Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
minisvami

Tehnoloogilised mõtiskelud

Recommended Posts

(A) Mul on tunne, et e-sigaret oma pragusel kujul ei saa iialgi meinstriimiks. See on häkkerikultuur. Kõik need akupankade vahetamised, voldid, vatid, takistused.. Ükski normaalne inimene ei viitsi sellesse süveneda. Saati siis ise kuumuteid ja tahte tjuunida. Pääsetee oleks see, kui nt Apple tuleks välja oma iSmoke'ga: lihtne, töötab igas asendis ja uute maitsete laadimiseks pead selle ühendama iTunesiga. Saadaval kolm maitset, iÕun on kõige populaarsem.

(B) Mina olen muidugi vidinapede. Vaatasin täna oma koti ja taskud läbi, et kui palju vidinaid ma siis kogu aeg kaasas tassin. Tulemus:

* telefon, tahab korra ööpäevas laadimist

' e-luger, mis on vaid natuke telefonist suurema ekraaniga, aga e-tindi pärast siiski mõnusam lugeda

* muusikamängija, sest ma ei ole rahul telefoni DACi heliga ja see ei suuda niikuinii mu klappe korralikult toita

' telefoniklapid, kus kõne vastuvõtmiseks nupp ja mikrofon - kasutan taskuhäälingute kuulamiseks, sest neid saab ilma kablata telefoni laadida

* muusikaklapid pleieriga kuulamiseks

* filtrid muusikklappidele

* pleier ise

* e-sigaret koos varuakuga

* natuke mahla igaks juhuks

Õnneks ei tassi kaasa enam portatiivset klapivõimendit.

Mide ta arvate punktist (A) ja lugege oma akusõltuvused üles punktis (B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(A) Mul on tunne, et e-sigaret oma pragusel kujul ei saa iialgi meinstriimiks. See on häkkerikultuur. Kõik need akupankade vahetamised, voldid, vatid, takistused.. Ükski normaalne inimene ei viitsi sellesse süveneda. Saati siis ise kuumuteid ja tahte tjuunida.

Kahju küll, kui sa nii arvad. Inglismaal arvatakse olevat umbes 500 000 e-sigareti kimujat. USA'st ja Venemaast ma ei räägigi. Vaevalt, et see häkkerikultuur on. Kõik need pereemad ja viisakad härrased. Asi ikka juba rohkem, kui asjahuviliste mängumaa. Enamus kogenud kasutajaid teevad ise omale tahte ja tuunivad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tallinnas igapäevaselt ringi liikudes näeb ka kasutajaid järjest rohkem..täna silmasin 10km autosõidu pikkusel koduteel koguni kolme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pääsetee oleks see, kui nt Apple tuleks välja oma iSmoke'ga: lihtne, töötab igas asendis ja uute maitsete laadimiseks pead selle ühendama iTunesiga. Saadaval kolm maitset, iÕun on kõige populaarsem.

Posted Image

 

Tallinnas igapäevaselt ringi liikudes näeb ka kasutajaid järjest rohkem..täna silmasin 10km autosõidu pikkusel koduteel koguni kolme :)

pooled näod on sinult ostnud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, masmre, ma ju ka alles amatöör. Lugenud vaid igasugu foorumeid ja vaid paar päeva ise kogenud. Mulle meeldib, analoogi peale ei taha mõeldagi. Aga samas tunne kuidas apgreidiit võimust võtab. Kisub kohe mõnd VV või VW asja soetama.

Aga ikkagi arvan, et vähemalt foorumite valguses, kuhu ju hevi-juuserid kogunevad, on tegemist häkkerlusega - mitte et mul midagi endal selle vastu oleks. /läheb clearot vahetama/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, masmre, ma ju ka alles amatöör. Lugenud vaid igasugu foorumeid ja vaid paar päeva ise kogenud. Mulle meeldib, analoogi peale ei taha mõeldagi. Aga samas tunne kuidas apgreidiit võimust võtab. Kisub kohe mõnd VV või VW asja soetama.

Aga ikkagi arvan, et vähemalt foorumite valguses, kuhu ju hevi-juuserid kogunevad, on tegemist häkkerlusega - mitte et mul midagi endal selle vastu oleks. /läheb clearot vahetama/

mis häkkerlusega......

ainuke asi mida tegema pead:

1) aku laadimine

2) vedelikuga täitmine

3) vahel coili vahetamine (võtad välja, paned uue sisse)

 

loomulikult kui ostad mingi shita clero, siis n****d ajud ära. kahjuks enamus ostab poest, kuis yldjuhul parimat kraami ei myyda, see hetkel veel paratamatus.

samas 3 aastaga on meeletud muutused toimunud, kyll see ka rahvani jõuan

lõustaraamatust ei teadnud ka algul keegi, vaata nyyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka mõtelnud sellele, et kas digisuitsu tõmbamine on vahepeatus rongilt päris mahaastumiseks või ei?

Siin, vaadates kasutajate nn. mahlajoomise staazi, siis on raske seda öelda.

Olen ise mitmeid kordi suitsust loobunud ja olnud aastaid ilma ja siis millegipärast jälle rongile hüpanud ja edasi kihutanud.

Hetkel olen rahul, et avastasin mahlapumba ja eks näis kaua ma sellega kurku loputan, aga niipea vast loobumise mõtteid ei teki.

Asi on maitses... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
hamell, mul ei ole midagi nikotiini vastu, nagu ma rõõmsalt kofeiini ja analoogilisi drooge tarbin. Naine küll naeris, et selle asemel, et maha jätta, sebis endale uue mänguasja. Ja tal on õigus kah. Aga ikkagi meeldib mulle rohkem oma sõltuvusainet ilma tõrva ja haista manustuda. Mulle meeldib ka igasugu vidinatega nikerdada, aga mulle tundub samas, et 90% mu tuttavtest suitsevatest tuttavatest tunduks isegi aku laadima viskamine - saati siis mingi kuumuti vahetamisest - kole tüütuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult tean mina isiklikult mitmeid e-suitsetajaid, kellel pole mingit huvi (ei saa aru miks????) siia foorumisse tulla, nikerdavad omaette ja ei tea midagi nn häkerlusest. Enamus näeb lihtsalt tervislikumat ja mugavamat moodust nikotiini tarbida ning nad oma ego pulkadega väga rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult tean mina isiklikult mitmeid e-suitsetajaid, kellel pole mingit huvi (ei saa aru miks????) siia foorumisse tulla, nikerdavad omaette ja ei tea midagi nn häkerlusest. Enamus näeb lihtsalt tervislikumat ja mugavamat moodust nikotiini tarbida ning nad oma ego pulkadega väga rahul.

Äkki ongi asi selles, kui kõrgele keegi oma lati seab. Mõni on rahul tavalisega, mõni ei ole ja tahab paremat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult tean mina isiklikult mitmeid e-suitsetajaid, kellel pole mingit huvi (ei saa aru miks????) siia foorumisse tulla, nikerdavad omaette ja ei tea midagi nn häkerlusest. Enamus näeb lihtsalt tervislikumat ja mugavamat moodust nikotiini tarbida ning nad oma ego pulkadega väga rahul.

Äkki ongi asi selles, kui kõrgele keegi oma lati seab. Mõni on rahul tavalisega, mõni ei ole ja tahab paremat.
Just nii ongi, kõik on täpselt nagu muudes eluvaldkondades, keegi on rahul 5 aasta vanuse moblaga, teisele anna iga uus mudel mis müüki tuleb. Kokkuvõttes ma ei usu, et see jääks mingite friikide pärusmaaks, kõik sõltub muidugi sellest, millal ja kuidas eurotondid e-suitsu pead maha raiuma hakkavad, samas käib muu maailm oma jalga (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida rohkem kasutajaid, seda rohkem hakatakse reguleerima. Kui kasutajate arv ületab mingi kriitilise piiri (ei tea, milline see olla võiks), hakatakse tõenäoliselt ka maksustama. Kokkuvõttes, lõpuks maksad samapalju, kui tavalist suitsu tehes, sest riigil ja tootjatel on halb komme kogu su raha ära võtta :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida rohkem kasutajaid, seda rohkem hakatakse reguleerima. Kui kasutajate arv ületab mingi kriitilise piiri (ei tea, milline see olla võiks), hakatakse tõenäoliselt ka maksustama. Kokkuvõttes, lõpuks maksad samapalju, kui tavalist suitsu tehes, sest riigil ja tootjatel on halb komme kogu su raha ära võtta :(

Kui nad lõppuks saavad oma salasuitsudele natuke suurema piiri ja e-suitsetajate arv samal ajal tõuseb. Hakkatakse mõtlema kus need 80 miljonit eurikut aktsiisi on mis pidi siis tulema kui analoogi hinda 2x kordseks keerati. Hetkel keeratakse see kõik salasuitsude kraesse. Varsti on süüdlaseks e-suits. Tehakse suur propaganda, et tänu sellele ei saa õppetajad korralikult palka ja lasteaiad räämas.. tegelt poliitikute põhjatud taskud tahavad rohkem täitmist:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle meeldib ka igasugu vidinatega nikerdada, aga mulle tundub samas, et 90% mu tuttavtest suitsevatest tuttavatest tunduks isegi aku laadima viskamine - saati siis mingi kuumuti vahetamisest - kole tüütuna.

mul üks laadija kodus teine tööjuures, väga mugav.

igatahes palju vähem muret kui varasematel aegadel : oi kuramus täna peab poest läbi minema - viimane pakk suitsu taskus...

veel 10 aastat tagasi oli paar tuttavat, kes põhimõtteliselt omale mobiili ei soetanud...

praegu tean ainult paari imikut kellel päris mobla veel pole aga alternatiiv tooted juba olemas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

siis hakkab salavedelik levima (pm juba levibki) ja seda vahele võtta on oioi kui raske.

sõida autoga poola vms kohta, vala kasvõi 10 kellukese pudelit jooki täis ja tule tagasi. vaata milline hind sellise koguse kohta.

vaevalt nii vähe tuuakse, see lihtsalt näide

Share this post


Link to post
Share on other sites

no kui terves euroopas ära keelatakse või piiratakse või maksustatakse ega siis Poolast ka ei saa. Aga siis jääb üle meie hea suur naaber - Venemaa - ja kui ta veel viisavabaks ka läheb siis muudkui tassi sealt. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no kui terves euroopas ära keelatakse või piiratakse või maksustatakse ega siis Poolast ka ei saa. Aga siis jääb üle meie hea suur naaber - Venemaa - ja kui ta veel viisavabaks ka läheb siis muudkui tassi sealt. ;)

mõte liigub õiges suunas (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no kui terves euroopas ära keelatakse või piiratakse või maksustatakse ega siis Poolast ka ei saa. Aga siis jääb üle meie hea suur naaber - Venemaa - ja kui ta veel viisavabaks ka läheb siis muudkui tassi sealt. ;)

Venelased loevad lausa tunde, mis neil on jäänud 1. juunini, mil neil jõustub tubakavastane seadus ja e-sigareti müük keelatakse. Uue ärimudeli järgi hakkavad müüjad ainult raha võtma ja kaup saadetakse igale kliendile otse Hiinast :lol:

Уважаемые постоянные клиенты и новые посетители нашего интернет-магазина.

 

С глубоким прискорбием мы сообщаем, что в связи с однозначным лоббированием фармацевтическими и табачными компаниями нового закона, направленного по замыслу на ограничение табакокурения, а по факту на стимулирование роста потребления табака (прим. - мнение частных экспертов), с 1 июня 2013 года, скорее всего, на территории России станет невозможной реализация (продажа) электронных сигарет как минимум в форм-факторе обычной сигареты (напрмиер Joye eRoll), как максимум - всего товарного ассортимента.

 

Однако наш интернет-магазин не останавливает работу. Представляем наш новый проект - интернет-магазин Joyetech Duty Free. Электронные сигареты, жидкости и аксессуары будут отправляться нашим покупателям со склада в Китае. Однако оплата за товары будет приниматься только по безналичному расчету через пластиковые карты, электронные кошельки, терминалы или салоны сотовой связи.

 

1. juuniks rajatakse Moskvas suurematele tänavatele umbes iga 50m tagant suitsunurgad e "kurilkad" kus siis võib kõike imeda. Väljaspool neid suitsetamise eest trahv 3000 rubla (ca 73€) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

paistab, et e-suitsude müük mõjutab tubakafirmade käivet päris tugevasti kui riike hakatakse sundima ilma mingite põhjendusteta ja uuringuteta neid keelustama

 

PS aga kui e-suitsu hakata juppidena müüma - ega akude müüki need ahvid ikka keelata ei saa ja muudele juppidele võiks ka mingi muu otstarbe külge pookida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhimõtteliselt saab ju konstruktorina müüa siis. Paned ise juppidest kokku ja voilaa, ongi komplekt olemas :-)

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kunagi oli personaalne arvuti kah ulme, nüüd on iga pere ema ja tema vanaema sotsiaalmeediat reostamas. Küll nad ka eplärust jagu saavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel on küll mulje, et tarbijate hulk kasvab meeletult ning suur osa neist kasutab suuri korralikke torusid nagu eVic jne, külastades kohalikku pubi Kuressaares nägin kahel korral kokku lausa kuute mahla tossutajat, samuti oli see ka kohalikus restoranis. Ka helsingis tänavatel liikudes näeb neid (meid :D) üha rohkem, mõnikord teineteist tossamas nähes on kohe selline tunne, et kuulume ühte gruppi vms, usun et teate isegi seda tunnet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...