaart tuli ka täna   :lol:

 

 

Sellega seoses meenub üks nali... Mees ärkab hommikul üles ja näeb, et naine on jätnud talle kirja kummutile... Läksin psühhiaatri juurde, toit on pesumasinas. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.nicorex.eu/e-sigaret-istick-atlantis-spiro/ 10 sekundi kaitse: hoides nuppu all üle 20 sekundi, lülitub väljund välja ja ekraanile ilmub teade „Over 10s“.

Sama seadme juures on veel ka selline jutt, mis on ka paras huumor:

Kõikide akude eluiga on 300 laadimiskorda. See tähendab, et isegi 5 minutiks laadima pannes kaotab aku ühe laadimiskorra. Et laadimiskorrad terviklikud oleksid, soovitame aku tühjaks tarbida ja alles seejärel laadima panna. Ning soovitame alati kasutada kahte akut, et kasutusmugavus täielik oleks: kui üks laeb, siis teine aku on kasutuses.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama seadme juures on veel ka selline jutt, mis on ka paras huumor:

Kõikide akude eluiga on 300 laadimiskorda. See tähendab, et isegi 5 minutiks laadima pannes kaotab aku ühe laadimiskorra. Et laadimiskorrad terviklikud oleksid, soovitame aku tühjaks tarbida ja alles seejärel laadima panna. Ning soovitame alati kasutada kahte akut, et kasutusmugavus täielik oleks: kui üks laeb, siis teine aku on kasutuses.

See ei pruugi huumor olla.

Uute elektri seadmete akudega pidi sama teema olema, et loeb kordi ja mingi hetk enam ei toimi kuigi aku vbla veel natuke isegi peab.

Ma ei tea kas see on külajutt ja kas antud paraleel on õige .... aga sellist infot täna sain kui akuga ketas saage laenasin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka kuulnud, et mõni seade loeb laadimiskordi. Aga isegi kui ei loe, siis huumor see jutt ikka ei ole. Kui pidevalt laadijat külge ja ära võtta, siis keerab aku ikka suht kiiresti peeti. Nii li-ion kui ni-mh puhul olen seda ka omal nahal kogenud, seega päris naised saunas rääkisid tüüpi jutt see pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kord või tsükkel, need peaks ikka erinevad olema.  A la 5x20% võrdub 1 tsükkel.  Need akud peavad ikka väga juustud olema, kui 5min. arvutavad korrana

Point ongi selles, et elektroonika arvutab seda ... paned korra laadijasse ja kord läinud. Nii naised saunas rääkisid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida tihemini laed seda kauem kestavad, vähemalt minupuhul peab see paikka ja teaduslikult ka on see tõestatud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Point ongi selles, et elektroonika arvutab seda ... paned korra laadijasse ja kord läinud. Nii naised saunas rääkisid.

Sitt aku ja sitt elektroonika........parim sitt kooslus mida müüa, kliendid tulevad alati tagasi     (psühho)

Ma peaks iga paari kuu tagant siis uue ostma   (esiga)

 

 

 

Kõige taskukohasem 30w võmsuse reguleerimisvõimalusega seade turul.

 

 65€     (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kõige taskukohasem 30w võmsuse reguleerimisvõimalusega seade turul.

 

 65€     (facep)

Ja neid peaks veel 2tk ostma, sest: "soovitame alati kasutada kahte akut, et kasutusmugavus täielik oleks: kui üks laeb, siis teine aku on kasutuses." :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin eile RiP Trippers'i videot kui 2,5 aastane poeg tuli seisis kõrvale näitas näpuga monitori peale ja ütles "issi"

Ma vaatasin lolli näoga last ja ütlesn, et ei ole ju... vastus oli seekord pikem "Issi habe" :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autode peal vbla pole väga vigagi uuel graafikal.... aga koduleht on GOZMAAAR - lilla toon on minu arvates nii mööda kui vähegi olla saab.

Meenutab natuke 20a tagasut webi kui kasutusel 256 värvi.

 

Uue lehe kujundaja ka tõenäoliselt teada: http://hot.ee/j/jurand/index2.html

Ma väga, väga harva kommenteerin lehtede kujundust, sest see on subjektiivne asi .... aga seekord on ikka tõest päris jube -  peksab silmadele nii mis kole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...