Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
hubi

Palju tarvitad naturaalset suitsu?

Recommended Posts

AM 1p võiks ju ikka äsada... (lamp)

Hea idee

Vähemalt siis avalikult ei tule suitsvaba foorumisse kurtma, et pakk bondi tegi lisaks (Y)

Võiks reeglitesse panna....

Kes tavasuitsu proovib ja kurdab, saab x bänni x ajaks (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millalgi tegin ühe "kõssi", fuuuuuuuuuuuuu.

Annan adminnile teada, bänn tulekul siit foorumist :lol:
Sel juhul olen mina ka süüdi :) 2 kuud tagasi tegin samuti, jõle rõve igatahes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no el juhul ufo ei tohiks vabsjee käia siin enam :D

Lisaks veel korgijook vahelduva eduga :D Peaks igaks juhuks ta veenidest ka pilti küsima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vist peaks oma 4 pakki punast Kenti kuhugi maha müüma. Juba pikalt vedelevad mul autos täiesti kasutult... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

see on veel yks positiivne asi, et igap2evased paadunud suitsunuiajad enam n2rvidele ei k2i t66l (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

see on veel yks positiivne asi, et igap2evased paadunud suitsunuiajad enam n2rvidele ei k2i t66l (Y)

Küll hakkavad. "Õu, ole hea, anna üks mahv" - ja siis imevad vedeliku clearost välja(tasuta kraami nõrkemiseni) ja on paar tundi omas maailmas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

see on veel yks positiivne asi, et igap2evased paadunud suitsunuiajad enam n2rvidele ei k2i t66l (Y)

Küll hakkavad. "Õu, ole hea, anna üks mahv" - ja siis imevad vedeliku clearost välja(tasuta kraami nõrkemiseni) ja on paar tundi omas maailmas :P
minu käest on küsitud juba :D siis unustavad selle enda kätte :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul jooksin üks noor vene kutt tänaval järgi (ju nägi üüratut tossupilve) ning küsis üht suitsu. Vastasin talle et "kahjuks viimane" ning näitasin talle oma Ego-t+Mt3 e. Kutil silmad punnis, jalutasin rahulikult edasi (esiga):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul jooksin üks noor vene kutt tänaval järgi (ju nägi üüratut tossupilve) ning küsis üht suitsu. Vastasin talle et "kahjuks viimane" ning näitasin talle oma Ego-t+Mt3 e. Kutil silmad punnis, jalutasin rahulikult edasi (esiga):lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna jooksis ka üks noor kutt tagant järgi ja küsis tuld. Peale seda kui nägi, et mul evic käes ütles nõrdinult "ahh sul elektrooniline"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat, e-suits on ikka liiga isiklik, et seda võhivõõraga jagada, mitte nüüd nii intiimne kui hambahari , aga ikkagi .......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...