Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
minisvami

Tehnoloogilised mõtiskelud

Recommended Posts

linnapeal olen just tähele pannud, et inimesed ostavad kuskilt eesti turult selle eGo hiina komplekti, maksavad 6 kordse hinna ja on rahul, ei tea, no ei ole haritud aga ma ei usu et nemad seda nn "säästu asja" sealt välja loevad, kui ostavad suure hinna eest komplekte ja ei tea isegi mis hinna eest vedelike

Share this post


Link to post
Share on other sites

suurem osa on siiski tavaliste pulkade peal. evic, vamo, lavatube jne on siiski edasij6udnute p2rusmaa. pealegi pole tegemist siis enam eriti odava kraamiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõvale suitsumehele on kõik see ikkagi suht odav . Mul läks ennem ikka ca. 150 EUR kuus - võiks iga kuu uue evic-i osta ja oleks ikka pluss poole peal.

suurem osa on siiski tavaliste pulkade peal. evic, vamo, lavatube jne on siiski edasij6udnute p2rusmaa. pealegi pole tegemist siis enam eriti odava kraamiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

selge see , et ego pulgad on kõige levinumad aga põhjus on pigem teadmatus ja gabariidi küsimus on ka paljudele oluline . Mod-id on ikka parajad jurakad .

Share this post


Link to post
Share on other sites

teadmatus on üks asi, mugavus on veel teine asi. Mugavam on alati kasutada väiksemat asja ehk siis eGo pulka, inimesed kes tunnevad huvi ja tahavad pulgas midagi enamat näha ja muuta seadeid siis küll need üles leiavad koha, kuid jah, garantiid ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...